Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej.no to pewnie monce juz mozna pogratulowac 🙂
Jejka ale jestem glodna a sara spi mi na rekach,bo gdzie indziej.w lozeczku sie krzywi...zwariuje.nie chce zeby sie do tego przyzwyczaila.ale inaczej sie nie da:/tez mi dala w nocy popalic ostatnio potrafi sie obudzic í nie spac 3 godz. Eh.dzis stracilam az cierpliwosc bo glowa mi spadala sama a co ja polozylam do lozia to oczy jak 5zl wiec tak ja zostawilam i sie polozylam a ta zasnela .no i zrozum tu dziecko:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Darusia ja mialam taki problem z Olafem 2dni temu za cholerke nie chcial spac w lozeczku czy kolysce tylko wlasnie ne rekach...I wiesz co? polozylam go do kolyski zaczal plakac wiec poczekalam 5min podeszlam poglaskalam i znow go tak zostawilam i po chwili zasnal i od tej pory spi w kolysce czy lozeczku...i na rece nie ucze bo nic nie moglam zrobic...radze tez tak zrobic poki masz czas kochana bo pozniej sobie nie dasz rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w kolejny poniedziałek nadal 2w1 😞

Wrocilam juz do domku sie znaczy do tesciowej bo kolejna wizyta w srode u gina i nie chce mi sie tyle jezdzic 😞 😞

Bylam dzisiaj na kolejnej wizycie i nic sie nie zmienilo. Rozwarcie na 1,5 cm, ale nie podobał sie lekarzowi zapis KTG bo Maly mało ruchliwy ale przyszła polozna i chyba na jej glos sie Fifi zdenerwował i zaczał sie wiercic.

Co ja tu czytam że Monke wzielo.
Eh nie jestem na bierząco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudio biedulko Ty Kochana...
co by Ci tutaj poradzic...kurcze probowalas juz chyba wszystkiego z domowych sposobow. A moze pojedz na pogotowie i powiedz ze Cie brzuch mocno boli???
to tez jest jakas metoda a to ze jestes po terminie moze skloni ich do tego zeby Cie zatrzymali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia jakie kupki robi Sarka? bo Moj mial takie cos jak pasta do zebow konsystencja i zolte a wczoraj zmienilam mu mleko na to dla bardziej glodny dzieci i dzis juz zrobil takie twardsze bobki i boje sie ze bedzie go brzus bolal od tego mleka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej napisał:
Klaudia już raz tak zrobiła, ale po kilku dniach ją puścili, oni jak widać nie są skłonni do wywoływania porodu 😠
Ale robila tak w dzien terminu a teraz juz jest 8dni po terminie stad mysle ze warto sprobowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara ostatnio ma taka hmm żółtą bez rzadnych grudek no i konsystencja troszke rzadsza niz pasta do zebów. ostatnio kilka dni miała taka dziwna z takimi małymi białymi kulkami hehe ale akurat połozna była i mowiła ze jest ok. hmmm uwazaj z tym mleczkiem bo jak takie boby robi to moze mu sie ciezko kupke robic... 🤨
a tu Sarka na wczorajszych walentynkach 🤪 😘 [img size=180]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/w2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja i tak bym probowala...to ze kazali jej sie zglosic za 10dni nie oznacza ze moze cos nie bolec...pojechalabym nascieminala na maxa moze akurat by sie udalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te biale grudki to mleko przetrawione 🙂 to normalne akurat 🙂
no wlasnie kupka nawet rzadsza od pasty taka mial do wczoraj a od dzis juz grudki...kurde juz nie wiem co mam robic...ale znow po tamtym mleku budzil sie co niecale 2godz i glodny jak wilk...zwariowac mozna 😞 co tu teraz robic...chyba ze dam mu wody nastepnym razem jak sie obudzi....bo jak sie karmi butla to czasem trzeba dopajac wlasnie w przypadku kiedy wystepuje zatwardzenie. W czwartek mamy wizyte u lekarza wiec zapytam co robic z tym mlekiem.Narazie bede karmic tym nowym zeby byl najedzony a jak zacznie sie problem z kupka to wroce do tego starego bo innej rady nie bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia no sa takie 😁 maja nieco inny sklad i sa bardziej tresciwe...no coz zobaczymy jak to dzisiaj bedzie. zawzse w razie czego mam czopki gdyby nie mogl wogole kupki zrobic...i jakby sie tak dzialo wtedy wrocimy do starego mleka i cos tam sie wymysli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ponownie - właśnie wróciłam z manicure, pedicure więc czuję się świetnie - mogę już spokojnie rodzić :P tyle że Domi jakoś się nie spieszy...

mam niby spinanie brzucha i nawet dzisiaj mnie plecy jak na okres bolały ale co z tego - to takie tam "pitu pitu" nawet właściwie nie boli...

ciekawe czy Monka już Nadie w ramionach trzyma 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...