Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie bierz teraz kąpieli, poczekaj aż mąż wróci, wtedy się wykąpiesz! Idź się połóż i Nas tu nie strasz.. I miej to w nosie co w szpitalu sobie pomyślą, jak Ci ciśnienie spadnie. Masz dzidzię pod serduszkiem i czasem trzeba dmuchać na zimne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie juz trafia jak mam znow tam czekac i znow to samo...nie moge im powiedziec ze mierzylam cisnienie bo mnie opiernicza bo oni twierdza ze nie powinnam mierzyc sama cisnienia 😠
i tak widzicie jest...a ja wygladam jakby mnie ktos strzelil oczy łzawia w skroniach pulsuje i jestem taka senna ze padam normalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oojj kurcze oby wszytsko było dobrze Anitek. Trzymamy kciuki rybko!!! 😘 😘

Moja babcia właśnie w tv była hehehe..muszę przyznać, że ładnie wyglądała nawet hehe..wredna jest ale trzyma się dobrze heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka a co Twoja babcia robiła w TV?

Napisz mi dokładnie o tej szczepionce, o której pisałaś wcześniej - chodzi mi o to czy w każdym szpitalu szczepią dziecko po porodzie przeciwko żółtaczce i skąd masz takie info? jutro mam wizytę u gina i chcę Go o to zapytać, ale nie chcę też być laikiem w tej sprawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia super, że już po ktg i wszytsko jest w porządku 🙂

Martuś babcia jakieś tam występy miała bo biega do jakiegoś ośrodka i przedstawienia tam ciągle organizują 🙂
Co do szczepionki to jest to Engerix jest to szczepionka zastępcza Euwaxu, który jest niebezpieczny dla zdrowia i życia dzieci. Euwax był wycofany ze szpitali niestety w niektórych ( w tym moim) jest nadal stosowany, najlepiej zadzwoń do siebie do szpitala i zapytaj się jaką szczepionkę przeciw żółtaczce typu B podają noworodkom tuż po narodzeniu. Jak będzie to Euwax B to poproś swojego lekarza o receptę na szczepionkę zastępczą całkowicie bezpieczną Engerix B. Trzeba ją ze sobą zabrać na porodówkę i od samego początku mówić, żeby nią szczepili. Wiem to ze Szkoły Rodzenia. Lepiej nie ryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Anitka cos z tym Twoim cisnieniem jest nie halo. Jak oni moga nic z tym nie robić skoro ciągle jest wysokie.

Monka ale masz wystrzałową Babcie - że się tak udziela publicznie 🙂

Nikos - biedulka z Twojej Malej - wspolczuje tej temperatury 🙂

Darusia - dobrze że KTG w normie 🙂 Chociaż pewnie chcialabyś żeby się zaczęło 🙂 Tak jak ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi ale masz sliczna córunię 🙂


Dziewczyny, mnie wzielo konkretnie, w ciagu kilku godzin padłam, temperatura 37,6 , nos zawalony, ból głowy, na szczescie gardło nie boli, noi pieknie , nie wiem jak to jest ze mój zachorowal w piatk tydzien temu, dzis juz prawie zdrowy a mnie dopiero dzis dopadło. Biore rutinoscorbin i połknełam jedną tabletkę paracetamolu bo bolała głowa bardzo.
W tej sytuacji niech mała jeszcze siedzi , bo jeszcze ją bym zaraziła biedną 😞 jestem zła na siebie , na M. tez bo chodzi i gada ze to przez to ze czasem w reczniku maszerję po kapaniu, i oczywiscie twierdzi ze to nie od niego zlapałam, tylko jakos przez cale 9 miesicy raz tylko bylam chora. A w reczniku paraduje od zawsze i jakos to chyba nie przyczyna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DODI trzymaj sie tam cieplutko 🙂 Pije dużo cieplej herbatki z cytrynką i miodem 🙂 Mi pomogło i jedz rutinoscorbin 🙂
Moj P tez wariowal ze pojedzie do mamy na czas choroby ale Go nie puscilam bo nie chce mi sie pozniej sluchac ze jak twoga to do Boga ... Esz

zmykam sie kąpu kapu i coś wszamać 😁

do spisanka jutro 🙂

Milej nocki Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Ja tu dopiero siadam a was już nie ma. No nic trudno.

madziula gratuluję, przecudna istotka.

Sibi równiez gratuluję, też słodziak. Aż mi się chce szybkiego porodu 🙂

Dodi jak byłam chora mi bardzo pomogły wypite hektolitry mleka z masłem, czosnkiem, miodem oraz ogromne ilości gorącej wody z naturalnym sokiem malinowym. Do tego ciepłe skarpety, koszulka, ciepła bluza i dresik i tak do łóżka. Mokra byłam jak cholera ale naprawdę to pomogło.

Jutro z rana jadę do szpitala po wyniki badań hemoglobiny i zrobić posiew moczu. Mam nadzieję, że obejdzie się bez oddziału patologii ciąży.

Dobra zmykam, nie ma was to co będę tak sama siedziała.

Kolorowych snów i spokojnej przespanej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...