Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jesteśmy wieczorkowo 🙂

Jakoś przeżyłam dentystę ale bolało troszkę 🤨 No ale mam już głowy, bielutką plombę i już nie boli 🙂 mam stary nowy ząb 🙂 Za całość wzięła 250zł więc myślę, że nie tak źle.

Nikoś Ty zmyj te paznokcie bo jak trafisz na porodówkę to każą ci je skrobać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka dobrze wiedziec, chociaz ja i tak nie maluje pazurków w ciazy , ale dlatego bo mi sie nie chce !
Ty głodomorku, wytrzymaj jeszcze troche 🙂

ale mam piatkowy wieczór, mój M, spi juz ponad 2 godziny, super 😞

Jakies skurcze mam , ale narazie słabe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aana łącze się w bólu. Przy robieniu zęba dentysta dziwiła się co mam taki ślinotok a mnie tak zgaga męczyła strasznie 😠

idę zrobię sobie mega słodką herbatę może ona pomoże mi na głód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana ja tez mam ssanie ciagle, jem mega duzo, nie wiem czemu tak sie dzieje, moze dzidzia wiecej potrzebuje.
Dzis zjadłam cała tabliczke czekolady i nawet nie mialam problemów z wypróznieniem heheh

kurde kolka znowu ćmic zaczyna, ide zmolestowac M. moze troche ruchu potrzeba ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana właśnie jedyną opcją są kanapki bo nic innego nie mam heh
o 23 biorę antybiotyk i muszę go brac na początku jedzenia, więc poczekam już tą godzinkę i trochę 🙂

Nikoś 8 rano 🤪 o mój Boże to rzeczywiście masakra jakaś!!

Dodi ruch najlepszy na wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka to chociaż mleko sobie wypij ... to chyba zawsze jest w domu

Nikoś i wiesz co? będziemy spały na brzuchu!! a nie na tym cholernym lewym boku na którym już chyba odciski mam!! 😠
i będziemy się przewracały na drugi bok bez sapania.. i strachy że łóżko się zarwie... heehhhhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak byłam w ciąży z Nadią to spałam nocami jak zabita całe 9 miesięcy do tego poobiednia drzemka obowiązkowa a tym razem od czerwca lipa i wielki wkurw bo ile można łazić po nocach 😠 ?

Dobra idę leżeć,jestem zrypana tą robotą dzisiejsza jak koń po westernie...no i mój chłop mnie woła ale z sexu nici ,nie ma mowy!
odpoczywajcie laski 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to naszczescie nie mam problemu z bezsennościa
nawet ostatnio mi sie tak dobrze spi ze normalnie az sama sie dziwie moze dlatego ze brzuch mam nizej i wtedy lepiej mi sie spi
jedyna moja dolegliwościa jest suchy nos psikam sobie sola fizjologiczna i nic az z tej suchosci czasami mi krew z nosa poleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...