Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cruella
Zależy jakie poterzebujesz. Mam pełną rozmiarówke od 62 do 80 ale niestety już nie każdy wzór. Napisz jaki rozmiar Cie interesuje a ja prześle Ci fotki posiadanych bodów.
i podaj mi maila albo wyślij przez brzuszek do mnie info z mailem 🙂
ide na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
Ja znow dzis sama na polu bitwy Maz wraca jutro. Olafik cos Nam wariuje codziennie od 16stej do ok 22giej ale pozniej spi grzecznie na szczescie :P
Jutro idziemy do lekarza z bioderkami ponownie i jestem ciekawa czy bedziemy musieli jechac na usg bo jak narazie wszystko na to wskazuje...A jechac 250km w jedna strone z Malym dzieckiem nie bardzo mi sie usmiecha 😞

Klaudia co do hustawki to wiesz co? Olaf nie lubi melodyjek :P zawsze jak je wlaczam to sie wkurza :P
co do body to ja mam tyle tego ze szok 😞 i bede wystawiac gdzies na ebay albo allegro tyle ze ja mam te za male juz 😉
Olaf wszystkie ciuszki teraz nosi od 3-6miesiecy grubasek jeden 😉
no i od wczoraj ma pieluchy "4" bo "3" juz niestety na styk byly i zaczely mu sie nozki odciskac znowu...
A teraz lezy Bobek w kolysce i wyzywa 😜 wiec uciekam dac mu mleczko moze zasnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam o poranku (powiedzmy)
ja już chyba powoli przyzwyczajam się do 2 dzieciaków - nawet można to jakoś ogarnąć tylko trzeba uważać żeby na męża nie warknać jak po raz 100000 posi o podanie mu czegoś jak tylko postanowię choć na 5 min usiąść 😠 mam zakwasy w nogach od tego biegania!! 😁

CandyMonka i jak babcia - zmiękła jak zobaczyła małą księżniczkę?
ciekawe jak tam jaiho po podróży...

qurcze taka ładna pogoda - poszłabym z małą na spacer ale mąż przypomniał sobie że nie skończył formalności i jak dzisiaj nie załatwię tony papierów z banków i sądu to nie kupimy małej mieszkanka więc muszę biegać po urzędach 😠
na szczęćsie byłam rano pobiegać z psem w lesie 😜 zawsze coś przynajmniej dla mnie


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitka - No ja tez mam dużo body dlatego te nieużywane i babskie sprzedaje 😁
Może komuś się przydadzą bo są dobre gatunkowo no a na Filipa są za małe no i w różowych chodzić nie bedzie.
A co do karuzeli to ją kupię mi te melodyjki sie nie podobaja wiec moze i lepiej chociaż Maż umie to naprawić :P
a 120zł to nie majątek a jak Filip wczoraj w tym był to normalnie spokojny jak Aniołek i spał 🙂
a teraz już wariuje i kurde męczy mnie to przekłądanie mu głowy na drugi bok bo on normalnie ma odkształcenie od leżenia i ma krzywy tył głowy 😞
Może jakieś sposoby znacie ??

Aaana podziwiam ze dajesz rade 🙂

Cruella - wysłałam Ci maila. Zobacz sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Nareszcie po świętach 🙂 wreszcie skończyły się te maratony po rodzince. Milenka miała już chyba dość 😉, a my jeszcze bardziej 😜
Dzisiaj idziemy z małą do neurologa, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, bo w sumie już nie widzę żeby córcia ciągnęła tą główkę w jedną stronę. Może okarze się, że rehabilitacje niepotrzebne 😉ale pewnie i tak pójdziemy, bo mała zapisana, więc niech sobie poćwiczy, spali troszkę kalorii 😉
Anitek moja mała też jeździ piąstkami po dziąsłach, już tak jakoś od 2 tygodni, nawet rodzinka to zauważyła i śmiali się, że już ząbków w buzi szuka 🙂ale nie chce mi się coś wierzyć, żeby to miało być wczesne żabkowanie 🤪
Dziewczyny chętnie odkupię witaminę K, bo właśnie nam się kończy.(jeśli to aktualne jeszcze)
Aaana, nie wiem jak Ty dajesz radę w takim zawirowaniu, zyczę Ci zeby mężuś szybko wrócił do formy i córeczka była cały czas grzeczniusia 😉
Klaudia bardzo fajna ta huśtawka i myślę, że opłaca się ja kupić zwłaszcza, że Fifiemu się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilke 😜
Jaki dol mnie dopadl 😞 nie wiem czemu... niby ladnie sie zrobila na dworze bo straszna pogoda byla od wczoraj ale jakos tak smutno 😞 Meza nie ma i nie bedzie do jutra a ja to wogole mialabym ochote isc w koncu na solarium i cos ze soba zrobic bo juz mam dosyc wygladu szarej myszki 😞
No i mam nadzieje ze w koncu skonczylo sie to cholerne oczyszczanie bo jak narazie od przedwczoraj czysto...tez mysle ze przez to bylam w zlym humorze ostatnio bo ile mozna sie denerowac czy wkladka wystraczy i czy za chwile znow nie zacznie sie okres albo kij wie co jeszcze...
Maly lezy w kolysce ale to chwilowe bo od wczoraj non stop chce byc na rekach!!!
najlepszy skecz jak go chcialam odlozyc i doslownie 10cm od kolyski czy lozeczka i juz ryk podnioslam go lekko i spokoj i znow sie zblizalam do kolyski i znow ryk 😜 normalnie nagrac go hehe 😉
uciekam mu dac herbatki i witaminki i wracam do ogladania sexu w wielkim miescie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona124 oczywiscie ze to mozliwe...
Olafik sie zaczal slinic wklada raczki do buzki jak cos lezy w zasiegu jego buzki to wklada i ociera sie buzka a jak go trzymam na rekach to sie ociera o moja reke...
wczoraj umylam palec i dalam do possania i szok ale mu bylo dobrze byscie musialy widziec ta mine 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek moja mała tak samo robi. Dzisiaj rozmawiałam z koleżanką, która ma 9 miesięcznego synka, czy też tak robił i podobno tak, a do dzisiaj jeszcze nie ma ani jednego ząbka 😉, więc sama nie wiem o o tu chodzi? 🙂 W szoku bym była jakby małej zaczęły wychodzić już ząbki 🤪no współcuję wtedy tylko moim cycą 😜 😉
Byłyśmy dzisiaj u neurologa i dr powiedziała, że nie widzi żadnych nieprawidłowości 😆że wszystkie odruchy które ma są normą, dała nam jakieś kserówki jak układać małą i zaleciła jakiś masaż(nie pamiętam kogo) i za miesiąc do kontroli. W sumie nie wiem po co skoro wszystko jest w porządku, chyba tylko po to żeby wydać kasę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny poradźcie, bo chyba macie takie karuzele z projektorem dla maluszków. Czy warto kupić, czy Wasze mluszki są nimi zainteresowane, bo ja w sumie mam karuzelę,ale taką zwykłą, ale zastnawiam się czy nie kupć może takiej z projektorem. Chodzi mi mniej więcej o coś takiego
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=985103247
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona u mojej Mamy w pracy kolezanki synek mial te 2miechy jak zaczal zabkowac a teraz ma 4miesiace i 4zabki 😁 niezle hehe 😉
co do cycow to Ci wspolczuje bo moja siora karmi i Blanka ma juz zabki i masakra bo ja gryzie :P
co do karuzeli ja mam bez projektora wiec Ci nie pomoge 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej napisał(a):
Witam Mamusie!!!
Wesołych Świąt i Mokrego Dyngusa!!!
ja oczyszczałam się 4 tyg. a teraz jest cisza nic nie leci ale ja po CC więc boję się trochę sam podjąć decyzję sekszena, a wizytę mam dopiero na 19 bo moja gin miała urlop, a wy mamusie po CC jak szybko zaczęłyście

Iwiokej ja poczekałam do 6 tygodni i było super, tylko jakieś pieczenie w pipce czułam hmm nie wiem dlaczego, mam nadzieję,że nie robi mi się tam żadne zapalenie?
Bób a o których Ty pampersach z biedronki mówisz, tych od 7kg?
Anitek 4 miechy i 4 ząbki? no to nieźle 🙂, trzeba będzie się już chyba powoli zaopatrywać w jakiś żel na dziąsła 😉 Chyba jak małej zaczną rosnąć ząbki, to przestanę karmić. Nie wiem co się dzieje, bo Milenka nie chce jeść z jednego cyca i chyba powoli mleko w nim zanika, nie wiem co się jej tam nie podoba 🥴obawiam się że mi tego jednego cyca zabardzo zmasakruje 😜 Teraz śmiesznie to ygląda, bo jeden cyc wielki jak głowa 🙃a drugi przy nim jak orzeszek 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu ktoś zrobił zdjęcia samym pieluchom http://parenting.pl/attachments/o-wszystkim/10409d1248261580-wielbicielki-pieluch-dada-dsc00467.jpg i http://parenting.pl/attachments/o-wszystkim/10410d1248261606-wielbicielki-pieluch-dada-dsc00468.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

u nas nocka piękna 🙂 I tak już jest od tygodnia 🙂 Mogę ciągiem spać 5 h 🙂 rewelacja jak dla mnie 😁 😁 😁

W czwartek z Fifim do szczepienia idziemy i mam tyle pytań że chyba sobie zapisze 🙂
aaa co !! 😁
Huśtawka kupiona i dziś już Fifi bedzie sie bujać :P

widzę temat pieluszkowy 🙂 Ja chciałam kupić te Dady ale sama nie wiem bo już kupiłam z Belli i Gagę z Tesco i byłam niezadowolona. Jakieś sztywne te pieluchy no i ten wkład jakiś taki mega gruby. A szkoda że na sztuki nie sprzedają bo bym wypróbowała. Może akurat te są inne bo ja na podstawie zdjęcia nie mogę stwierdzić. A fajnie by było oszczędzić a jak narazie to podwójnie straciłam na tych swoich próbach.
ooo Bób wpadłam na pomysł mogłabyś wysłać mi 1 sztukę na próbe 😁 ?? Pokryję koszty znaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...