Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny, abyscie sie zabardzo nie rozpedzily z upychaniem spiworkow, kocykow, kolderek w wozkach, bo Wam sie dziecko nie zmiesci 🙂)
Przegrzewac tez nie jest dobrze.
Ja tak mysle, ze jak bedzie ubrane na cebulke, do tego w kombinezonie ( oczywiscie zalezy jak cieply on jest) to tylko kocyk na to i za zapiac ta ,,pokrywke" gondoli i bedzie ok. a przeciez jak beda mrozy -20" to i tak pewnie zadna sie na spacer nie zdecyduje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mona sprawdź tylko czy jak pozwijasz ten większy śpiworek to Ci dziecko w czapeczce i kombinezonie i kapturze jeszcze wejdzie - po prostu policz ile co moze mieć centymetrów bo mnie pani w sklepie z wózkami ostrzegała że może być kiepsko

A poza tym to jak długo będziesz używać śpiwór -jak będzie zimno to do końca marca? czy więc warto większy kupować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona124 ja mam gondole 80cm a spiworek tez jest i ma 100cm i chyba nie bede go upychala w gondoli, on chyba bardziej pasuje mi do spacerowki jak juz dziecko podrosnie, bo tak to sie dziwnie zwija i wydaje mi sie, ze bedzie sie walkowal malemu pod plecami, albo mu opadal na glowe. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a w jakim rozmiarze macie kombinezoniki dla dzidzi? ja jestem jeszcze przed zakupem i nie wiem jaki będzie najbardziej odpowiedni, a nie ukrywam, że nie chciałabym po miesiącu kupować następnego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

widze ze rozmawiacie na temat kombinezonu, ja tam niemam jeszcze kombinezonu, czekam bo teściówka kupi, myle ze w swieta dostane dla małej troche rzeczy.

Ale dzis zimno 😞 brrr
ma do mnie wpasc kolezanka ciązówka, ale juz tak wpada od 2 miesiecy wiec nie wiem co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!1
ale sobie pospałyśmy 🙂 nikt nam nie przeszkadzał, była kompletna cisza a obudziłam się o 11:30 nieźle 🙂 musiałam odespać kilka dni co wstawałam bardzo wcześnie
miało dzisiaj znowu nie być prądu, ale na szczęście jest 🙂
u mnie też sypie śnieg i jest -8, ale tak jak już pisałyście , niech wymrozi te bakterie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona jak masz rożek to zawsze możesz go rozłożyć i on posłuży jako kołderka,do tego dokup tylko podusię 🙂
Anitek dzięki, chodziło mi bardziej o tą rozmiarówkę w cm, bo ta jest częściej u nas używana. Ale myślę, że 0-3 to pewnie coć ok. 68cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś napisał:
Mona jak masz rożek to zawsze możesz go rozłożyć i on posłuży jako kołderka,do tego dokup tylko podusię 🙂
Anitek dzięki, chodziło mi bardziej o tą rozmiarówkę w cm, bo ta jest częściej u nas używana. Ale myślę, że 0-3 to pewnie coć ok. 68cm 🙂


W sumie dobry pomysł, mam parę rożków to mogą posłużyć mi też za kołderkę, a na początku to nie trzeba będzie nawet dzidzi wozić w wózku w rożku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus, chyba lepiej troszke wiekszy kupic kombinezon, taki na 68cm chyba najlepiej( 3 m-ce) bo nie wiemy jeszcze jakie duze dzieci sie urodza, a do tego pod ten kombinezon troche trzeba ubrac, no i zeby dziecko mialo wzgledna swobode. 🙂
Ja tam mysle, ze sie obejdzie bez poscieli do wozka ( jej, tych klamotow jest naprawde duzo do kupienia 🥴 )na poczatku to tak jak pisalam wczesniej, pozniej bedzie cieplo, a pozniej to spiworek bedzie juz ok. a na poduszeczek roznej masci mam w domu sporo, wiec nie ma sensu kupowac kolejnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka ja zamówiłam taką http://allegro.pl/item831208921_posciel_do_wozka_satyna_bawelniana_lux.html

ale też zwątpiłam czy to poszewki czy same wkłady obszyte bawełnianą satynką 😞 okaże się jak przyślą 🙂 w każdym razie jeżeli to wkłady to nie mam zamiaru kupować dodatkowo poszewek, a jeśli to poszewki to owlekę w nie kocyk i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba podusi do wózka się nie daje, chociaż jak widziałam u kolezanki co to za podusia, to tak jakby sama poszewka jest, ale nie wiem czy ona od poczatku używała tej podusi, czy nie, bo mały ma teraz 4 miesiące.
Martus coś ten link się nie otwiera, ale ja tutaj znalazłam pierwszą lepszą i wygląda jakby była z wkładem:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=842394418
Ale jeszcze poszukam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uhm... czyli poduszki nie bedzie 🙂) Twardy wychow od poczatku :laugh: . Zartuje oczywiscie, ale wlasnie mnie zastanawialo, ze skoro w lozeczku nie to co z wozkiem i czy to nie jest tak, ze ta podusia to bardziej kaprys mamy, bo ladnie wyglada, czy wygoda dziecka....hmmm... bo w sumie to i czapki, kaptury itd. i do tego poduszka to moze za duzo tego wszystkiego na glowie dla takiego malucha 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie wiem moj wozek sie reguluje rowniez ech nie bede wkladac podusi bo ten wklad co jest do gondoli to taki pokrowiec jakby gruby od srodka pluszowy...i tam raczej podusi sie nie daje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...