Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
może jutro zacznę coś robić , bo mąż będzie w domku i mi pomoże w porządkach to będzie raźniej i szybciej coś zrobię, bo na razie to nic nie pomaga na tego leniwca, a mąż tylko odpoczywać mi karze 😞
kikos więcej ruchu 😉 zazdroszczę weny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś tak w głębi ducha to ja mojego podziwiam (czego mu oczywiście nie powiem :P bo mi jeszcze w piórka obrośnie), że z taką wielką grubą i wściekłą babą wytrzymuje.
Nie zdziwiłabym się gdyby mnie przydusił pewnej nocy poduszką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aana widzę, że wyobraźnia świetnie u Ciebie pracuje pomimo zmian hormonalnych w ciąży.. przydusić poduszką:laugh: :laugh:
Masz te same odczucia co większość Słoniątek tutaj - jak Ci faceci z Nami wytrzymują? widocznie takie KOCHANE jesteśmy:laugh:

A tu macie lasencje namiar na stronę www gdzie jest wiele ciekawych książek do ściągnięcia w pdf nt. ciąży, dzieci itp. Znalazłam u Kwietniówek http://chomikuj.pl/Venusjanka?fid=13550859
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mnie pochłonelo czytanie nowej M jak mama, ale mój M. juz wraca a ja z obiadem w lesie, na szczescie mam makaron dzis z szynka i pomidorami wiec szybko pojdzie.

mnie wicie gniazda nie dopadlo chyba wiec z porodu pewnie nici.
Aaana i co z tym przyjzadem do warszawy?? mialysmy Twojego serka szukac :P:P

Kikos musimy sie wymienic numerami tel, ja jestem we wtorek na KTG wiec moze sie spotkamy w szpitalu, chyba ze rozpakuje sie przez wekend, chociaznie sadze.
Wysle Ci numer na maila.

lece pichnic makaron, moze uda mi sie zajrzec jeszcze w miedzy czasie.

p.s kolka nerkowa nadal dokucza, najmniej jak stoje wiec , musze podniesc dupe z łożka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po wizycie księdza 🙂
jakoś przeżyłam
Gorzej z mężem 🙂 mamy tylko cywilny
a ten nam wbijał czemu nie chcemy chrzcić razem ze ślubem a czemu ślub tak późno? i takie tam
najbardziej mnie rozdrażnił teksem że jeszcze nie ma kogo chrzcić i nie wiadomo czy będzie bo różnie bywa. brr
myślałam że mój mąż go tam wzrokiem zje za taki tekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zasiadłam... z tym sprzątaniem to ja ogólnie lubię mieć błysk,moja mama zawsze mówi,ze u mnie jak w aptece:laugh:
dzis jednak dałam czadu i miałam jeszcze siły na malowanie paznokci,golenie (w razie "W" 😉 itp.:P

Lubie mieć w piątek posprzątane,wtedy cały weekend z rodzinką możemy sie byczyć,iść do kina a jutro może na kawkę i jakies lody wyskoczymy z okazji Walentynek:P

Ok,teraz mąż mi zaserwował zapiekankę,idę szamać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wioletka olać księdza, to tylko człowiek, a jak wiadomo człowiek omylny jest:P
ja chodzę do kościoła modlę sie co wieczór, a do spowiedzi nie chodzę bo raz jak byłam to rozgrzeszenia nie chciał mi dać i tak pewnie będzie do póki nie weźmiemy Ślubu kościelnego, bo też cywilny mamy
nikoś Ty to masz dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioletka co za palant z tego księdza!! Jak on tak mógł wogóle powiedzieć.. ehh nie bierz tego do siebie, bo wszystko i tak dobrze się skończy 🙂

Dodi jak będziesz miała chwilkę czasu to napisz mi jak robisz ten makaron z pomidorami i szynką, bo brzmi bardzo apetycznie 🙂

Nikoś ja już trochę luzuję z porządkami ale też miałam taką przypadłość, że generalne sprzątanie w każdy piątek żeby cały weekend był wolny.. tak jakoś mama mnie nauczyła 🙂

Ubieram się i pakuję dupsko w auto i jadę po ciastka, bo jak widać same nie chcą dojechać, a ja bez nich nocy nie przeżyję:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chodzę do Kościoła jak czuję taką potrzebę.. bo jakoś nie mam cierpliwości na wszystkie kazania księdza.. a przede wszystkim te, które mało mają wspólnego z prawdziwym życiem.. spowiedź u mnie też sporadycznie, odkąd to ksiądz nie chciał dać mi rozgrzeszenia, bo używałam tabletek antykoncepcyjnych 😠 zresztą nie rozpisuję się bo to bardzo delikatne tematy..
Jadę po ciacha, może do mamy wdepnę jak dam radę wskrobać się na 2 piętro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś smacznego,uważaj tam na siebie..

Ja tez jeszcze przed kolędą..nawet nie wiem kiedy ksiądz chodzi ..upssss
Ogólnie jakos też nie lubie kolędy...ta koperta z kasą..ehh
Do kościoła nie chodzę ale modlę się każdego dnia,moje dziecko tez jest nauczone modlitw a nie chodze do kościoła chyba ze względu na to,że byłam zmuszana jako dziecko a jak juz znalazłam się w kościele to ciągle ksiądz gadał o smierci i o tym jak Bóg karze...itp wszystko to było dla mnie takie mroczne 😞
teraz jest już inaczej bo dzieciaki mają msze dla siebie..

Poza tym jakoś mi się wydaje,że duży procent tych co chodzą co niedziela po wyjściu nie pamietają nawet co ksiadz mówił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeżeli chodzi o księdza i kościół to ja też do kościoła nie chodzę.
Tylko od święta. i na pewno więcej się modlę niż te dewoty z pod kościoła co tylko patrzą kto jak przyszedł ubrany itd.
każdy ma swoje zdanie na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał:

Kikos musimy sie wymienic numerami tel, ja jestem we wtorek na KTG wiec moze sie spotkamy w szpitalu, chyba ze rozpakuje sie przez wekend, chociaznie sadze.
Wysle Ci numer na maila.

może spotakmy sie juz na poporodowym lub na porodówce bo jak wczesniej pisałam w poniedziałek ide juz na patologie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJA, ale nudny piatek, mój M. wrocil dobrze po 18 zjedlismy obiad i poszedł spac 😞 nawet w tv nic nie ma 😞 cos mnie brzuszek pobolewa, i mam taka dziwną zółtawa wydzielinę dosc gestą, ale to chyba nie czop.
Mała ma 3 raz czkawke juz schizuje ze cos jst nie tak, chętnie bym ruszyla dzis na porodówkę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wieczorowo 😁
ja wlasnie wykapalam Malego i sobie lezy grzecznie bo zasnal oczywiscie podczas karmienia i wlozylam go do kolyski wiec musi sie pokrecic troszke 😁
a jaja na maxa bo spal podczas kapieli i ocknal sie dopiero jak konczylam splukiwac szampon z wloskow 😁 niezly agent 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...