Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No tylko ta marchewka wlasnie bylaby dobra na biegunke bo by zagescila kupke ale nie chce mu dawac bo teraz ma jalowe jelitka wiec dam mu odpoczac.
Mi lekarka mowila zeby dawac ze sloika bo to co jest w marketach nie wiadomo skad jest niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Kochane dziekuje za rady za slowa krytki jaki i poparcie (choc tu go brak hehe)
jakos sobie poradzimy nie my pierwsi nie ostatni chorzy na tym swiecie.
Najwazniejsze zeby Olaf czul sie dobrze ja sie jakos pozbieram za 2-3dni powinno juz byc lepiej i tyle i za tydzien juz nie bedziemy pamietac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w słoiczkach jest to samo, moja koleżanka daje takie certyfikaty jak potrzeba z czego ona jest pośrednikiem i wysyła warzywa i do hurtowni i do tych firm co produkują słoiczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Cruella nie mam zadnego znajomego w takiej firmie.
ale powiem tak
ariel z niemiec to nie to samo co ariel z polski
wiec nie chce porownywac hipp z IRL do Hipp z PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella ale wlasnie to jest ta roznica Ty masz nie wiem swoj ogordek czy zrodlo z ktorego wiesz ze nie dostaniesz najwiekszego swinstwa.
tutaj niestety nie ma takiej opcji wiec dla mnie bezpieczniej jest kupic w sloiku bo wiadomo jakies ISO musi to posiadac i nie chce mi sie wierzyc ze w sloiku bedzie wieksze swinstwo niz na straganie w tesco czy innym markecie.
Nie mam mozliwosci zakupu warzyw od jakiegos rolnika.
Co do opryskow moze i stosuja choc pewnie mniej swinstwa jest w takiej marchewce od rolnika ze wsi niz w marchewce w markecie.
Nawet Sibi o tym pisala ze jej lekarz kazala dawac ze sloika marchew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malego tak wymeczylam ze zasnal w 10sek od polozenia do kolyski 🤪
ale radochy mial podczas zabawy ze hoho jejkus ledwo zyje a dla dziecka czlowiek sile zawsze znajdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos jedzenia, to chcialam sie pochwalic, ze Vic zjadl dzisiaj pelne trzy lyzki tartego, surowego jakblka, chyba zalapal w koncu o co w tym chodzi i nie upominal sie o kawal jablka do lapy 🙂) pozniej dopil wode z sokiem z reszty jablka i bylo git. 🙂) czekamy na kupe 🙃

a na temat wyzszosci gotowania nad sloiczkami czy tez odwrotnie to mozemy godzinami pisac 🙂) a kazda i tak zrobi po swojemu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo Gratulacje dla Victora 🙂
ja jakos teraz nie dalam nic innego niz mleko lub kaszka wieczorem bo jak Maly byl chory to stwierdzilam ze latwiej mu bedzie trawic samo mleko.
a w PL usiade z tym moim pediatra i ustalismy jakis jadlospis 🙂
Maly w piatek konczy 4miesiace ja nie wierze!!!
ech moge kogos poprosic zeby zrobil dla mnie skrot co sie tu dzialo przez te dni od tego piatku do niedzieli 13stego???
bo mnie nie bedzie a pewnie nie bede w stanie nadrobic wszystkiego 😞
JaiHo co do jedzonka to racja hehe choc ja teraz bede dawac sloiczki a jak Maly nieco podrosnie to wtedy bede mu gotowac 🙂 ale na pewno tam jakis deserek czy cos bede dawac ze sloiczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella przyznam racje powinnam miec tu jednego lekarza i jak wroce z PL zrobie z tym porzadek.
choc ja mysle ze tez za duzo panikuje 😞 Maly jak sie zaczal dlawic wtedy w nocy ech to wszystko plus choroba moja i gotowe.
A dlawil sie od kataru biedak.
za bardzo przewrazliwiona jestem ale to silniejsze odemnie 😞
Dodi mozemy sobie rece podac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek, one sa raczej na porost, napewno nie zaszkodza 🙂 ale szczerze mowiac, to jak wlosy sa fest zniszczone to raczej niewiele da sie zrobic, mozna tylko poprawic ich wyglad, ale zniszczonej luski wlosa nie odbudujesz zadnym specyfikiem. Pisze teraz wcale nie profesjonalnie 🙂) ale przeciez Tobie nie sprzedaje, zadnej cudownej maski 🙂))) A jak masz mocno zniszczone pasemkami, to najszybciej poprawisz ich wyglad jakas odzywka typowo do blond, najlepiej profesjonalna z salonu fryz. nie z drogerii i robiac kompresy na wlosy. Jest tez bardzo fajna maska z Revlona z olejkami w minikapsulkach i po nalozeniu zawijasz w folie aluminiowa i przejezdzasz to prostownica, efekt blyskawiczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo ja w sumie zniszczonych nie mam wogole tylko moja siostra 😞
nic nie robi z wlosami a cienkie na maxa i do tego rozdwojone 😞
moje wlosy co cacy obcielam sobie sama koncowki mam odzywke do wlosow blond ta co Ci pisalam a w piatek ide na odrosty i zabiegi pielegnacyjne do mojego ulubionego salonu w PL 😁
niech mi cos zrobia zebym wygladala jak czlowiek bo teraz wygladam wrecz okrutnie 😮
buzia czerwona az od chusteczki skora schodzi z polowy nosa tez od chusteczki i mam since pod oczyma jakbym wpierdziel dostala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai_Ho napisał(a):
anitek, powiem tak: nauczylam sie wzglednie kontrolowac emocje 🙂 nigdy nie panikuje, bywam furiat, zwlaszcza ostatnio, ale to trwa 5 min. i pozniej znow spokoj. 🙂) Mozna sie tego nauczyc 🙂) Dla dobra wlasnego i bliskich 🙃 😜

JaiHo ja tak mam wpadam w szal na doslownie chwilke i po chwili juz jestem potulna 😜
nie wiem skad to sie wzielo bo przed ciaza no coz nie pamietam takich napadow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panikara jestem o Malego 😞 tak go kocham szalenie ze nie chce nawet myslec ze mogloby mu sie cos stac i chyba na sile robie wszystko zeby do tego nie dopuscic a czasem poprostu panikuje 😮 🤢 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z rozdwojonymi koncowkami nie da sie nic zrobic, poprostu trzeba je obciac. 🤢 a przyczyna tego najczesciej pochodzi od wewnatrz, stan naszych wlosow, paznokci itd. obrazuje stan naszego zdrowia, moze poprostu brak jej jakiegos pierwiastka i tak to sie objawia, moze to tez byc dlugotrwaly stres, tak wiec w takich przypadkach nawet ,,super duper magiczna maska nie pomoze" 🥴 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...