Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witamy po zakupach, juz wszystko kupione 🙂 i wyprane teraz tylko wyprasować i ubrać i mogę rodzić 🙂
jeszcze nam łożysko pękło w aucie , a 3 m-ce temu wszystkie były wymieniane, tak, że jak by to sie stało podczas szybkiej jazdy do domu, to by mogło nas tu nie być 😲
ale na szczęście jechaliśmy powoli i w porę zareagowaliśmy 🙂
trzymam kciuki za Dodi i te których termin nadszedł, oby urodziły szybko i bezboleśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wow..wygrałam raz w literaki 🙂

Iwiokej no to mieliście farta z tym autkiem, i macie racje lepiej jechać powoli niż potem żałować 🙂

a mnie zgaga zaczęła meczeć..trzeba poszukać Reni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze ja mieszkam w IRL 😞 ale bardzo dobrym mlekiem w PL z tego co wiem no i szwagra brat jest pediatra to poleca ENFAMIL.
ale to wszystko zalezy od dziecka widzisz...Moj zarlok raczej bedzie musial miec zmienione i to bedzie juz 3cie mleko wiec jedynie metoda prob i bledow niestety mozna dojsc do tego ktore mleczko bedzie najlepiej tolerowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej OMG dobrze ze nic Wam sie nie stalo!!!
widzisz nigdy nie jestes w stanie przewidziec co sie wydarzy 😞
dobrze ze jechaliscie powoli...
CandyMonka na kurniku grasz???
bo ja tez hehe :P ale w domino w kosci i w tysiaka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez tam gram troszke i sie mecze hehe :P

kurde nie sadzilam ze to powiem tak szybko ale wiecie co? jakos mam ochote na sex hahaha :P
nie wiem jak to mozliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek nie dziwię sie z jednej strony, ty taka wygłodzona 😁
dzięki dziewczynki, wiecie co , nawet nie chcę myśleć, jak by to koło sie urwało, bo miało takie luzy , ze by mogło w każdej chwili odlecieć 😞
CandyMonka ja sobie dzis kupiłam reni 24szt. tak , że mogę sie z Tobą podzielić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka to chyba lepiej w ta strone tak mysle bo jak czytalam sobie o kobietach ktore nawet przez rok nie chcialy sie kochac to bylam przerazona ze mnie tez to dopadnie :P
co prawda z Moim juz sie lelalam 2dni temu tzn jego lelalam bo u mnie out of service tymczasowo :P ale jeszcze czasem mysle czy mnie to nie dopadnie hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej biorę co chwilkę Reni i nic nie daje 🤨
Myślę, że to przez truskawki które zjadłam za szybko..ale nie mogłam się powstrzymać 🙂 w sumie mus truskawkowy

Anitek jak się wszystko ładnie będzie goić to niedługo i Twój serwis powróci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę pościelę sobie łóżeczko i pogadam troszkę z mamą i pójdę lulać..aa..nie no poczekam jeszcze do 22:45 aby wziąć antybiotyk i wtedy pójdę spacku 🙂

Dobranoc brzuchate i mamusie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki

ja juz z moja mala odwiedzam znajomych 🙂 po każdym wyjsciu z domu spi jak niedzwiedz!! 😉 ale przez te nasze wyjscia kompletnie nie mam czasu na brzuszek 😞

Dodi trzymam kciuki!!!!!!!

Pisałyście o sex-ie.... mnie tez juz sie tak chce ze masakra!! chyba meza do drugiego pokoju wygonie :P dzis mija 3 tyg od ciecia ( wlasciwie to za godzine ) a ze mnie nadal sie saczy :| a mialam nadzieje ze zafundujemy sobie walentynkowy "pierwszy raz" 😉

chcialam Wam coś napisac odnosnie pieluszek...
zaczelam od bella happy ale jak zaczeli nas odwiedzac znajomi pytali co kupic wiec wpadlam na pomysl zakupu pieluszek ( duzo tego idzie) bo ciuszkow i zabawek ma juz mase i dostalismy pampersy i huggies... narazie skonczylam pampersy NA SZCZESCIE!!!!! tragedia!!! Marcelina dostala uczulenia i wcale te pieluszki nie sa takie chlonne jak wszedzie trabia. jak narazie bella wygrywa.teraz zalozylam jej huggies i zobaczymy jak jej beda sluzyc.niestety mam jeszcze paczke pampersow i nie bardzo mam ochote ich uzywac :|

Marcelina kape na zmiane raz w oilatum raz w plynie+oliwka. plyn johnson bedtime i oliwka hipp - miala bardzo sucha skore a teraz mam juz fajna,gladziutkai dobrze nawilzona

Nadal karmie piersia ale mam puszke Nan na wszelki wypadek ale staram sie jej nie dawac narazie mleka, natomiast zaczelam jej gotowac herbatke z koperku i rumianku fakt ze wiecej jej wyplynie bokami ale zawsze jakis tam lyk wpadnie do zoladeczka

Jesli nie doczytalam o jakiejs "swieże" mamy to GRATULUJE!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my nadal 2w1 chociaż wczoraj prawie zemdlałam ze zmęczenia - NIC SIĘ NIE RUSZYŁO!!
za to widziałam 6tyg dzieciątko - było u nas ok 2 godz i w ogóle nie płakało!!! cód-miód!! a Mama w formie sprzed porodu! 🙂 tak więc dziewczyny optymizmu trochę nabrałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...