Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kikos napisał:
Dodi mam pytanko bo w końcu we wtorek mam ktg (bo na pon nie było juz miejsc)i mam skierowanie od mojej pani doktor, która tam na inflackiej nie pracuje

czy ja musze najpierw złosic sie na izbe przyjec zeby mi jakies dokuemnty załozyli czy to od razu ide tam do pokoju co robią ktg? bo dla mnie ta inflancka to czarna magia w praskim to mniej wiecej wiem co gdzie jest i jak to działa


Kikos jesli sie zapisalas to idziesz poprostu na ktg i juz, po ktg zakladaja Ci karte, mierza cisnienie, potem z tym wynikiem idziesz do pokoju obok do lekarza , on sprawdza czy wszystko ok, i mówi zeby przekazac prowadzacemu lekarzowi ze jest ok i koniec. Jak chcesz nastepne ktg to znowu idziesz do recepcji sie zapisac.Chyba nawet skierowania nie trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde tak czytam i stwierdzam ze juz malo nas pisze na brzuszku, kazda prawie juz urodzila, tylko my takie bidule czekamy.

Jakas smetna ta niedziela, nic w tv niema, nudno mi jakos,ostatnie weekendy wszystkie takie same non stop z pilotem przed tv az zygac sie chce, wkurza mnie to strasznie, mój M. ciagle tylko lezy i je i nic wiecej,a ja bym gdzies poszla do kina czy gdzies.. bo potem to juz tylko dom mnie czeka, ech chyba juz nie ma szans bo mam nadzieje ze w przyszly weekend juz Julka bedzie z nami.

Cholera mam zgage juz 3 reni wzielam , jakas masakra chyba po batoniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh nadrobiłam po ciężkich bólach 🙂

Sibi śliczniusia ta twoja panienka:laugh: zdjęcia niesamowite:laugh:

Brzuszki Wasze dziewczynki też niczego sobie:laugh: :laugh:

Oj widzę,że niektóre z was pomimo "tajnych sztuczek" nie mogą się doczekać:laugh: Nie martwcie się ja też pomimo,iż jakoś jeszcze nie zaczęłam ich stosować:laugh: Baaa...bo do niektórych potrzebny jest ktoś jeszcze a ja nawet nie mam z kim 😠
No właśnie i z tego powodu mam cholernego doła 😠 cholera mojego więcej nie ma niż jest 😠 Całymi dniami siedzi na hali i gwizda a ja siedzę z moim brzuchem w 4 ścianach i gapię się w sufit 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też tak sie czuję, jak mówię mojemu, że mi się nudzi to tylko ramionami wzrusza, nawet na spacer nie chce mu sie pójść 😞
na brzuszku mało nas i nudno się robi 😞
straszna monotonia, nic sie nie dzieje, a do tego taka niezdarna jestem i siły już na nic nie ma, żeby chociaż mąż rwał sie z jakimś pomysłem do robienia czegoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwokej ja mam już tego dość 😠

Tu mnie trapi ta śmierć babci,tu zaczynam się stresować tym porodem 😠 a on w najlepsze siedzi sobie na hali a jak wróci to nie kapuje o co mi chodzi 😠 Jestem sama ze swoimi myślami 😠 no i swoim brzuchem
Kiedyś tak nie było ale od tygodnia to jestem po prostu na niego wściekła 😠

Moją jedyną rozrywką na obecną chwilę jest wyście do sklepu lub apteki,wyjazd do gina albo do marketu,aby wymienić cholerne płytki 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Maly zaliczyl pierwsza kapiel 🙂 jejkus jaki byl spokojny szok normalnie. Polozna zdziwiona bo mowi ze dzieci placza za pierwszym razem :P
no i mowi ze dlugasny jest hehe jutro lekarz przyjdzie i Go zbada i pomierzy wiec bedzie wiadomo ile ma 🙂
Maly wlasnie pije mleczko 🙂 Tatko karmi 🙂
A karmie z butli bo pokarmu nie mam dopiero dzis zaczely bolec cycochy troszke a nie chce zaczynac teraz bo na tym jedzeniu w szpitalu dziecko nie da rady 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj dziewczyny widzę,że hormony buzują... 😞
mnie jakas drobna płaczliwość chciała dopaść wieczorkiem ale się nie dałam:laugh: wcięłam sobie kilka piegusków i już było dobrze:P
ehh wiecie co mi chodziło dziś po głowie...domowa imprezka ze znajomymi,dobry drink i papierosek:P
nooo cóż..moooże w wakacje..? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje bardzo dziewczynki za słowa otuchy 🙂 😘 całus dla każdej 🙂 no i za oklaski 😁

U nas ciutek lepiej z tym humorem no co ma byc to bedzie 🙂 A moze a nóż mnie chwyci 😁 Boje sie tego wywoływania, jeszcze mnie kolezanka straszy ze jak juz 40 TC sie skonczyl to odrazu powinnam jechac do szpitala 😞 :/ Esz poczekam do wtorku na wizyte u ginka.

Anitka super ze powolutku wrcasz do formy 🙂 Bardzo mnie to cieszy 🙂 A wracaj szybko bo Nam Cie tu brakuje 🙂
Maila dostała, Olafciu jest przesłodki 😁 zjadlam bym te giraski jego 🙂 Daj mu cmoka od Ciotki 🙂

Kikos u Nas tez wyczekiwania na godzinę 0 🙂 synek ma czas jeszcze 3 godz 40 minut 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra Dziewuszki 🙂 ide sie wykapac i ide sie legnąć na wyrko 😁 zmolestuje Meża 😁 pomasuje sutki 😁 i pewnie usnę jak Aniołek 😁

zamelduje sie jutro z rana jak juz wszyscy pojda do pracy bede miec świety spokoj 🙂 O macie jeszcze naszą focie z rannego spacerku 😁 [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/a-7a30d626edc23e0e8ef6647aea23e3ea.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowo 🙂
widzę że dzisiaj niedzielne brzuszki pokazujecie, więc i ja swój dołączam [img size=273]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P2070918.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...