Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja musialam uciec na chwile Maly sie obudzil wiec kapanko tez zaliczyl odrazu bo pozniej to juz by bylo za pozno :P

Co do tworczosci wroclawskiej mlodziezy no coz macie racje glodnemu chleb na mysli :P
Iwiokej ciesz sie ze masz CC :P uwierz mi na slowo Kochana 🙂
ja juz uciekam Kochane zjesc kolacyjke i idziemy spac 🙂
do spisanka jutro 🙂
Zycze Wam spokojnych nocy a Mamusiom przy terminie porodow hehe 😉
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też melduję się 2w1 😞
jestem po lotach w CH, kupiłam "na oko" spódniczkę w rozm. 38 i jako optymistka będę próbowała w krótkim czasie po porodzie w nią wejść:laugh: :laugh:
A tak serio czuję się okropnie, bardzo boli mnie krzyż, psita i brzuchol, ale wiem że to również nie TO 😠
Pewnie zostanę tu za chwilę sama a reszta z Was Lutówek zdąży się rozpakować, wrócić do domku i dojść do siebie..

Cruella faktycznie exspresik 🙂 tylko pozazdrościć 🙂 GRATULUJĘ 🙂

Do jutra brzusie i mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też melduję się 2w1 😞
jestem po lotach w CH, kupiłam "na oko" spódniczkę w rozm. 38 i jako optymistka będę próbowała w krótkim czasie po porodzie w nią wejść:laugh: :laugh:
A tak serio czuję się okropnie, bardzo boli mnie krzyż, psita i brzuchol, ale wiem że to również nie TO 😠
Pewnie zostanę tu za chwilę sama a reszta z Was Lutówek zdąży się rozpakować, wrócić do domku i dojść do siebie..

Cruella faktycznie exspresik 🙂 tylko pozazdrościć 🙂 GRATULUJĘ 🙂

Do jutra brzusie i mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana Ty obżartuchu:P
My wczoraj z M. pojechaliśmy na pizzę, ale jedna była Nam mało a kolejną wstyd było zamawiać:laugh: więc zmieniliśmy lokal i wciągnęliśmy w odstępie 30 minut następną:P oczywiście myślałam, że pęknę z przejedzenia 😎

A ja już leżałam w łóżku ale wylazłam, bo tak mnie wsio boli jak leżę, że nie mogę wyrobić 😞 ehh ja już poprostu nie wytrzymuję tego stanu ciążowego do tego stopnia, że sobie popłakuję.. może to jakaś deprecha..albo tęsknota za Synusiem.. sama nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

no nic do wieczora sie nie zmieniło na to wychodzi ze czeka mnie oddział patologii wiec jutro z samego rana ruszam 😞

wiec kochane trzymajcie sie dam znac co i jak
mam tel do iwiokej i Martusi wiec bede jakby co pisac smsy

to dobranoc brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kikos trzymam mocno kciuki za Was!! Oby poszło szybciutko!

Ja jeszcze po cichaczu liczę, że może mnie w nocy ruszy.. to jest nienormalne - jak nie był czas by rodzić to miałam skurcz na skurczu a teraz .. dupa ani jednego 😠 mój gin jak mnie widzi to się śmieje z całej tej mojej przypadłości..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kikos to czekamy na wieści i szybkiego bezbolesnego porodu życze jak zawsze 🙂
a mnie coś brzuch boli i juz raz byłam na kibelku i do tego mała się wierci jak by robaki miała..
a cruella urodziła, czytam i nie widzę szybko jej to poszło, jak by wszystkie tak miały 😁
Wszystkiego Najlepszego cruella 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i jak sikałam to jakby ktoś szklankę wody mi z pochwy wylał..no to chyba odeszły mi też wody..wiem że nie piszę składnie ale troszkę nerwy już mnie biorą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka gratuluję odejścia czopu!!!! Twoja mamcia chciała mieć spokojny weekend to miała, teraz możesz już rodzić 🙂 Jejku ale super, może jutro będziesz miała Nadię!! Tylko My z Iwiokej, Aaną i Nikosiem takie niedobitki zostaniemy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...