Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja mam sms'a od Dodi:
Ja po próbie z oxy, dostałam skurczy z krzyża, bolało jak diabli, na KTG ponad 100, ale przeszło Więc nie rodzę. Mam dosyć.
i 2:
Nie wiem czy nie wypiszą mnie, bo kolka nerkowa ustała, skurcze też. Dam znać jak coś się rozkręci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kochane 😘
GRATULACJE DLA CANDYMONKI 🤪


Biedna Dodi tez mi wyslala smska 😞 ech juz by te dzidziolki mogly zaczac wychodzic a nie zapadly w jakis sen zimowy 🙂

JaiHo sliczny Victorek 🙂

Iwiokej tez nie czaje tego glosowania i gdyby ktos chcial to by codziennie glosowal a to takie troche wymuszane...

Nikos jak widac bez gratulacji od Marty hehe 😉

Martus trzymaj sie tam kobieto i walcz dzielnie!!! no to pewnie dzis pojawi sie kolejne lutowe Malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ja nie mam problemu do takich konkursow ale uwazam ze takie codzienne proszenie sie o glosy to takie troszke nie na miejscu...a nie wiem moze ja jestem jakas inna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh no to jestem normalna w takim badz razie 😁
Aaana a Ty jak sie czujesz???
Jejkus ja tutaj widze ze jestem chyba jedna z nielicznych swiezo upieczonych Mam ktora ma czas na neta 😁 jejkus czyzbym miala Synka Aniolka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos a Tobie czop odchodzi 😁 och jaaaa mysle ze do konca tygodnia sie rozpakujesz 😁
a jak tam Klaudia??? no i Kikos bo ona przeciez z Dodi lezy na oddziale...
kurcze juz by moglo ruszyc te Nasze Brzuchate...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie mam na cos ochote i sama nie wiem na co... pizze z pizzy hut z cheesy bits serem kozim i rukola 😁 Mmmm wlasnie to jest to 😁 i do tego zimne piwko :P
kurde jak bylam w ciazy nie mialam takich smakow jak teraz...
ale tatara tez bym wciagla sobie 😁
co do samopoczucia to ciesze sie ze czujesz sie dobrze lepiej w ta strone niz jakbys miala sie ledwo kulac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nieprawda ja tez mam ANIOŁKA 🙂 tylko w nocy szaleje:P ale nie wchodze tak na forum bo mam duzo spraw domowych na głowie a to obid a to posprzątać... i przyznam wam sie szczerze ze wstyd mi ale bardzo rozczarowałam sie co do MAriusza mało mi pomaga czasem mi smutno karmie mała siedzimy tak same w pokoju a on przed kompem... 😞 😞 bardzo mi smutno i czasem az mi sie płakać chce. równie dobrze poradziłabym sobie gdybym była sama..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia Ty tez masz Aniolka 🙂 zgadzam sie 🙂
Moj Mariusz no nie moge narzekac...ja w nocy karmie ale to on mi butle przynosi to on nosi Malego az mu sie odbije i to on go przebiera prawie zawsze. Rano zabiera Malego do salonu zebym ja sie mogla wyspac i tak oto dzis wstalam o 12stej 😁
Robi tez zakupy sprzata w domu i wstawia pranie 🙂 a do mnie nalezy prasowanie :P
normalnie ZLOTO w domu! co ja zrobie jak On do pracy pojdzie hehe :P Moja Mama przylatuje w niedziele 😁
a Darusiu probowalas rozmawiac z Mariuszem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mowiłam już mu zeby czasem z nami posiedział chociaz ze mna do towarzystwa jak karmie bo mała czasami potrafi sie przyssac na prawie godzine, posiedzi 3 min i zaraz wychodzi nie mówie już oprzewijaniu. dzis rano wziełam mała do łozka i tak sobie spałysmy to on jak sie obudził nawet minutki z nami nie polezał tylko odrazu wstał... teraz ma tydzień urlopu od dziś i zastanawiam sie ile czasu poswieci nam...
Zazdroszcze Ci Anitek ja moge tylko sobie pomarzyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia a moze jego ta cala sytuacja przerosla poprostu???
tak czasem bywa...moja siora miala to samo jej Maz sie nie mogl doczekac a jak Mala sie pojawila to siorka sama siedziala non stop a jego nawet w domu nie bylo i wiecznie tylko praca albo u Mamusi siedzial...
czasem mysle ze facetow czasem to przerasta....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...