Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dodi ja mam tak w nocy przewaznie 😞 jak sie przewracam to czesto cos zaboli w dole brzucha no i Maly odrazu kopie ze czasem sie zastanawiam czy moze go tam nie zgniatam 😞 coraz gorzej sie spi jesli chodzi o mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mi też coraz gorzej się spi, dopada mnie bezsenność wczoraj zasnełam dopiero o 23.30 a od 20 w łóżku leżałam. O ulubionej pozycji na brzuchu już dawno zapomniałam, ale fakt nieraz chyba źle się ułożę i też nie zbyt się leży bo Mały kopie a kopie. Teraz własnie daje mi pod prawym żebrem kopniaki które niekiedy az zabolą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe jak to jest z tym ułozeniem dzidzi, bo na szczescie mi zeber sie dosiega 🙂

A w nocy tez mam tak samo jak Wy, a dzidzia kopie tak smiesznie ze jak leże książkowo na lewym boku z poducha miedzy nogami to kopie mnie z boku i wtedy odwrót na drugi bok, a z tamtej strony znowu cos sie rusza i jak tu czlowieku zasnąc spokojnie w dobrej pozycji jak z dwóch stron Cie BOMBARDUJĄ :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie to dziwne bo jak spie na lewym to az tak mocno kopie z boku ze czuje az w plecach...ale mysle ze to normalne bo w koncu on tez sie tam uklada jakos 🙂 tez sie zastanawiam nad ulozeniem bo Maly glowka w dol ale kopniakow po zebrach nie czuje 😁 choc jest naprawde wysoko po jak sie rusza to czuje czasem zaraz pod samym zoladkiem jak tam sie przewraca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi lekarz pokazywal jak sprawdzac czy dziecko jest glowka w dol ale wiecie co? boje sie 😞 bo to takie mocne uciskanie dolu brzucha z obu stron na raz ze widac glowke normalnie...Nie chce zrobic krzywdy wiec sie za to nie zabieram...Pokazal mi jeszcze jak sprawdzac czy mam skurcz macicy i tez czasem mam schize ze krzywde moge zrobic...na szczescie skurczy nie mam wiec mam spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wogole dzis są juz wyniki wymazu z szyjki, wiecie brałam te globulki przez 10 dni, i pani mi powiedziala ze mam caly czas bakterie, tylko nie powiedziala jaka 😞 dopiero w sobote odbiore bo jade na krew i mocz , a takto za daleko jechac po sam odbiór.Ciekawe co tam znowu siedzi ??? a Wy macie pobierany wymaz lub miałyscie wczesniej ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie,
dopiero odrobiłam zaległości w czytaniu, jestem już dobre 3 godziny na brzuszku i co się zbierałam za czytanie o czym dyskutujecie, to telefon mi dzwonił 😉
ja dziś idę do lekarza na 17stą, mam nadzieję, że lekarz powie, że jest wszystko oki,znowu mam stracha jak przed każdą wizytą, że mnie do szpitala wpakuje 😞
ja kupiłam pieluszki Huggies New Born ale te zielone, i była u mnie koleżanka (doświadczona mamusia 🙂) i powiedziała, że nie są dobre, bo są sztywne i mają duże rzepy, które podrażniają dzidzi nóżki 😞 ale na szczęście kupiłam malutką paczuszkę na próbę za 15zł 🙂teraz kupię Pampersy New Born 🙂
Moja kochana kruszynka, też nie pozwala na spanie, buszuje po brzuszku non stop, jedyne co robi sobie przerwę na spanie między 24 a 2-3 w nocy 🙂 a tak to wsadza te girki gdzie tylko może:P
Klaudia masz już wózeczek? miałaś wkleić jego fotkę..
Anitek Olafek jest śliczniutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Olafik z usmieszkiem na filmiku super widac a ja robie prt screen to ciezko wylapac moment 🙂
Dodi ja mialam robiony wymaz 4razy i tylko raz mialam przerost flory bakteryjnej dostalam leki i przeszlo a ten ostatni wymaz ze szpitala wyszedl super.
Choc ja nie mialam z szyji tylko z pochwy. Tobie pobral z szyjki ze wzgledu na ta leukocytoze tak mysle ze normalnie sie z szyjki nie pobiera podczas ciazy.
a wlasnie dostalas leki na ta leukocytoze?no i mialas to badanie na cytomegalie? [img size=241]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/usmiech.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus dziekuje 🙂no wlasnie slyszlalam ze huggiesy sa sztywne...moja siostrzenice strasznie odparzaly. ale co tam 15zł to nie jakas tragedia wiec zawsze mozesz kupic pampersy 🙂
Aaaana a Ty co tu z fffff szalejesz :P
Klaudia kupilas wozek???a czemu ja nic o tym nie wiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! wskoczył mi 30tc, dopiero zauważyłam, czyli jeszcze 2 tygodnie i będzie bezpieczniej-tak mówi mój ginek 🙂
Dodi ja nie miałam robionego wymazu, chyba że coś tam sobie pobrali jak mi szew zakładali, ale nic o tym nie wiem 😉
Mam za to większe upławy niż przed szewkiem, może to wina tych Naszych krótszych szyjek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus ja tez mam wiecej wydzieliny niz kilka tyg temu a moja szyjka jest bardzo dluga bo 4,8cm...hmm moze to hormony??? pamietam jak wtedy bylam w szpitalu bo myslalam ze to wody mi kapia a to wydzielina...dziwne to ale chyba tak to wlasnie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus u Ciebie chyba jeszcze nie ma 30stego tyg bo ja dopiero jutro mam 29tyg a mam termin na 24luty...a Ty masz na 19sty...zrob sobie jakiegos suwaczka 🙂
mi na brzuszku tydzien wskakuje o 3dni wczesniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na cytomegalie bede miała za miesiac, a leukocyty spadaja wiec mi nic nie dawał zeby nie zatruwac dzidzi lekami.
A mi juz 3 raz wychodza bakterie, i przeciez stosowalam globulki i nie wiem czemu znowu cos nie tak 😞

Klaudia obejrzałam ten filmik ,słodki jest, ale chyba nie cały , bo skonczyłam na 18 tygodniu, czy on tak sie konczy czy jest druga czesc ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wkręcałam sobie, że mi wody wypływają jak zobaczyłam ile tej wydzieliny jest, ale ginek mi powiedział, że to też wina szewka, bo jednak ciało obce w organizmie 🙂
Anitek, wiem że tu na brzuszku jakoś inaczej są liczone te tygodnie, bo według mojej karty ciąży jestem na etapie 29+4 🙂
co do suwaczków, to jestem ciemna strasznie i nie wiem jak go tu wstawić, żeby był za każdym razem, a głupio mi było pytać bo nie raz o tym pisałyście..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś z suwaczkiem nic prostszego 🙂 wejdz na www.suwaczek.pl lub www.suwaczki.com i sobie go stwórz ( krok po kroku bedziesz miec opisane jak to zrobic) Następnie po zakonczeniu robienia suwaczka pokaża Ci się 3 kody i skopiuj sobie ten o nazwie BBC Code. Pozniej wejdz w swoj profil- wybierz forum i wklej w miejsce podpisu ten kod 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dzis 28+6 🙂 wg karty ciazy 🙂
a suwaczek wchodzisz na swoj profil, edycja, aktualizuj swoj profil,klikasz na zakladke ustawienia forum i tam gdzie jest podpis wklejasz kod BBC ktory uprzednio kopiujesz ze strony na ktorej chce robic suwaczka 🙂
Dodi moze leki nie skuteczne? bo wiesz sa rozne bakterie grzyby drozdzaki itd...zapytaj sie ginka od czego to moze byc. Ty jestes tez na luteine dopochwowej wiec czasem latwi wprowadzic jakies bakterie do pochwy niestety 😞
a to akrobata Olaf i jego gierka przy buzce 🙂 [img size=284]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/stopka_przy_buzi.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a mam pytanie odbiegając całkowicie od tutejszych tematów... używacie prostownic do włosów? Z jaka płytką macie i czy jesteście zadowolone? Chcę zmienić prostownicę,a mam obecnie jakieś blaszki przy swojej i nie jestem z niej zadowolona..

Klaudia ale kolorowy ten Wasz wózeczek 🙂
No ja chcę troszkę inny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...