Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Martus czytam ze wywolywanie sie nie boisz :P oczywiscie kazda kobieta jest inna i na kazda oxy czy zel dziala inaczej...akurat mialas szczescie spotkac szybkie...mi Maz wlasnie mowil ze u nich sekretarka miala wywolywany i ze on wiedzial co mnie moze czekac ale nie chcial nic mowic. Ona tez sie meczyla...
u Ciebie ten wieeelki plus ze Ty juz szyjki nie masz i rozwarcie jest...U mnie pewnie przez to tyle bolu bo szyjka byla wysoko i bardzo dluga i zamknieta.
Wiec u Ciebie mysle ze poszloby to naprawde szybko!
ja mialam zel ktory niby jest skuteczniejszy niz oxy wiec sobie nawet nie wyobrazam co by bylo gdybym miala kroplowke bo chyba bym tam padla :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anitek mam mieszane uczucia co do tego wywoływania.. ale zdecyduję w niedzielę co robić... wiem, co Ty przeszłaś i wiele innych dziewczyn, to również daje mi do myślenia.. esz.. może skurcze same się zjawią 🙂
Uciekam już naprawdę, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoombie is back 😎 możecie nie poznać bo opuchnięte :P

qurcze zazdroszczę dziewczyną "po"

u mnie cały czas natłok myśli lęków itd.. no i jak wszystkie mam już dosyć

Martuś u mnie żadnych objawów porodu i jak tak będzie przez najbliższe 2 tyg to w 40tc umawiam się na CC. Po tym co Anitek pisała ŻADNEGO WYWOŁYWANIA!!!!!!!!!! nie mam zamiaru odgrywać roli heroiny - nie będę gorszą matką jeśli urodze bez bólu i cierpienia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikoś na mnie melisa już dawno nie działa - musiałabym chyba jakiś koncentrat dożylnie brać żeby zasnąć!! za to ostatnio Mój wypił (chyba przez pomyłkę) szklankę melisy za mnie i padł - przespał skubany całą nockę!! jak mu zazdroszczę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek 🙂

My też nie śpimy. Oglądamy wykopaliska wikingów na history ale nawet to nie działa usypiająco 😉

Wczoraj wieszałam pranie i potem miałam aż 3 skurcze wow ..poszalałam 🙂
Mama mi truje abym tylko nie rodziła w ten weekend bo chce mieć ostatnio wolny heh..więc trzymam się jeszcze jakoś 🙂

Jai_Ho już pewnie z Victorem 🙂 🙂

Buziaczki kochane, idę poleniuchować w wyrku troszkę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ranne brzucholki

my nadal 2 w 1 kurcze juz 4 dzień po terminie moze dzis cos sie ruszy
musze dzis wykonac zlaecenia lekarza tj. spacer przedpołudniem i popołudniu 🙂

a noc calutka przespana tylko o 4:30 siusiu
jejciu jak fajnie jakos od tygodnia tak dobrze mi sie spi ze juz wszystkie poduszki co wczesniej do łózka poznosiłam juz ich niepotrzebuje i je wywaliłam :P

jejciu wlasnie krew z nosa mi poleciała 😞

ciekawe co tam u Jai_Ho i u Klaudii ...hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu znowu my - moja księżniczka ani myśli wychodzić

ciekawe jak tam Klaudia i JaiHo - mam nadzieję że jakoś szybko i bezboleśmie wszystko przeszły i teraz odpoczywają

ale dzisiaj mam humor wisielczy - muszę coś zacząć robić mimo dolegliwości bo mi psycha siada przez to że czuję się jak schorowana staruszka no i może to małą księżniczkę pogoni!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki
My też Jeszcze 2 w 1 hihihi, popołudniu mam zamiar urodzić
teraz czekam na fryzjerkę, ponieważ chyba wypadł mi czop dziś rano zadzwoniłam do niej aby przyjechała rano
popołudnia możemy nie doczekać hihihi.
Póki co nic mi nie jest, ale mi czop mój był całe we krwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
to ja kolejna brzuchatka - staruszka:laugh: wszystko mnie dalej boli, ja już mam dość!
Już po śniadanku.. teraz tylko jakoś żołądek mnie zaczął boleć

Ciekawe co z Naszymi rodzącymi??


Aaana już pisałam, u mnie trochę lżej z tym wywołaniem, bo nie mam szyjki,a rozwarcie samo się robi, a chodzi tylko by skurcze przyszły..jak nie przyjdą po jednej kroplówce to dam sobie spokój i poczekam..

Muszę posprzątać w chacie, bo bałagan straszny a ja sił nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella zazdroszczę! Też wyczekuję czopa, tylko nie wiem czy już czasem nie wyleciał, trudno mi to stwierdzić, bo po ostatnim badaniu gin krwawiłam dwa dni i może w tym czasie czop poszedł..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo, mamy kolejne lutowe maleństwo 🙂

Jai_ho urodzila synusia smsa od niej z 8:28

"23:15 wyszedł VIKTOR po długiej walce, do końca SN.
Cały T.Zdjecia dorzuce pozniej. Nie nacieli mnie ,nie popekałam,.Ma 51 cm i 2900 i jest super zdrowy 10 punktów.A na piers rzucil sie jakby nigdy nie jadł, Dałam rade dziewczyny Wy tez dacie."

napisala mi ze jutro jak spadnie jej temeratura to moze juz beda w domku.

Dzielna dziewczyna, troche sie nameczyla, ale juz ma swoja pocieche przy sobie,GRATULUJE ANETKO RAZ JESZCZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...