Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja zasiadam a wszystkie poszły jeść..

Jai Ho WIEEEELKIE GRATULACJE:laugh:

Ja dostałam jakiegoś szału...wicie gniazda na maxa
pościel zmieniona,kilka prań zrobionych,poodkurzany każdy centymetr mieszkania,meble wypucowane,armatura wyszorowana,lodówka wyszorowana,obiad zrobiony

skąd ta siła..? 🤪

mycie podłogi zostawiam mężowi żeby nie miał za dobrze:P

nooo wypiorę tylko jeszcze mopa :P

póki co ide się wykąpać..uuuffff 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Nikoś to szalejesz tak samo jak ja dziś:P aby mycie podłogi i szorowanie łazienki zostawiłam dla M. co by mu smutno nie było, że nie może się zaangażować w porządki domowe:P
aha i ja zamiast mycia lodówki zrobiłam porządek w domowej apteczce, wymyłam szafki kuchenne, poukładałam przyprawy i pojemniczki plastikowe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej możemy przyjechać ale tylko na wygnanie lenia:P
Tak leżę i myślę jak to fajnie jest się poruszać.. bo mi się przypomniało przed chwilą jak leżałam od października.. a teraz mogę chodzić, sprzątać, jeździć, robić zakupy i wszystko co chcę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś i Nikoś wariatki Wy jedne! Wicie gniazda Wam się zaczęło.. kurcze a u mnie nic a nic.. powiesiłam pranie, zmieniłam pościel i zdycham z bólem pleców..coś czuję, że ja tu ostatnia zostanę noo może z Iwiokej bo widzę, też leniuch ją łapie 😉

Wioletka współczuję, również nie lubię takiego czekania.
A ja w tym roku kolędy nie miałam..ojj będzie problem później przy załatwianiu chrztu..ojj będzie eehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioletka to połóż się, przecież zdążysz wstać jak ksiądz zapuka do drzwi.. zresztą jakoś dziwnie - to nie zapowiedział, o której będzie?

Spojrzałam właśnie przez okienko i widzę po niebie, że kolejna zawierucha śnieżna idzie, wrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka na to wygląda:P Czekaj, czekaj i Ciebie wicie gniazda dopadnie 🙂
Ja dziś zamiast bólu pleców mam konkretny ból psity 😠 ciekawe co jutro będzie bolało??

CM a Ty nie masz dziś wizyty u dentysty? czy coś mi się pomyliło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka właśnie ze względu na chrzest tak na niego czekam.
Martuś zapowiedział oczywiście że zapowiedział miał zacząć chodzić od 15 a przedemna ma 3 domy. Tyle że jak wracałam za pięć 15 ze sklepu 🙂 to mijałam się z nim i on jechał do miasta więc nie wiadomo o której zacznie chodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka właśnie ze względu na chrzest tak na niego czekam.
Martuś zapowiedział oczywiście że zapowiedział miał zacząć chodzić od 15 a przedemna ma 3 domy. Tyle że jak wracałam za pięć 15 ze sklepu 🙂 to mijałam się z nim i on jechał do miasta więc nie wiadomo o której zacznie chodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka to trzymam kciuki, ale nie będzie źle.. też miałam kanałowe w ciąży.. tylko ta nazwa tak strasznie brzmi..
U Nas będą jazdy z chrztem, bo nie chcę chrzcić dzidzi w swojej parafii ani w tej do której należy moje obecne miejsce zamieszkania tylko tam gdzie ślub brałam i sama byłam chrzczona.. przyjdzie czas będzie rada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś dzięki 🙂 Nie boję się w sumie bo będę mieć znieczulenie ale przeraża mnie teraz sam zastrzyk 🙂 i tak źle i tak niedobrze 🙂

spodobało mi się to co napisałaś "przyjdzie czas będzie rada" fajne too 🙂 🙂

ok spadam jeść 🙂
potem troszkę poleniuchuję przy tv 🙂
Odezwę się wieczorkiem już po gębogrzebcy 🙂

papa kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś nie martw się chrztem prawdo podobnie potrzebne będą tylko skrócone akty chrztu wasz i rodziców chrzestnych 🙂
szkoda że nie posprzątacie u mnie, bo na wzmożenie sił witalnych na razie nie liczę 😞
CandyMonka powodzenia u zębologa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kikos wijesz gniazdo czyli poród tuż, tuż i oby 🙂
Wiesz, że nie wierzyłam w tego Twojego bałwana:P a jednak jest 🙂
Ja już wstrzymuje się od wszelki ciężkich robót i nadwyrężających spacerów, byle do niedzieli dotrwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej nie martwię się tym aż tak bardzo, tylko wkurza mnie, jak księża za wydanie papierka, że mogę brać ślub tam gdzie mi się podoba albo chrzcić tam gdzie chcę, biorą kasę!!
heh tak myślę jak wygnać Twojego lenia tak na odległość:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...