Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wynika z tego ze ktos czyta po lebkach odpowiada nie na temat a za chwile wyzywa od niegrzecznej bez powodu...ale niewazne 🙂 ech ja tam sie nie denerwuje Dodi jestem spokojna jak zawsze 🙂 Obiadek zaraz bedzie wiec bedziemy papusiac z Dzidzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez juz mam nawyk mówienia w podwójnej osobie 🙂
idziemy spac, bedziemy jesc.. itp to takie slodkie 🙂

Anitka a co do jedzenia jeszcze to juz nie wcinam slodyczy 🙂 tylko owoce zamiast batoników, wczoraj tylko kawłeczek ciasta ze sliwkami (ale barzo maaaluutki ) hihi

moze nie bede grubaskiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziesz Grubaskiem :P No to ciesze sie bardzo z Twoich postepow ja znow zaczelam jesc slodkie bo cos nie tyje wogole wiec troszke wykorzystam zapas kg 🙂 oczywiscie w granicach rozsadku 🙂
No ja jakos tez sie nauczylam ze mowia w liczbie mnogiej a nawet przylapalam sie na tym ze mowie do brzusia :P ale Synus juz za chwilke powinien rozpoznawac moj glos wiec bedzie mu milej ze Mamusia cos tam sie oddzywa 🙂
Ach jak ja Kocham to Malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej Gdy kobieta zje coś słodkiego także dziecko wykazuje większą pobudliwość. Zaczyna kopać. Dzieje się tak dlatego, że słodkie rzeczy zawierają glukozę, która ta pobudza dziecko do szybszych ruchów. Dziecko w łonie matki, oprócz tak zwanych momentów żywych, ma także momenty odpoczynku i wówczas w ogóle nie daje o sobie znać. To jak często dziecko kopie zależy od jego temperamentu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Moj Synus reaguje na slodkie czasem jak nie daje znaku zycia to zjem jakiegos grzeska w czekoladzie albo paczusia i juz po ok20minut kilka kopniaczkow 🙂 poza tym to jest metoda na pobudzenie, bo czasem mozna nie czuc ruchow dluzej no i zaczynamy sie martwic to lekarze zalecaja cos slodkiego i masowanie (kilka ruchow) pod pepkiem to podobno pobudza ale to tak od ok 25tego tygodnia to masowanie bo narazie Dzidzia za mala :P
Ja sobie kupilam detektor tetna i lekarz tez mi powiedzial ze to jest swietna rzecz tak od 30stego tygodnia w razie braku ruchow mozna podsluchac czy wszystko ok,jak narazie sluchalam kilka razy ale zalecil zeby nie za czesto bo to jednak dziala jak usg...wiec dalam sobie spokoj jak czuje ruchy codziennie to nie podsluchuje Maluszka :P ech coreczki chyba nie bedzie no chyba ze te jajeczka z sisiolkiem co widzialam na usg gdzies zagina w akcji :P
Zreszta mi naprawde to bez roznicy 🙂 A chlopiec to oczywiscie radosc na maxa w rodzinie bo od ponad 16stu lat nie bylo no i Tatus razem z przyszlym Dziadkiem chodza dumni 🤪
Juz nie moge sie doczekac az przytulimy tego Naszego Szkrabika Malego 🙂
Dodi ja Cie obserwuje z tymi nalesniakami :P:P:P ja juz mialam czas jogurtow, mandarynek, bananow... teraz przyszedl czas na slodycze 🙂 ale oczywiscie nie jem ich duzo 🙂 za to uwielbiam ogorki kiszone i w occie 🙃 pyccccha 🙂 🙂 🙂
ja uciekam na zakupy w sumie otwarte jest do 24tej wiec mam jeszcze czas, a tak sie objadlam na obiad ze musialam polezec:P Straczkow nie jadlam ale fasolke czerwona mialam w sosie hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, przywitam się żeby po uchu nie dostać 🙂
ale były emocję niedawno aż miałam krzyczeć" z lewego jej":laugh:
A tak poza tym to nie wiedziałam że są tu jakieś podziały na fora, te z tego miesiąca te z innego, ja tam mam termin na marzec a i tak się nie odczepię 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie myslalam ze forum jest od tego aby pytac, odpowiadac i udzielac sie wszedzie gdzie sie tylko ma ochote 🙂 ale jak ktos twierdzi ze jest lepszy bo jest o miesiac do przodu to trudno 🙂 Ty jestes marcowka inna kwietniowka i majowe juz sa cieszymy sie z kazdej nowej Mamusi 🙂 a "czesc" jest na miejscu jak najbardziej tym bardziej ze to nie pierwszy raz 🙂
Kultura musi byc 🙂Mozecie sobie wejsc na styczniowki 2010 i zobaczyc o czym napisalam tam zeby za chwile znow mi ktos oklaskow nie zabral za to ze napisala cos hehe :P chociaz i tak juz stracilam ale jakos te oklaski mnie ani troszku nie interesuja 🙂 wazne ze my tutaj sie dogadujemy no i na pewno na zadnych Mamuskach nie napisalabym "pojebuski" jak to sie zdarzylo jednej ze styczniowek...ups zaraz zostane zbita bo to napisalam :P:P:P:P 🤪 🤪 🤪 🤪 ale mam ubaw z tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Coreczka juz ma charakterek jak widac hehe 😁 no ja tez tak mam, wczoraj Nam sie udalo (mi i Mojemu) ale sie cieszyl ze w koncu Synus kopniaczka dal 🙂 🙂 🙂 a ja dzisiaj Go czuje doslownie w calym brzusiu 🙂 a niech sobie bryka poki masz czas i miejsce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wlasnie dlatego napisalam im powodzonka 🙂ech MyCloud jest z Warszawy wiec uwazajcie bo jej lekarze sa najlepsi na swiecie :P ech zal normalnie patrzec na to...Gdyby ktoras z nich tez byla w ciazy zagrozonej nie odpisala by tak glupio teraz...ale nie zycze tego nikomu!!! My tutaj mamy Nasz lutowy swiat i Nasze Dzidzie 🙂wcale nie potrzebuje poparcia ze strony styczniowek ktore najwyrazniej uwazaja sie za lepsze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie kupilam dzisiaj 4pary slicznych skarpetuszek 🙂 sa boskie 🙂Jutro robie segregacje w szafie i zrobie miejsce na ciuszki dla Synusia 🙂 troche sie juz uzbieralo tego wszystkiego 🙂
jejku ten czas tak szybko leci...Juz prawie pazdziernik 🙂 Mamusie kupilyscie cos na dzien chlopca? Bo ja swietne bokserki znalazlam 🙂 wiec kupilam 🙂 no i kubek Liverpool bo Moje Szczescie dopinguje tej druzynie a koszulki nie mam mu po co kupowac bo na biezaco sezonowki sobie w necie kupuje :P
ech wiecej taki drobiazg zreszta my na dzien kobiet raczej kwiatki dostajemy lub czekoladki a przeciez nie kupie mu bukietu roz hehe :P
On i tak sie nie spodziewa niczego bo nie pamietam o dniu chlopca w zeszlym roku byl w lekkim szoku i nie wiedzial z jakiej okazji :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz raczej bob przeczytaj tekst "ktos wyjatkowy" hehehe dobre :P to ciekawe co MyCloud tu robila mogla sie madrzyc na swoim watku :P powinna teraz baty od nich dostac za zdrade 🙃 hahahahahahahahahahahaaaaaaaaa 🤪 ale mam ubaw a Moj jak to przeczytal to tez sie smieje!!!!!!!bo mowi ze wlasnie od tego jest forum zeby pisac gdzie sie chce i o czym sie chce 🙂 ale przynajmniej wesolo bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz raczej bob to pewnie jakis kryzys spokojnie 🙂 🙂 🙂 zdarza sie czasem 🙂 u Nas jak narazie super i oby tak dalej chociaz pewnie gdzies po drodze jeszcze nie raz sie klotnia przytrafi choc ja jestem taka ze zawsze pierwsza reke wyciagam i nie potrafie sie gniewac no i tak sie jakos uzupelniamy 🙂
A Ty tam nie schizuj tylko prosze sie usmiechnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa jeszcze duze dzieci zabieraja mi oklaski i mysla ze tym sie zemszcza hahahaaha 🙂 Mamuski styczniowe komunikat dla WAS bierzcie wszystkie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 zwolajcie jeszcze swoje kolezanki 🙂 🙂 🙂
To juz raczej bob usmiechnij sie 🙂 i nie smutaj na pewno nie jest jeszcze tak zle 🙂 poza tym wiesz hormony itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje ktore pisze na forum sa z ksiazek,artykulow ze szpitala, na podstawie moich dwoch lekarzy prowadzacych + jednego lekarza w rodzinie -pediatry i na podstawie doswiadczen innych znajomych Mamusi...maja one rodzaj czysto informacyjny i jesli ktoras Mamusia ma problem to powinnas zglosic sie do swojego lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...