Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka 🙂
ja na chwilke 🙂
bylismy w Dublinie wiec ok 540km w dwie strony niedawno wrocilismy i w sumie padnieci 😉
Sliczna focia Darusia 🙂
JaiHo Ty to masz powera Kobieto 😁
Klaudia szczerze? fryzura mi sie nie podoba...moze jakies delikatne fale i podpiete boki?
Cruella Sibi slicznie Wam bylo w takich wlosach choc ja osobiscie wrecz nie spielabym wlosow jesli chodzi o slub 😉 widze Mona ze tu sie zgadzamy hehe 🙂
CandyMonka Kochana Ty dziekuje ze pytalas o mnie 😘
ale pisalam ze jade dzis o ten paszport z Malym i Mezem 🙂 wiec nie mialam mozliwosci 😉
Olafik troszke katarek dostal ale goraczki nie ma wogole wiec super 🙂
pytalam lekarza o jedzonko no i dobrze zrobilam zaczynajac od marchewki itd 🙂
no i kazala dawac sloiczki bo tu w IRL nigdy nie wiadomo co sie kupi w marketach.
Olaf po wczorajszym obiadku zrobil dzis 2mega kupki i wszystko super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja tez wlsnie dziekuje za oklask i tez nie wiem komu 🙂

dzisiaj tescie mnie zaskoczyli!!!!!!!!!! przyniesli:
2x mega pack huggies
2xduza puszka mleka
12x soczek
6x sloiczki
kaszki, ubrania, buty i pieluchy do plywania!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
na najblizszy miesiac czesc rzeczy mamy z glowy!!!!!!!!
do tego znalazlam na allegro krem dla Marceliny z SPF 50+ z Iwostin za 22 a nie 38 zl 🤪 🙃
aaaaa i tez wstapilam do lumpka jak wracalam z banku i kupilam sobie bluzke nike za 15 zl 😎 i dla mojej siostrzenicy 6 bluzek i 2 spodnice za 30 zł i jeszcze spodenki z adidasa (nowki z metka tak jak i moja bluzka) za 8 zl 😎 jest masa ciekawych rzeczy!!!!!!!

ja uciekam bo maz otwira wlasnie winko 😎 😉

milego weekendu my jedziemy do moich rodzicow
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella Amelcia rosnie to super 🙂
i wcale nie jest az taka malutka 🙂 jest drobna 🙂 no i co najwazniejsze zdrowa 🙂
Klaudia co do makijazu to ja akurat strasznie nie lubie jasnych cieni... 😞
ale tak jak ktoras z Was napisala najwazniejsze zebys Ty sie dobrze czula 🙂
Darusia to chyba taki etap...Olaf tez smoka nie chcial a teraz jak szalony cyca hahaha 😉
a najlepsze jest to ze sobie sam podniesie jak lezy obok i probuje wlozyc do buzki ale biedny nie wie ktora strona hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Nas dzien trojek 😁 3miesiace 3 tygodnie 3dni hahaha 😉 dobre dobre 😁
Kochane uciekam bo padam na ryjek 😞
do spisanka jutro 🙂
Buziaki 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my znowu pierwsze ;-))

Dołączam do mam z "nie wiadomo co robiącymi dzieciakami" ;-)
Mała od trzech dni, wstaje co godzine- półtorej na jedzenie w nocy 😮 normalnie padam juz na ryjek, nie mam jej sily do lozeczka odkladac przez to i spi albo ze mna na poduszce albo na mojej klacie, cala noc na nia uwazam ehhh.. nie wiem co jej

Dziś w planach zakupy, miałam jechać do Gdyni na molo ale wieje za mocno.

Sibi może to ze zbilżającym się dniem dziecka taki przypływ dobroci u teściów ;-) a i fryzurkę na ślubie miałaś super!
Jai_Ho biedna jesteś z tym bólem! Może masaż by Ci pomógł.
Anitek zapomniałam, że Ty po te paszporty jedziesz 🙃
aaaa no i Bób kobieto pojaw się tu w końcu ;-))) mam pytanie odnośnie dziąsełek Miśka, są jakieś postępy z ząbkiem?? Nadi cały czas ma czerwone, ale ząbek nie chce wyjść. Smaruję jej tylko maścią jak już mocniej płacze. Lekarka mówiła Ci, że to tak nawet kilka tygodni może trwać, tak? 🤨

Miłej soboty dziewczyny! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂
U Nas nocka koszmarna, Mały budził sie o 23 pozniej o 1.30 a pozniej o 3.55 no zwariować idzie 🙂 Ja dziś wygladam jak zoombie bo jeszcze wczoraj na spacerze ulewa mnie zastała i cholercia z moich włosów i make up nici 😞
hi hi ale wiecie jak fajnie się idzie jak mężczyżni sie odwracają za Toba 😁 fiu fiu 😁 hi hi

Co do fryza to dziekuje za opinie - są dla mnie b. ważne bo przecież trzeba slicznie wygladac 🙂
Pojde na jeszcze jedno uczesanie 🙂 bo ten tył jakiś dziwny i boki za dużo przekombinowane 🙂
Dziekuje i nie gniewam się za złe opinie 🙂

Co do kolorów to miałam srebrny i taki ciemny grafit i szary ale jakiej firmy nie wiem bo to cała mega paleta barw i kosmetyczka jak mi nakładała to maczała pędzel we wszystkich trzech 🙂
i co ważne aby nakładać cień pędzelkiem a nie tym takim hm no tym co zazwyczaj dają do cieni i ważne żeby cień był dość sypki wtedy się nie robią taki paski na brwi przy otwieraniu i zamykaniu oka 🙂
to tyle dobrej rady od kosmetyczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
u nas nocka też koszmarna, nam też gdzieś od 3 dni" popsuło" się dziecko.
Nie wiem co się dzieje ale budzi się w nocy na jedzenie a dziś to przeszła samą siebie bo już od 00.30 był płacz. Ech a już tak pięknie spała. Tak sobie myślę bo jest pełnia i chyba dlatego bo przy poprzedniej było tak samo.

Anitek no rośnie rośnie Ameliuszek choć na marcu z Majką Oli są najmniejsze a przecież najstarsze 🙂

Dziękuję za komplementy dodam że nie modnie ale do dziś mam taki kolor tyle że włosy mam dłuższe 🙂 tym bardziej cieszy bo znaczy że dobry wybór 🙂

Klaudia czekam na następną fryzurkę :0

Sibi wyglądałaś ślicznie, ja tak sobie myślę że chyba jestem zwolenniczką upiętych włosów na ślub 🙂
Ale patrzę przez mój pryzmat bo ja na co dzień noszę rozpuszczone, raz wyprostowane raz pokręcone , więc rozpuszczona ślubna nie byłaby dla mnie niczym wyjątkowym a przecież taka powinna być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!! Ja na chwilke bo musze ubrac malego i niedlugo jedziemy na zakupy 🙂
Dziewczyny u mnie jest identycznie!!! Maly bardzo czesto budzi sie w nocy i juz tez po prostu padam i karmie na spiaco. Nie wiem co sie dzieje ostatnio. Dobrze wiedziec ze nie tylko u nas tak jest bo powoli zaczelam sie zastanawiac co jest nie tak. 🥴
Do tego pierwszy raz zrobil nam sie problem ze maly od tygodnia nie robil kupy.!!! Dostalismy od lekarza taki plyn ktory sie wlewa w pupke. Oczywiscie zesrana ze strachu wlalam mu ten plyn wczoraj i do teraz jeszcze nic nie zrobil. Tylko popuscil troszeczke przy pierdku. Mam nadzieje ze go ruszy w koncu. Niby przy karmieniu piersia moze dzieco robic kupke co pare dni ale ze lepiej nie czekac. Powiedziano nam ze jak dziecko zauwazy ze robienie kupki po paru dniach boli to za kazdym razem kiedy bedzie chcial cos zrobic bedzie zaciskac tylek i problem znow sie bedzie powtarzac 🤔 Ach jak nie urok to sraczka. Na szczescie sie smieje i nie placze to nie jest najgorzej. Milego dnia dziewczny . U nas dzis slonko pelna geba!!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia wg mnie takie zabiegi są niepotrzebne. Weź małemu podaj do ostatniego jedzenia pół łyżeczki oliwy z oliwek tylko wysokiej jakości a rano będziesz prać wszystko taka będzie kupa.
U nas też ciągle mamy z tym problem i lekarka nam tak doradziła żeby nie ingerować w odbyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wybieram na zakupy od dwóch godzin i wybrac się nie mogę, cały czas w piżamie ;-)))
Cruella ja tez tak właśnie myślałam nad wpływem pełni na nasze dzieciaczki, rzeczywiście ma to chyba związek ;-)))

No nic trzeba się w koncu ruszyć ;-)))
Zmykam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
Wlasnie wstalam 🙂
Maly wstal ok 4tej na mleczko i pozniej spal do 7-30 ale to Meza nocka byla hehe 🙂
a teraz spi na macie edukacyjnej i w tle odglosy lasu!!!!!!!! jestem w szoku!!! To dziecko nigdy nie zasnelo na macie 😉

Andzia polozna mojej siorze mowila ze raz na 10dni moze byc kupa wiec jak widze chyba to jednak prawda ( bo myslalam ze z ta polozna jest cos nie tak) 😉
ale ja to bym zrobilam jak Cruella!!! w zadnym wypadku jakies plyny w pupcie.
Klaudia i to mi sie podoba 🙂 ze sie nie obrazasz 😜 a i pomoc mozemy 🙂 bo skoro Nas tu tyle napisalo o tych wlosach to rzeczywiscie cos nie tak 😞
Dziewczyny wstajace co chwile w nocy nie chce Was zalamywac moja siostrzenica od poczatku wstawala co godzine na cycka w nocy rowniez i teraz ma ponad roczek i w nocy wstaje ok 6ciu razy!!! pomimo ze siora nie karmi piersia od 3tyg.
Chce wtedy mleka herbatki itd a jak nie to tak krzyczy ze szok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i siorka poszla do kilku lekarzy bo przeciez wyglada jak zombie ile mozna nie spac no i lekarze rozkaldaja rece i mowia ze niektore dzieci tak maja...do tego Mala byla nauczona ze wstawala w nocy na cycka i podjadala i tak to niestety teraz wyglada.
Wiec zabierajcie sie za to teraz zeby pozniej nie cierpiec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
Ja tak na szybko, z poranna kawa 🙂
Jak widze to uwiekszosci dzieciaczki jakies ,,dziwne" sie porobily, czyli moze to jakis przelom 3-4 miesiaca, bo raczej niemozliwe aby sie zmowily 🙂). Victor budzil sie co chwila, smokiem plul, ale moim palcem nie pogardzil, wiec tak ,,kimalismy" cala noc, on niespokojnie a ja pilnujac aby mi paznokci nie poobgryzal i nie najadl sie lakieru 🙂) do dupy ogolnie. Niestety wczoraj nie obeszlo sie bez zastrzyku, myslalam, ze dam rade podniesc malego po jedzeniu i z bolu prawie sie zlalam w gacie 🤢. dzis juz ok. tylko kark sztywny zostal 🙂
lece sie ogarnac, bo maly przysnal... ( i oczywiscie sama z nim jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella tak sobie myslalam o tym co Ci powiedziala lekarka Twoja i Ci powiem ze sie troszke dziwie:
tzn nie o gotowanie mi tutaj chodzi bo skoro masz warzywka sprawdzone no to czemu nie (choc po powodziach to ciezko stwierdzic)
ale Amelcia ledwo co weszla w 3,5miesiaca i ma niska wage (no bo nie oszukujmy sie jest drobna)
do tego ma problemy z kupka wiec skoro dziecko nie potrafi sobie poradzic dobrze z mlekiem to nie wiem czemu lekarka zezwolila na podawanie zupek?
moze w pierwszej kolejnosci powinna zmienic mleko badz doprowadzic kupki do porzadku a wtedy pozwalac dawac dziecku zupki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek po pierwsze problem z kupą ma bo właśnie zmieniłyśmy jedzenie.
Po drugie Amelia jest w normie , od początku ciąży jest drobniejsza( w dolnej granicy ale nie najniższej 🙂 ale my też jesteśmy drobni więc nie ma po kim być duża.
Po trzecie wyznacznikiem nie jest wzrost i waga tylko przybieranie na wadze a ona przybiera pięknie 🙂,
Po czwarte nie doczytałaś na początek mamy pić sok jabłkowy wyciskany z jabłka a dopiero za parę dni zupki 🙂
Po piąte to marchewka zapiera dlatego absolutnie ma nie jeść samych marchewek tylko mieszane warzywa 🙂
Po szóste moja pediatra jest alergologiem pulmonologiem więc chyba lepiej trafić nie mogłyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez jeszcze nie dojechalam na te zakupy bo mojemu D. zachcialao sie kosic trawe a Sebastianek zasnal no a ja na telefonie wisialam z siostra 😜
Cruella nastepnym razem wyprobuje ta oliwe z oliwek ale narazie zrobilam to co lekarz powiedzial ale dziekuje za podpowiedz. 😉
Dziewczyny ja karmie piersia a co myslicie gdybym sprobowala dawac malemu herbatki dla dzieci koperkowej??? Wiem ze piers wystarczy ale malemu tez chce sie czesto po prostu pic i tak mi doradzaja i sama nie wiem.
Acha. Dodi makijaz przesuper!!!Slicznie ci pasuje. 😉 A z fryzurka cos jeszcze poprobuj. Nie gniewaj sie ale jakos nie pasuje do twojej buzi 🙂 Bedzie dobrze. 😉
Lece do malego bo wola za mamusia 🤪
A no i chyba Mona ty pytalas o ten fotelik samochodowy jaki ja chce kupic.? Mysle o takim z firmy chicco. Wkleje linka jak znajde ale jeszcze mam troszke czasu cos znalezc 😆. Byle spelnial wszystkie normy i mial atest. Zobaczymy. 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella no to dlaczego nie zmienicie mleka po raz kolejny skoro od tego ma problemy z kupka?
co do wagi to znow tu lekarz mi mowil ze dziecko jak ma niska wage to gorzej sobie radzi z innym jedzonkiem i dlatego odradzaja podawanie jedzonka predzej.
A czy to po rodzicach hmmm moj Maz ma Mame 156cm a Tata 178cm a Mariusz ma 194cm i od malego byl ponad normy wiec tutaj chyba nie ma reguly 🙂
No ale ja tylko wyrazilam swoja opinie ze dla mnie to nieco dziwne bo skoro ma problem z kupka to jak dla mnie to powinno sie najpierw z tym zrobic porzadek.
A od soczku z jablka badz surowego jablka no coz wiekszosc dzieci ma bole brzucha wiec tez mnie troszke to dziwi 🙂
Co do tytulow lekarski to akurat to mnie nie przekonuje hehe bo i z tym bywa roznie 🙂
No ale to Twoj lekarz i mu ufasz a to najwazniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Albo taki
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370376185887&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
albo taki
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400105401578&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
chociaz zobacze bo ten pierwszy jest od 0-36kg . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia ja kupuje maxi cosi pearl 🙂
on jest od 9ciu kilo i ma podstawke rowniez i pozniej mozna obrocic jak dziecko wieksze 🙂
bo jest do ok 18kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak Olaf zaczął ci tyć to wtedy było to że po rodzicach hahahah.
A przecież wiesz że przy zmianie pokarmu prawie zawsze dzieci mają problem z kupą.
Od przedwczoraj podajemy jej kleik kukurydziany zamiast ryżowego i kupa jest codziennie.
Po za tym nie wiem czy wiesz ale nie powinno się tak często dzieciom zmieniać pokarm, no ale każdy ma swojego lekarza.
Amelia jadła pepti prze miesiąc tylko dlatego że lekarka nie chciała jej robić rewolucji w brzuchu 🙂
Co do tytułów to nie w tym sensie napisałam tylko że my jesteśmy alergikami a takia specjalność pediatry to skarb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella no zgodze sie z Toba nie powinno sie zmieniac czesto ale kurcze szkoda jej ze sie meczyla 😞 no ale jak po kleiku robi kupcie to aby sie cieszyc 🙂
u Nas raz trzeba bylo zmienic mleko po paru dniach bo dziecko tak stekalo przez cale dnie ze az gardelko zdzieral 😞 no ale w takich sytuacjach to tak jak mowia trzeba wybrac mniejsze zlo.
Co do wagi Olafa to to po Mariuszu 😜
ja bylam tych mniejszych badz srednich 😉
zeby nie bylo hehehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do tycia to ja sobie tak mowilam ze po Mariuszu bo lekarze to chcieli mu diety wprowadzac i nie sluchali nawet tego jak mowilam ze Mariusz tak tyl...
No ale tak jak widzisz Olaf wdal sie w Meza a znow Maz nie wiadomo skad taki wielki urosl dlatego pisalam ze nie zawsze po rodzicach sie cos ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekamy na zakupki 🙂 bo to w sumie ostatnie zakupki przed wylotem 🙂 trzeba prezenciory jakies kupic 🙂
zajrze pewnie wieczorkiem 🙂
Milej soboty zyczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...