Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej witam w 2010 mamuski

co do urlopów macierzyńskich itp. to wiecie ze mamy jeszcze dodatkowo 2 tygodnie urlopu macierzyńskiego

mam fajny artykuł do poczytania
http://www.ozzip.pl/prawo-pracy/612-pracowniczka-w-ciazy-i-na-urlopie-macierzyskim-po-nowych-zmianach-w-kp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jemy wlasnie kolacje :P a czujemy sie calkiem dobrze 🙂
ja tez bym sie nie chciala cofnac!!! tyle juz za zami!!!!

moj chce wziasc ok 3 tyg bo ma jeszcze zalegly za tamten rok a i mnie bedzie potrzeba wiecej pomocy 🙂

mona jak znajdziesz to napisz bo ciekawa jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech a ja cos sie spakowac nie moge :P zabiore sie pewnie jutro :P dzis cos nie mam weny bo brzusio boli. No a mojej siorze jak sie nowy rok zaczal hehe...
Najpierw uciekl im pies bo wiadomo psy w sylwka szaleja boja sie fajerwerek i uciekaja tracac orientacje wiec oczywiscie szwagier z kumplem szukali psa...znalezli go na szczescie. A Subaru dostal leki na uspokojenie no ale jak widac nie pomogly. O godzinie 24tej z szampanem i fajerwerkami wyszli wszyscy na taras...I Siostrzenica juz spala sobie w lozeczku no i pies byl w salonie...Jak zobaczyl ze wszyscy wyszli to zaczal skakac na drzwi od tarasu i je zamknal...a klamka jest tylko od srodka...
Do tego obudzila sie Siostrzenica bo pies szczekal no i zaczela plakac...a ze siora ma "Nianie" to Mala byla slychac w calym domu tak przerazliwie plakala...Wiec zaczeli biegac dookola domu zeby jakas szybe wybic...No i wybili od gabinetu szwagra bo tam jest przejscie do domu...A szybe juz raz wymieniali bo ktos im potrzaskal wiec siora mowi ze spoko bo to 150zl wiec luz.
Rzucali pustakiem i dopiero za 3cim razem sie udalo szybe wybic...
No i tak powitali nowy rok 😁 szklo na szczescie 😁
No a Siostrzenica jak tylko zobaczyla siore w drzwiach pokoju ogromny usmiech i tyle z plakania :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Siora miała przygody hehe chociaz z drugiej strony nic fajnego jak Dzidzia płacze a tu wejsc do domu nie można. Ale piesek mądry zamknął sobie drzwi zeby nie slyszec za duzo 😁

Moja psina to tak wariowała ze masakra, szczekala machala ogonem jak bylismy na balkonie, a rano jak wyszła i znalazła opakowanie po takiej petardzie co ją mocno wkurzyła to je rozszarpała 😁 Skubana

A brzuszek to fakt w innej rozdzielczosci dziala i musze przesuwać co chwile bo taki jakiś rozciągniety jest i literki małe :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my znowu mieliśmy przygodę z piecem 😁 już zaczyna mnie to bawić raz w miesiącu trzeba sprzątać 2x w dzień jak ten piec zaszaleje, ale juz mam posprzątane, tym razem to mój zagotował wodę w piecu 😁 a przygarniał kocioł garnkowi 😁
anitek a mi od paru dni w prawej stopie od małego palca do pięty na górnej stronie stopy podczas przeciągania przeskakuje jakiś mięsień taki cieniutki ale boli jak smok, a do tego coraz bardziej dokuczają skurcze łydek i niestety nie do opanowania, bo już nie skutkuje ciągnięcie pacy w stronę kolan 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej w tym samym okresie ciązy przezywalam dokładnie to samo co tym z tym bólem. Dokładnie mi tak samo się to objawiało jak tobie. Zwłaszcza przy przeciąganiu się.

Czytam ze 2 dni urlopu okolicznosciowego z tytułu urodzenia sie dziecka a te 7 dni to dodatkowy urlop ojcowski tak to jest nazwane w tym artykule.
Moj ju z rece zaciera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...