Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja karuzelki jeszcze nie mam ,licze na prezent od znajomych lub mamy 🙂

Któras pytała o masc do sutków, ja dostałam od mamy mojego M. masc MALTAN , i Sibi jej uzywa tez i mówi ze ok, jest nie droga , a bezpieczna dla maluszka i mamy.

Ja spuchłam jeszcze bardziej niz dotychczas, ledwo zginam palce u rak,i imieram przez tą cholerna kolke, ja mi nie przejdzie niebawem to jade znowu do szpitala, niech mi wywołują poród bo ja dłuzej nie wytrzymam.

Nie wiedziałam ze Julka bezie taka uparta !! chyba po mamie.

Anitek to szybko odpadł kikut, faktycznie.

Nic mi sie nie chce, najchetniej zasnelabym snem niedzwiedzia i obudzila sie jak juz mała bedzie na swiecie.

A mój gin dostanie opieprz, bo pewnie mi zle termin wyliczyl, to juz przeciez 41 tydzien 😞

TITINKA jejkus jakie te smutne rzeczy tu nam piszesz, kochana nie wiedzialam ze tyle przeszlas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No wlasnie teraz przeczytalam Titinka co Ci dolega 😞 OMG straaasznie to brzmi i pewnie musialas sie meczyc przez to 😞
wspolczuje naprawde!!!
Dodi znow kolka? 😞 no wlasnie Tobie termin na 11stego wychodzil z tego co pamietam.Jedz do szpitala jak Ci zle...no i te spuchniete rece...jakie masz cisnienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:P nie wiem nie zwróciłam uwagi na takie strony 🙂)
nie wiem jak to jest dokładnie z tym rozwarciem ale mój mąż częściej oglądał moją pipke i przy goleniu i tak i tez stwierdził że jest rozwarcie bez wkładania tam czegokolwiek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki dzięki,ale na obecną chwilę jest ok choć muszę pamiętać o tym co mi dolega i jak mam postępować 🙂 Od mojej osiemnastki do 21 roku życia zanim mi rozpoznano chorubsko to faktycznie było nie bardzo.Dodam,że obecnie stuknęło mi 28lat 😉 Potem jeszcze anemia w którą popadłam z tego powodu dawała się we znaki,ale od kiedy stosuję systematycznie leki i nie stresuję się zbytnio(bo wtedy mam niesamowite skurcze w jelitach)to jest dobrze.Baaa...nawet jak wszyscy dookoła chorują na grypę jelitową to mnie dzięki lekom omija szerokim łukiem:laugh:
CC oczywiście wchodzi w rachubę ale w razie konieczności.
Jutro jadę do szpitala na ponowne badania,aby wiedzieć co i jak 🙂

Ja też mam karuzelkę z misiami w przebrankach-projektor.Bardzo mi się podoba choć jeszcze nie jest rozłożona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek
ciśnienie 130/86 wiec chyba spoko, ale nie mierze juz codziennie, bo w szpitalu jak mierza to wychodzi dobre, a jak sama mierze tym moim cisnieniomierzem to zawsze jakies podwyższone, wiec mysle ze on zakłamuje.

Tydzien temu mialam bad. moczu białka nie mialam, ale za to eretrocyty 15-20 w polu widzenia.

A kolka wrócila w poniedzialek, bylam nawet na kriplówce w szpitalu, potem 2 dni spokoju i od wczoraj znowu daje, w nocy obudzil mnie taki boł pleców ze myslalam ze rodze i trzymalo chyba z pol godziny tego bólu, dopiero ulżylo troche , ale i tak nocka z glowy bo łapało mnie w kazdej pozycji 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to znalazłam w necie



krwinki czerwone, czyli erytrocyty

Krwiomocz, podobnie jak białkomocz, jest bardzo częstym objawem chorób układu moczowego. W moczu ludzi zdrowych mogą być wydalane erytrocyty w liczbie nie przekraczającej 3 milionów na dobę, co odpowiada obecności 1-2 krwinek czerwonych w polu widzenia w badaniu ogólnym moczu. Źródłem krwinkomoczu (niewielka, niewidoczna dla oka utrata krwinek czerwonych) lub krwiomoczu może być uszkodzenie zarówno nerki, jak też każdego odcinka dróg moczowych. Najczęstszą, najbardziej popularną przyczyną jest kamica nerkowa, a szczególnie atak kolki nerkowej. Niekiedy jednak przyczyny krwiomoczu są bardziej skomplikowane. Nierzadko, aby dojść do rozpoznania, należy przeprowadzić szereg badań laboratoryjnych, radiologicznych, urologicznych, a nawet w szczególnych przypadkach wykonać biopsję nerki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wciągnęły te rozwarcia 🤪

Dodi a na kiedy Ty masz termin? Na 14ego? Bo jak na 14 to 40 tydzień kończy Ci się w niedzielę dopiero 😉

Martuś wiem o jaką karuzelkę Ci chodzi jest słooodka na maksa tez ją chciałam ale kasy żałuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Dodi to Twoje ciśnienie nie jest takie rewelacyjne.. zadzwoń do swojego gina i powiedz mu o tym.. jak dla mnie choć lekarzem nie jestem, powinnaś już być pod stała opieką lekarską tj. w szpitalu..
Ja nie mam jeszcze leżaczka do Maluszka, ale liczę na ciotki, wujków, babcie na kogokolwiek byle przywlókł leżaczek do domku:laugh:

Wioletka ja dalej nie czaje jak Wy widzicie to rozwarcie.. i tak jak pisała Anitek, jak mi lekarz sprawdzał na ile je mam to myślałam, że zjadę z fotela ginekologicznego ale tyłem tak wciskał te paluchy żeby sprawdzić co i jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek - jaki Ty masz ten ręczny laktator Avent-u?

A ja spijam prawdziwą czarną gorzką bez mleka kawę, jest pyyysznnaaa.. ehh żeby M. to widział, to bym po dupsku dostała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka ja musiałam z M. walkę prawie że na pięści stoczyć by zamówić tą karuzelę.. chodziło mu o kasiorę, bo fakt do najtańszych nie należy ale jest naprawdę rewelacyjna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus tylko wlasnie jak bylam w szpitalu to wychodzi mi w normie 120,70 na przykład, a w domu ciagle takie jakies wysokie, wydaje mi sie ze mam dupny ciśnieniomierz, mimo ze prawie 150 zł dałam.Mam tez lek na obniżenie ciśnienia Dopegyt ale go ni biore, bo gin powiedzial ze mam brac jak cisnienie byłoby górne około 140 a dolne około 90 ( to znaczy ponad te normy )

gorzej martwie sie ta krwią w moczu, i kolka nerkowa, nawet nie dostałam zadnych leków przeciwzapalnych.

CMonka
ja faktycznie termin powinnam miec na 11 luty z miesiaczki, a mój gin jakos mi inaczej wyliczyl i wpisal ze na 14 luty i tak juz zostało, a 40 tyg mineło mi wlasnie wczoraj .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie to moge, ale od 40 tyg powiedzial ze powinnam juz ze wszystkim zglaszac sie do szpitala, jak mi kolka nerkowa nie przejdzie to jade do szpitala i powiem o tych wynikach moczu i bólu, zreszta bylam juz u nich z tą kolka i lezałam w szpitalu od soboty do poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka ja tam się nie nakręcam 🙂 czekam sobie aż mnie ruszy, i cieszę się (czasami i w bólu) z ostatnich dni bez tych większych obowiązaków 🙂

Dodi jedź do szpitala i tyle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi a jaki masz cisnieniomierz??? bo mi lekarka moja wlasnie sie pytala i mowi ze ma nadzieje ze nie mam tego na nadgarstek bo jest g...o warty...
poza tym skoki cisnienia zdarzaja sie ok pewnych godzin ja tez tak mialam pamietasz? ile razy do szpitala z tym jezdzilam 😠
co do kolki nerkowej to Ci powiem ze moze to jest wlasnie jakies zapalenie i stad ten bol? bo kolka nerkowa jak lapie to to jest min 2godz z tego co mi lekarz mowil. Chyba ze Ci cmi caly czas.
Kurcze a moze jedz Ty lepiej do szpitala powiedz ze Cie boli na maxa i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana łączę się w bólu też mam dzień wkur.. ehh
oglądam sobie właśnie teledyski na youtubie i tak chciałabym potańczyć 🤪 z moim wielkim tyłkiem niestety się nie da

A kupiłaś tą herbatkę z liści malin?

Dodi pewnie jak masz się męczyć i jesteś po terminie to jedź do szpitala! muszą Ci tam pomóc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja dostalam antybiotyk i mam spokoj z kolka 🙂
jedz i wracaj do Nas z Juleczka 🙂

Aaana Ty widze masz jazdy hehe 😉 jeszcze troszke i bedziesz soba ja dzis znow weszlam na wage i zostalo 5kg na plusie...leci ta waga w dol codziennie...tez wlasnie to samo lekarka mowila ze to co mam w sobie to woda i miala racje na szczescie 🙂
a brzuch z dzis rana mniejszy niz przed ciaza nie wiem jak to mozliwe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupsko mnie boli od siedzenia w zasadzie pollezenia bo mam Malego na klacie znowu i tak lezymy sobie...a ja rece prawie do podlogi miec bede bo laptop na kolana hehe :P
no ale daje Mamusi posiedziec z Ciotkami troszke chociaz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...