Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

aaana skąd Ty bierzesz tyle siły kobieto 🙂

dzięki Mona 🙂

ja słucham sobie radia, popijam herbacie, i przegrywam w "literaki" mama sprząta ja się lenie 🙂 sama powiedziała, że chce mieć ostatni weekend spokojny więc się nie ruszam 🙂

a kupiłam olej z wiesiołka w tabletkach.. 😁 ciekawa jestem czy te wynalazki podziałają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

J tyko na chwilkę bo nie dawno wróciłam i dużo rzeczy do zrobienia,

kto jeszcze zdążył się rozpakować od kiedy zniknęłam z pola widzenia?

Jesli chodzi o przebieg porodu to:
o 16 poszłam do szpitala gdzie odrazu mnie przyjęli na ginekologię, mąż przyniósł mi rzeczy i kazałam mu wrócić do domu bo po badaniu dali mi zastrzyk rozkurczowy( choć lekarka powiedziała że nie bedą powstrzymywać porodu 🤨 ie wiem po co w takim razie ten zastrzyk?) wyglądało na to ze jeszcze tam poleżę

po jakimś czasie ta lekarka przyszła na obchód i pyta mnie jak sie czuje, więc mówię jej że zastrzyk nie podziałał i boli mnie coraz bardziej, na co on ze powiedziałam pani że nie będziemy specjalnie powstrzymywać 🤨 nie skumłam o co chodzi

ok godziny 2giej ból był tak duży ze myślałam że pęknę, poszłam do wc i okazało się ze krwawię powiedziałam o tym pielęgniarce i z jakimś niedowierzaniem zadzwoniła na porodówkę do lekarza , kazali mi przyjść na porodówkę, lewo co szłam zaciskając nogi bo czułam jak bym miała zaraz zgubić dzidzię

na porodówce kazali mi wejść na łóżko co ledwo mi się udało, no i w czasie badania okazało się że rozwarcie pełne i urodziłam w 15 minut, jak szłam na porodówkę miałam już bule parte 🤨

tak to właśnie prawie nie urodziła bym dziecka na ginekologii i nikt by sie nawet nie zorientowł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂
Bob witaj Kochana 🙂 Gratulacje raz jeszcze 😘 Misio fajowy hehe 😁 i jak duzy 🤪 Ty jestes pewna ze Ci dobrze termin obliczyli??? :P
no a porod widze raz dwa trzy...
dobrze ze zdazylas dojsc do tej porodowki 😉
Ja dzis wstalam o 12stej 😁 Maz sie zajal Malym i od 7.30 juz ich nie bylo w sypialni :P
kurde od 2dni mam jakies parcie na pochwe i to takie mega bolesne tak jakby od srodka...juz sama nie wiem od czego...
nawet sie wyproznic nie moge bo mam wrazenie ze zaraz cale wnetrze wyleci...dziwne uczucie...
ech jak ja bym juz chciala byc w pelni sily...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly wlasnie sie obudzil spal 5godzin!!! szok hehe 😁
a dajemy rade a ja Go karmie butla. Pokarm sciagam i tak mam ok 120ml dziennie ale wiadomo gdybym karmila pewnie byloby go wiecej. Nie daje mu tego mleka bo biore jeszcze nospe i ketonal wiec poczekam do przyszlego tygodnia ale Maly nie ma cierpliwosci do cycka :P rzuca sie hehe z butli latwiej pewnie dlatego woli butle. Ale ja nad tym nie ubolewam.
musze uciekac bo Malego chce polelac hehe bo Maz z nim byl od 7.30jak ja spalam i tak jakos mi teskno aby sie polelac z Olafkiem 🙂
zajrze pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób, matko święta! Co za olewające podejście mieli no nie wierzę! kurcze rzeczywiście chwila i urodziłabyś małego na ginekologii biedna! Jak oni mogli w ogóle Ci kazać chodzić, Boże dobrze że Michaś Ci tam nie wypadł po drodze.
No ale dzielna kobieta z Ciebie 🙂 🙂
Michałek jest słodziutki!! A ja nie wiem czy wiesz mam słabość do Michałków 🙂 Mój były z którym byłam 5 lat to Michał i tatuś Nadii to Michał tyle, że po portugalsku Miguel 🙂

Dużo dużo zdrówka dla Was obojga!
aaa..no i królestwo Michasia jakie kolorowe, bejeczne!! 🙂

A i Jai_Ho urodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób, matko święta! Co za olewające podejście mieli no nie wierzę! kurcze rzeczywiście chwila i urodziłabyś małego na ginekologii biedna! Jak oni mogli w ogóle Ci kazać chodzić, Boże dobrze że Michaś Ci tam nie wypadł po drodze.
No ale dzielna kobieta z Ciebie 🙂 🙂
Michałek jest słodziutki!! A ja nie wiem czy wiesz mam słabość do Michałków 🙂 Mój były z którym byłam 5 lat to Michał i tatuś Nadii to Michał tyle, że po portugalsku Miguel 🙂

Dużo dużo zdrówka dla Was obojga!
aaa..no i królestwo Michasia jakie kolorowe, bejeczne!! 🙂

A i Jai_Ho urodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób kurcze no za konowały jedne! w ogóle to całe KTG to można o kant d.. rozbić po cholerę oni je w ogóle robią i męczą nim ludzi.
Dziwne, że rozwarcia Ci wcześniej nie sprawdzili.
No ale dobrze, że wszystko się dobrze skończyło i jesteście już z Michałkiem w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamusie i brzusie 🙂
ja od rana trochę pochodziłam po sklepach z M., potem obiadek, partyjka w chińczyka:P i jestem u Was 🙂
Widzę, że żadnej dzidzi dziś się nie pospieszyło do mamusi..
Bób witaj i jeszcze raz GRATULUJĘ MIchałka 🙂

Jutro rano idę na oddział na badanie i KTG ciekawe czy coś tam w dole się posunęło? Trochę mam stracha przed tym wszystkim co mnie może jutro czekać..
Chwilę posiedziałam i już plecy bolą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam wcześniej badanie ginekologiczne, ale ta durna baba nawet nie powiedziała mi ile jest tego rozwarcia 😠 a tak wogóle to wszystkie dziewczyny które na nią trafiły to bardzo narzekały, zaraz poczytam opinie na temat tej lekarki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób dzisiaj mam skurcze ale lekkie naprawdę i nie regularne, do tego plecy w krzyżu bolą ale myślę, że u mnie to jeszcze trochę potrwa bo brzuch wysoki i w sumie po za tym to żadnych objawów. W środę byłam u ginka i nawet rozwarcia nie miałam.

Martuś o której na KTG?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candymonka ja chciałam iść do gina po obiedzie a On do mnie, że tak na 9-tą rano, bo jak coś się zacznie dziać to mnie wspomoże, cokolwiek miało to znaczyć 🙂 niby z jednej strony cieszę się, że jutro może już być z nami Igorek ale z drugiej mam wielkiego stracha..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś to jak Cię zostawią na dłużej to wyślij nam eska 🙂
Nie dziwię się, że masz lekkiego stresa. Jak fajnie już jutro możesz być mamuśką jupii 🙂
A Ty będziesz rodzić SN tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...