Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sorki, że mnie tak wcięło, ale tatko przyjechał na herbatkę malinową,tak z nienacka.
Candymonka, będę rodzić SN. Napewno dam znać. Tylko, że mam Twój nr i Klaudii i nikogo więcej.

Wioletka to po co trzymasz oby dwa, to bardzo mylne, zostaw sobie jeden 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo tu nie ma buuu.. to ja też mykam.

Zajrzę wieczorkiem jak dam radę, bo M. w ramach Walentynek chce mnie zabrać gdzieś na kolację:P

Jakby mi się jednak nie udało do Was zajrzeć to trzymajcie kciuki za jutrzejszy dzień!

Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kochane :P
ja normalnie nie moge z Synusia Mariusz go przebieral i wiecie co? Maly zaczal sikac i doslownie osikal sobie oczka...normalnie masakra :P
a tak wogole jadl o 2.30 50ml i o 4tej 60ml a dopiero co mu mleko zmienili w szpitalu i chyba znow trzeba mu bedzie zmienic na to dla bardziej glodnych malenstw bo normalnie je co 2-2,5godz gdzie normalnie co ok 4godz powinien jesc.
w czwartek mamy wizyte wiec zapytam bo kurcze to mleko bardzo dobrze toleruje kupki robi ok 7dmiu razy na dzien wiec super. Boje sie zmieniac zeby nie mial jakis problemow z jelitkami pozniej.
A teraz lezy w kolysce i ma czkawke hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioletka jeszcze troszke...pomysl ze to doslownie pare dni i przy tych ok 280ciu dniach w ktorych sie chodzi w ciazy to te pare dni to naprawde niewiele. Wiem ze latwiej pocieszac bo sama kazdego dnia czekalam az w koncu Maly bedzie z Nami ale glowka do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem że to tylko kilka dni
Ale moje samopoczucie mnie wykończy
Wczoraj sprzątałam latałam
a dzisiaj się na wszystko wściekam, nie mam siły posprzątać
nawet pranie mam w automacie do wywieszenia i nie mam siły tam stać i wieszać 😞
Żebra mnie bolą, brzuszek pobolewa, skurczy brak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej wróciłam ze spaceru i kurc galopkiem na szybkie zakupy do C.H. i do McDonalda (2 kolezanki ponoć po McDonaldzie urodziły 🙃 ) zrobiłam jeszcze jabłka anitka i padam na cyce czekając na znajomych... 🙃 jak to małej nie ruszy to już nie wiem co robić żeby wyszła

a znajomi przyjdą z miesięcznym słodkim bobaskiem więc będzie fajnie 🤪

a i kupiłam dobre winko - Jai_Ho wypiła i ją ruszyło może i na mnie podziała - pół lampki nie zaszkodzi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab84 napisał:
Anitek nie karmisz piersią?

No wlasnie nie karmie bo mleko pojawilo sie na 5ta dobe po porodzie i Maly mial butle caly czas a teraz sie rzuca jak mu chcialam dac cyca. poza tym jestem na nospie i ketonalu wiec do czasu az ich nie odstawie nie moge karmic...ja tu juz przeszlam na dietke odpowiednia i kompletnie zapomnialam o tych tabletkach 😠 ale ja nie ubolewam nad tym jak Maly nie bedzie chcial cyca to mu nie bede na sile dawac. Poza tym uwazam ze karmienie butla tez ma wiele zalet...ale to kazdego prywatna sprawa wiec decyzja nalezy tylko do Mamusi jak zechce karmic 🙂


Wioletka domyslam sie jak sie czujesz bo ja od 32tyg to juz nie mialam sily przez to wszystko...ale dla Dzidzi wszystko wiec zagryzc zeby i daj rade jeszcze troszke wytrzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Maly chyba juz jest rozpieszczony nie chce mi spac w lozeczku ani w kolysce nawet jak go uspie na rekach i odloze to sie kreci a po 30min wstaje i tyle ze spania...juz sama nie wiem co tu robic :> nie chce zeby plakal no ale kurcze nie moze byc caly czas na rekach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamusie i brzuchate 🙂

Dla tych które nie dostali eska od [size=4] Dodi to ma już szyjkę na 1cm ale jeszcze nie gotową do końca i dostanie dzić kroplówkę z oksytocyny żeby sprawdzic reakcje macicy.

Mnie na prasowanie wzięło, wyprasowałam wszystkie ręczniki i pościel na chacie oraz ostatki rzeczy dla małej 🤪 padam

No i w końcu coś się zaczęło dziać, tzn. do tej pory nie miałam żadnych objawów zbliżającego się porodu, żadnych skurczy nic a nic to dzisiaj skurcze mam co jakiś czas a trzy były naprawdę mocne, tylko kurcze na krzyż mi przechodzą ehh

Anitek zdolny ten Twój maluszek..osikać sobie oczki hehe 🙂
Też boję się właśnie przyzwyczaić małej do noszenia na rękach no ale jak tu nie nosić i nie tulić takich słodkich bobasków 😉

Lecę na film bo jakiś fajny się na HBO zaczął 🙂
Zajrzę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo kurcze moze Dodi bedzie miala walentynkowe dziecko 😁 fajnie by bylo 🙂
Julia urodzona w Walentynki 😁
Dodinka trzymaj sie tam 🙂


Wioletka niektore Mamusie maja szyjke na 2cm przez polowe ciazy u Nas Martus juz nie ma szyjki od 3tyg i widzisz nadal sie kula nie ma reguly, jak dziecko bedzie gotowe to zacznie wychodzic no chyba ze przenosisz...


Naskarzylam Wam na Olafka a tu prosze Maly spi w kolysce jak aniol 😁
polozylam go leciutko na boczku zamiast na plecach no i nyna sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi mi napisala ze zrezygnowali z podania oxy bo tam gdzie ja podaja jest przepelnione no i ze ma nadzieje ze jutro bedzie oxy. Skurcze ma caly dzien ale lekkie...
To Kochane trzymac kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba zmeczenie pomimo tego ze spalam do 12stej ale wiadomo tyle dni zmeczenia nie da sie odespac w ciagu 4godz :P
ale czas leci naprawde szybko przy dziecku aby dzien i noc i tak co chwile ze az nie nadazam liczyc :Phttp://www.brzuszek.net/components/com_fireboard/template/caribbean/images/english/emoticons/shocked.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek85 jakie masz mleczko dla maluszka ? Czytałam wasze wypowiedzi i z tego co przeczytaam twój skarbek ładnie toleruje- a warto mieć taką wiedze skoro niedługo i my kwietniówki też bedziemy rodzić 😉

Przy okazji gratuluje pięknych bobasków i życze szybkich porodów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NewYork Maly dostal Aptamil na pierwszy rzut ale byl glodny po nim wiec zmienili mu w szpitalu na Cow and Gate i bylo dobrze kilka dni a od wczoraj znow pije co 2-2,5godz wiec chyba mu zmienie na SMA dla glodnych dzieci. 🙂 w czwartek mamy wizyte wiec zapytam lekarki...ale wlasnie boje sie zmieniac bo ten cow and gate jest super dla niego i nie ma problemu z kupkami choc pediatra kazal do kazdego jedzenia dawac 2krople espumisanu dla niemowlat jest on od pierwszego miesiaca w ilosci 10-20 kropli do jedzonka wiec on kazal dawac tylko 2krople i Maly pryka i robi kupke bez zadnego problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...