Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

Jak fajnie że u Dodi coś się w końcu ruszyło 🙂 🙂 🙂
kto wie może ma już dzidzię na ręku

Anitek czytałam co pisałaś o tych kropelkach na wzdęcia i poszukałam ich w necie, bardzo fajna sprawa tylko wszędzie jest napisane że można podawać powyżej pierwszego miesiąca życia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie i brzuchate

Nocki nie przespałam 😞 poszłam oglądać ten film, chwilę po tym usnęłam i spałam jak suseł. Po północy sie obudziłam jak nowo narodzona i zero checi do dalszego snu. Mężulek zestresowany wczorajszą informację, ze mam już skurcze i rozwarcie też biedak nie mógł spać, więc teraz odsypia.

Ja czuję dalej takie ciągnięcie w kościach, tak jak by mały mocno naciskał. Szczególnie to odczuwam jak wstaje. Skurczy dalej nie czuję, no czasem jak chodzę bo jak się położę lub siedzę to w ogóle.
Dalej plamię, tylko się zastanawiam czy to przez te dwa wczorajsze badania (bo od tamtej pory plamię) czy rzeczywiście to od szyjki bo się rozwiera, jak powiedział lekarz.

Miałam jechać do mamuśki na urodziny, ale ona nie chce mnie widzieć bo się boi, że urodzę jej w domu albo nie zdążę do szpitala - a mieszka jakieś 50 km ode mnie. No i ogólnie nie chce się stresować. Więc pozostaje mi siedzieć w domku i najlepiej dzisiaj urodzić, żeby chociaż najlepszy na świecie prezent miała 😉 To będzie jej pierwszy wnuczek więc wyobraźcie sobie jak już szaleje 🙂

Ciekawe jak tam u Dodi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy w dwupaku :P

Dodi w końcu się doczekała i coś się ruszyło! super!

Nikoś Ty jeszcze w dwupaku?? oooo

Ja jestem w szoku co hormony robią z moim mózgiem - nie poznaję siebie!! 🤪
Wczoraj padając już na cyce po wojażach stwierdziłam ok 20tej że KONIECZNIE I NATYCHMIAST musimy jechać do makro zrobić zapasy żywnościowo - chemiczne 🙃 ledwo się wlokłam trzymając się wózka ale MUSIAŁAM to zrobić!! no idiotka!!

co więcej w połowie nocy obudziłam się bo ... nie mogłam doczekać się dnia żeby zacząć sprzątać 🤪 🙃 - to nie ja!! ja nie cierpię sprzątać!! i tak o 5.50 zaczęłam od prania i sprzatania w szafkach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jessssu zajrzałam do lodówki - kupiłam wczoraj chyba z pół krowy i całą fermę kuraków 🤪 muszę to teraz jakoś spreparować 🤪 mam nadzieję że zdążę przed godziną "0"

jak Wy możecie masować sutki? moje są tak wrażliwe i bolesne że nawet dotyk boli 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: mi sprzątanie nic nie daje. Codziennie sprzątam, chodzę po schodach i takie tam. Sporadycznie udaje mi się poleżeć. Już taka jestem. Po za tym już nie mam co sprzątać 🙂Wszystko gotowe, wyczyszczone jak nigdy - nie wiem może pójdę poodśnieżam 😉

Wczoraj miałam się bzyknąć, ale za szybko usnęłam i dupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Nasza Kochana Dodinka urodzila Julke 🙂
Mala wazy 3030g mierzy 54cm dostala 10pkt 🙂 Dodi rodzila 4,5godz i bez naciecia 🙂
Mala ladnie ssie cyca 🙂
SERDECZNE GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




P.S. JUZ ZAKLADAM DLA NIEJ WATEK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez info od CandyMonki jest juz w domku 🙂 Mala kochana ssie cyca wszystko jest w porzadku 🙂
nie ma neta wiec nie wie kiedy bedzie mogla Nas odwiedzic...
Kazala przekazac buziaki dla Was i dla Dzieciaczkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,proszę mnie jeszcze zaliczać do dwupaków:P
Całą noc miałam bóle brzucha,promieniowało na nogi...ehh upierdliwe uczucie,teraz cisza,czekam na te regularne skurcze.
W sumie to dobrze jak by mnie w weekend złapało

DODI WSPANIALE,GRATULACJE,TYLE CZEKAŁAŚ I DOSTAŁAŚ W NAGRODĘ ŚLICZNĄ CÓRECZKĘ I JAK NA PIERWSZY RAZ TO BARDZO SZYBKI PORÓD,WRACAJCIE DO FORMY 😘 [color=#800080][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już doprowadzone do porządku - teraz pora na mieszkanie tylko kondycja nie ta i potrzebuję chwili resetu

Nikoś Ty już chyba masz większość porodu za sobą - jak pojedziesz do szpitala to pewnie na finał 🙂 czego serdecznie życzę

fajnie że CandyMonka już w domu! 🙂 mam nadzieję że brat jak zobaczy małą to się nieco zmieni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioletka chyba tez 2w1 no wlasnie nie wiem...
ech chyba jakas nie halo dzis jestem hehe :P to przez Synusia :P bo znow spal cala noc na moim brzuchu :P od dzis spi w lozeczku koniec kropka :P bo ja zas pozniej nie wiem o co chodzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...