Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Darusia biedulo - to Ci się trafił facet - oby mu przeszło!

ja może jestem niestandardowa w relacjach damsko-męskich ale mojego 3mam krótko tj wiem że jak dziecko trzeba będzie przewinąć to nie będę się rzucać żeby to zrobić tylko raczej mojego kopnę żeby to robił, jak trzeba będzie wstać w nocy to tak samo, nakarmię i pójdę spać a on niech odbeknie małą itd a jak będzie miał wątpliwści to przypomnę mu kto stracił figurę, karierę i 9 miesięcy na ciążę o porodzie nie wspominając...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Darusia usiądź z nim i pogadaj na spokojnie jak mała już będzie spała, poproś go , żeby czasem też przewinął małą lub ponosił po jedzonku i że brakuje Ci jego towarzystwa jak karmisz mała,albo niech pomoże Ci ja wykąpać, ale tak na spokojnie bez nerwów, na pewno zrozumie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej miałas rację,teraz czop idzie już z krewką 🤪
chyba zaczynam sie lekko denerwować 😲

Darusia rozumiem sytuację,jest mega ciężko i pomoc męża nawet najmniejsza jest bezcenna tylko ja myślę,ze niektórych facetów czesto taki maluszek przeraża ale krótko za ryjek męża i do roboty!!! Powoli zatrybicie i będzie lepiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie teraz usmialam ktos mi zabral oklaska... chyba juz wiem kto...i Wy pewnie tez :P Iwiokej Nikos pewnie Wy bedziecie nastepne :P Aaana Ty rowniez hehe :P
Nikos z krwia czop??? 😲 to Ty juz niedlugo bedziesz rodzic 😁 pewnie dzis lub jutro 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi.... nikoś mówiłam, ja to mam przeczucie 😁 ale Ty z drugą dzidzią, więc nie było to trudne do zgadnięcia 😁
powodzenia i szybkiego rozwiązania, żeby wzięło Cię nagle i żebyś sienie męczyła
Darusia faceci nie mają podzielności uwagi wiec czasem trzeba do nich mówić po kilka razy żeby usłyszeli mój tez tak ma jak coś go zainteresuje w kompie lub w TV to kaplica, ale to da się rozwiązać , powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos glowka do gory to juz drugie wiec powinno isc lekko 😁
Jejkus a Ty sobie spokojnie z Nami piszesz hehe :P przypomnialo mi sie jak ja w srode rano 3ciego lutego pisalam do Was a ja juz bylam wtedy po pierwszej dawce zelu ze skurczami co 3minuty :P a chcialam Wam zrobic niespodzianke hehe bo myslalam ze Olaf sie urodzi 3ciego :P powiem Wam kobiety ze nie wiem skad w Nas tyle sily 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Iwiokej 🙂
Nikos rozwalasz mnie hehe :P jeszcze sobie na zakupki pojechala :P Trzymaj sie tam dzielnie i daj znac w razie czego 🙂
ale fakt jak poznalam date wywolania to stresior a to ze bede wywolywac we wtorek 2giego a nie w czwartek dowiedzialam sie we wtorek ok 16stej popoludniu ale Wam nic nie pisalam bo myslalam ze fajna niespodzianke Wam zrobie :P
i jak pisalam w ta srode to sie zwijalam hehe ale twardo ze net mi nie dziala bo deszcz pada :P
Kobiety naprawde sa twardzielki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezus wlasnie pojechal po pizze do pizzy hut bo mam taka ochote na pizze ze nie da rady bez :P
biegne wrzucic piwko do lodowki 🤪 a Maly lezy w kolysce i obserwuje hehe :P wczoraj tez nie spal w tych godzinach 🙂 moze to jego aktywny czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej jedno male piwko 0,3l na wiecej nawet nie mam ochoty poza tym duza odpowiedzialnosc na mnie spoczela wiec trzeba byc trzezwym 🙂
a tak wogole to w nastepnej ciazy jak nie uda mi sie zalatwic CC to bede jednym wielkim klebkiem nerwow pamietajac ten porod...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam popoludniowo nadal 2w1 jednym 😞

Info od Martusi 🙂 Urodziła Synusia 57 cm i 3,9 kg 🙂 Byl wyciagany proznociągiem ponieważ sie owinął 2 razy pepowina i raczkę trzymał przy głowce 😞 Ale wszystko jest okey 🙂

a ja nadal siedze 😞 dzis powiedzialam Filipowi ze ma wychodzic bo termin wynajmu mojego brzucha juz minąl.

Ale po sexie i treningach troche boli mnie podbrzusze i czasem łapią mnie skurcze ale jak narazie to nic powaznego :/
Zaraz znowu bede machac biodrami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
Widzę, że codziennie jakaś mama nam przybywa 🙂
A co z CandyMonką, bo nie doczytałam, czy urodziła już?
Klaudia nie dziwię się ja na Twoim misjscu też bym już spazmy dostawała 😉 Ty miałaś termin dzień przedemną, a moja mała w piątek skończy już 3 tygodnie 🙂 Jedno pocieszenie, że napewno niedługo już to się skończy 😉
Byłam dzisiaj ou gina i spytałam co to jest kolizja pepowinowa, bo ja na wypisie miałam napisane, że miałam taką kolizję, więc gin powiedział, że mała była owinięta pępowiną wokół szyji. Boże całe szczęście, że miałam to cc, bo nie chcę myśleć co mogłoby się stać 😞
A co do nadciśnienia, to gin powiedział mi, że będę musiała iść do kardiologa, bo mi nie przejdzie, ale jak narazie przepisał mi tabletki.
A myślałyscie już nad antykoncepcją, bo gin zapytał mnie nad jaką myślałam, a ja w sumie nie wiem, bo nigdy się nie zabezpieczałam, oprócz paru razy prezerwatywy 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mona124 Monka jest juz mamusia 🙂 Urodziła Nadie szczegoly na watku 🙂

a ja naprawde mam już dosyć 😞 to masakra jakas co ja przezywam 😞

hm moze to jakis znak ale na jutrzejsza wizyte u gina mam ostatnie miejsce w karcie ciazy :P wiec mam nadzieje ze cos sie ruszy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o... to super wiadomość Gratulacje Martuś 🙂 najważniejsze, że już jest wszystko ok 🙂
rozumiem Cie anitek, ale Teraz jesteś mega szczęśliwa 🙂
Klaudia kochana, Życzę Ci żebyś jak najszybciej miała synusia przy boku 🙂 i nie musiała sie stresować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...