Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klaudia biedna nie płacz jeszcze da się to załatwić!
Poszukaj w necie jakieś gina prywatnego blisko Ciebie i zadzwoń zapytaj się czy Cię przyjmie jeszcze dzisiaj, powiedz że jesteś w 40tyg ciąży i że nie miałaś tego wymazu zrobionego, ze dopiero dzisiaj dowiedziałaś się że musisz je mieć a wizytę u swojego gina masz dopiero za tydź.
Na pewno ktoś da radę Cię przyjąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu zobaczcie jak mam daleko do szpitala, to ten budynek za drzewami a zdjęcie robione z okna [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P2090920.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia spytaj się o wymaz z pochwy bo np mi nie wyszedł z tego paciorkowiec tylko gronkowiec

Bób rzeczywiście daleko 🙂

Idę się położę na chwilę..słabo mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia, tak powiedz, że nie miałaś robionego wymazu z pochwy na obecność paciorkowca.. będą wiedzieli o co chodzi.. i gnaj i rób te badanie!

Bób jesteś niesamowita 🙂 ale skoro masz szpital pod nosem to nie dziwota, że spokojnie siedzisz w domku.. zresztą to już duga Twoja dzidzia to też pewnie inaczej..

Biedna Dodinka, ciekawe czy te kłopoty nie skończą się u Niej cesarką?? Najważniejsze, że jest pod okiem lekarza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No już zjadłam, dobre było ale mało 😞 więcej nie mogę.

Klaudia to badanie nazywa się dokładnie tak:

Posiew z Pochwy w kierunku Streptococcus agalactiae.
Powinien pobrać ginekolog, ale z reguły w każdym laboratorium oprócz przyjęcia wymazu do badania, sami to pobierają.

Nie czytaj tego co w necie bo się załamać można, już to przeszłam.
Ważna jest informacja w trakcie porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia, faktycznie drogo, ale nie żałuj tej kasiory, bo tak jak Małalena pisze to bardzo ważne badanie.

Uciekam znowu, bo M. z pracy wraca, obiad trzeba podać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...