Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny

ja polazłam na zakupy 🙂

kupiłam wielką pakę pampersiaków 72 sztuki newborn -premium care ( nowa seria delikatna dla pupy) do tego trafiłam 6 paczek chusteczek do pupci sensitive na promocji, i 2 duze paki wkładek laktacyjnych po 60 sztuk w jednej .

Miałam kupic kosmetyki ale nie wiedziałam co wybrac, co sadzicie o produktach nivea dla dzieci??

zaplacilam 120 zł ( ale jeszcze brałam pieczywo i cos slodkiego ) wróciłam taxówka i pan był na tyle miły ze mi wzystko zaniósł 🙂

Teraz ruszam robic obiadek, a potem jeszcze raz jade z moim do carefura bo jest promocja na lovelę dla dzieci a dla mnie bylo to za ciezkie wiec jedziemy jeszcze raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Darusia dziekuje bardzo 🙂 ciesze sie bardzo ze z Twoja szyjka wszystko ok 🙂 co do sexu no to widze ze jest nas tutaj kilka Mam :P ja skurczy nie mam ale mysle ze jest to tez zasluga luteiny...I tak do 37tyg mam brac...
Dodi zwroc uwage czy nie jest napisane ze powyzej jednego miesica bo wiekszosc Nivea tak ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!
no nareszcie, przeczytane 19 stron niezłe jesteście 🙂 kilka dni oddechu, nie ma tyle załatwiania i latania 🙂
Śliczne brzuszki dziewczyny 🙂 smutno mi było jak czytałam o Waszych problemach, no ja też kiedyś nie miałam za ciekawego dzieciństwa ojciec alkoholik, ale na szczęście się opamiętał i o 8 lat nie pije 🙂 mogę powiedzieć że mam bardzo udaną rodzinkę pomijając teścia, ale to nie moja rodzina:laugh: :laugh:
ja kupiłam kosmetyków z Nivea i mam nadzieję że to dobry wybór, okaże się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do wyprawki kosmetyków to ja jeszcze nic nie mam a chyba juz powinnam bo ze mna to nie wiadomo... tylko troszke teraz u mnie ciezko z funduszami przeprowadzki opłaty itd... i chyba dopiero w styczniu mam nadzieje ze kruszynka przesiedzi w brzuszku jeszcze. oby urodziła sie w nowym roku!! tez myslałam nad nivea a do pupki sudocrem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia no lepiej zeby sobie jeszcze posiedziala w brzuszku 🙂
ja mam juz prawie wszystko aby jeszcze wanienke przebierak i obcinaczki z szczotka do wloskow 🙂
Iwiokej no bys musiala zobaczyc bo gdzies widzialam wlasnie fotke butelki i bylo napisane ze powyzej jednego miesiaca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezus juz wraca bedzie za jakies 30min 😁 ech Wam powiem ze musze sie nauczyc hehe zeby do Niego i o Nim mowic Mąz 🙂
A jakos tak fajnie sie czuje hehe 😁 patrze na Niego i sobie mysle ze jest Moim Mezem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejjjjjj Kobiety zapomnialam Wam napisac czegos!!! w dzien slubu powinnismy wyjechac o 2giej ale przez to ze baba nie umiala mi makijazu zrobic wychodzilismy o 2-30 i sobie wyobrazcie ze auto nie chcialo odpalic!!! Mariusz probowal i dopiero za 7dmym razem zalapal!!!myslalam ze padne tam...nie wiem co sie stalo!!!nowe auto z 2008 po serwisie!!!chyba cos z immboilaiserem bylo sama nie wiem :P ale jak odpalil to ulga :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej napisał:
czytałam i nie widziałam żeby było napisane od kiedy stosować, nie wiem, a teraz nie sprawdzę bo nie ma mnie w domu




mam jeden produkt NIVEA i jest napis ' zdrowa skóra od pierwszych chwil narodzin"

zreszta mają opinie pozytywną PZH, I są rekomendowane przez istytut matki i dziecka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi jest tak napisane na opakowaniu to sie zgodze to co ja widzialam tez tak bylo napisane a na odwrocie na butelce byl drobnym druczkiem napis ze od ukonczenia 1wszego miesiaca...
co do rekomendacji to oczywiscie ze moze byc rekomandowane bo to dla dzieci jest...a to ze od ktoregos tam tygodnia czy miesiaca zycia nie wplywa na rekomendacje danego produktu. Zreszta nie wiem czy wiecie ale podobno takich malych dzieci nie kapie sie przez pierwsze pare dni choc ja tam zamierzam Malego wykapac odrazu...Nie wyobrazam sobie nie kapac dziecka przez 10dni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz ja tam juz zakupilam Bambino i Oillatum i przy tym zostane 🙂 nigdzie nie ma info dotyczacego uzywania tych kosmetykow powyzej miesica wiec najwidoczniej sa dobre od pierwszych dni a do tej Nivei mam watpliwosci skoro pisza ze powyzej miesiaca. No ale kazda Mamusia wybierze to co uwaza ze sluszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tempa nabrałyście, mam w domy puder Nivea jakoś tak nie wywaliłam jeszcze po małej, ale skończyła się gwarancja i pójdzie w śmietnik w każdym razie można go używać od razu od dnia narodzin, ale to jest puder i nie można porównywać go z innymi kosmetykami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek tak patrzę na Twój Świąteczny sówaczek i nie mogę uwierzyć jak ten czas pędzi już niedługo Święta,
jak sprawdzę na moich produktach to napiszę, ale wydaje mi się że nie ma to ogromnego znaczenia, zobaczę jak dostanie uczulenia to zmienię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez patrze i te swieta juz za pasem 🙂 superancko kocham swieta bedziemy siedziec z Mezusiem objadac sie na maxa i leniuchowac 🙂
co do kosmetykow oczywiscie ze sprawdz 🙂 jak dostanie uczulenia zawsze mozna zmienic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
próbowałyście wkleić fotki na galerie bo ja próbuję od kilku dni i nie mogę , a wymiary są ok bo na forum wchodzą bez problemu 🙂
a oto jedno z nich 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/przod_.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jaaa Moj musial zostawic auto w firmie i jutro musze go podrzucic do pracy...a ja do szpitala na 8-30 wiec musze wstac ok 6-30 bo od jego pracy do szpitala dobre 30min a korki pewnie beda...ach to pech :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...