Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja mam cos takiego tzn inne zabawki bo sa misie i owieczki ale nie maja jej na stronie...
ale Maly jakos nie zwraca na nia uwagi wogole :P zreszta On spi w nocy z Nami w lozku hehe :P [img size=269]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/L6458_F.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek to szybciutko odpadł Olafkowi kikutek przy pępuszku 🙂

Aana, racja ceny karuzelek zabójcze. Ale i tak skusiłam się na Fisher Price, jest super 🙂

Iwiokej zazdroszczę snu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te ceny w PL są nie wiadomo skąd wzięte! Te same rzeczy w UK widziałam trzy razy taniej!

aaana lepiej nie jedź na plażę, nie dość że zamarznięty piasek do tego śnieg na nim i nasze wielkie brzuchy.. a potem tylko dupsko sine 😉

Anitek szybciutko mu pępuszek odpadł, czym psikałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś nie żałuję,że się tam znalazłam choć na chwilę-teraz wiem co mnie czeka i jak to wygląda.Calutki personel był tak miło do nas nastawiony i widać było,że pracują tam ludzie z powołania 🤪 Oby tak było następnym razem 😆
przed chwilka dzwoniłam do mojego lekarza zdając relację z samopoczucia,bo chciał wiedzieć czy przypadkiem kroplówka nie zacznie działać po pewnym czasie.I co wczoraj w drodze powrotnej skurcze zaczęły się nasilać to w nocy jednak ustąpiły.Pojawił się znowu gęsty śluz(takie gluty jak pisałyście o brązowawej barwie)Jutro mam podjechać do szpitala aby zrobili mi badanie-lekarz chce wiedzieć czy to na dniach się stanie czy mały zrobi nam psikusa i teraz posiedzi dłużej niż termin:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 Na początek WIELKIE GRATULACJE DLA JAI_HO:P
Ja niestety jeszcze 2 w 1 🥴 a już było tak blisko,ale okazało się ,że to fałszywy alarm 🙂
Jeśli nie urodzę do niedzieli to w poniedziałek do szpitala mam skierowanie i niech się dzieje co chce 🙂
Dziewczyny napiszcie jaka jest dobra maść na brodawki,kiedyś któraś już pisała ,ale nie mogę tego znależć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś ja ma szyjkę już bardzo króciutką i nie miałam do tej pory rozwarcia
teraz też nie wiem bo wizytę mam dopiero w poniedziałek ale z tego co widziałam wczoraj przy goleniu to już jest rozwarcie a czuje po prostu takie ściągania w dół i rozciągania.
nie mogę tego nazwać skurczami a znajoma położna mi mówiła że to rozwarcie się robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ceny w PL zabojcze...
Kochane ja mam spirytus ale uzylam go doslownie 2razy i skorka dookola zrobila sie czerwona wiec sie balam ze podraznie bardziej...szwagra brat pediatra polecil ten spray i mi go Mama wyslala... po 2dniach psikania pepowinka zaschla calkiem i odpadla 🙂
OCENTISEPT jest to spray ktorego mozna uzywac rowniez na rane po szyciu tez tym psikam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioletka jak zobaczylas rozwarcie??? to raczej niemozliwe...
Renata ja smaruje bepanthenem ale ja sciagam mleko a nie karmie wiec sutki pewnie mniej podraznione mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek dzięki za polecenie tej maści 🙂 kurcze ale tak patrze, że ona ok.50zł kosztuje heh 😉

aaa przypomniało mi się ja dzisiaj na kanałowe leczenia zęba jadę o mamo! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana zanim dowiedziałam się co mi jest minęło sporo lat i badań różnego typu.Objawy to na zmianę biegunka,wymioty i niesamowite skurcze w dole brzucha.Nie jednokrotnie byłam w szpitalu z podejrzeniami od ciąży,przez wyrostek po problemy żołądkowe.Byłam nawet na oddziele zakaźnym a wręczono mi wówczas dietę wątrobową.Dopiero mój pediatra z dzieciństwa skierował mnie do pewnego gastrologa i ten od razu praktycznie wiedział co mi jest ale musiał potwierdzić badaniami.I tak po spożyciu 4 litrów paskudnego płynu i kolonoskopii potwierdził swoje przypuszczenia.Na początku dostałam dietę i stopniowo miałam wprowadzać wszystkie produkty,ale jeśli po czymś bym źle funkcjonowała miałam to wyrzucić z jadłospisu na zawsze.I tak testowałam leki.Leki się przyjęły i wprowadziłam prawie wszystkie produkty-tylko teraz muszę być pod stałą kontrolą lekarską a leki zażywać do końca życia.
Teoretycznie niby tak tylko nie wiadomo jak mój organizm zniesie taki wysiłek(bo moje jelita wyglądają jak kratery wulkanów-podziurawione i czerwone ze względu na zapalenie)Dlatego muszę być kontrolowana w trakcie dlatego ten ginekolog-położnik który ma wyobrażenie o gastrologii.
Teraz jestem spokojniejsza i wiem,że praktycznie nawet jakby się zdarzyło,że mojego lekarza tam nie będzie to w międzyczasie zanim dojedzie spora część personelu wie jak postępować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek, dzięki za podpowiedź, mam ten spray u siebie w domku, bo psikałam nim mój rozrost tkanki łącznej na brodzie 🙂 pielęgniarki w szpitalu właśnie tym mi psikały buzię i się zaczęło goić.. wiem też, że psikają Octeniseptem właśnie rany..

Wioletka a jak Ty widzisz to rozwarcie?? 😉

CandyMonka też słyszałam o Purelanie, tylko, że jest Purelan 200, Purelan 1000 itd, więc nie wiedziałam na co się zdecydować i kupiłam Bepanthen:P

Titinka świetnie, że przynajmniej wiesz jak ta cała akcja wygląda 🙂 też nie żałuję moich polegiwań w szpitalu właśnie z tego względu, że troszkę widziałam co tam się dzieje i wiem teraz czego się spodziewać 🙂

Muszę iść do sklepu, wrr.. znowu ubranie kozaków zajmie mi 10 minut!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka poszukaj w innej aptece Octeniseptu, bo ja mam psikacz 50ml i kosztował coś ok 26zł.

Aana ja mam te misie przebrane za pszczółki, nie pamiętam jak się nazywa, ale zaraz sprawdzę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka współczuję (też mam probl gastro i od paru lat jadę na tabl kt co gorsza musiałam odstawić na okres ciąży więc wiem ile to wyrzeczeń i męczenia) no i gratuluję znalezienia dobrego lekarza kt potrafił się Tobą zająć!! czy nie lepiej po prostu w Twoim wypadku zrobić CC? żeby zminializować ryzyko pęknięć wrzodów w jelitach?
dzielna jesteś!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawde super jest i wszystko zeszlo po paru psikaniach 🙂
kurde cos mnie szew boli jeden 😠 nie wiem czy za ciasno mam czy co ale tylko ten jeden mnie wkurza od poczatku 😠 dzis 8dzien wiec jestem ciekawa jak dlugo to potrwa jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aana ja mam taką.. jakbyś zamawiała przez allegro, to zwróć uwagę na okres gwarancji, bo cena jest ta sama a jeden sprzedawca daje 12 msc gwarancji a drugi 24


http://allegro.pl/item917266680_karuzela_fisher_price_misie_pilot_projektor_super.html

Lecę do sklepu, bo pani zaraz zamknie na przerwę obiadową:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Wioletka napisał:
wpiszcie w google rozwarcie fotki i z lusterkiem widać co nieco
tu jest pokazana pochwa i aby takie zgrubienie z prawej strony...ja jak rodzilam sprawdzali rozwarcie i wkladali mi tak gleboko palce ze myslalam ze mi gardlem wyjda...wiec nie wiem jak mozna to zobaczyc z zewnatrz szczerze powiedziawszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...