Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wlasnie dlatego mnie troche martwi, ze tak malo mi je ostatnio a ja nie moge nic z tym zrobic, bo na spiochami nie chce jesc ( dwa razy sie udalo tylko) nie otwiera buzi a jak mu otworze to nie ciagnie a jak ruszam, zeby zalapal, to wydaje dzwieki i robi mine jak na pawia to nie bede go meczyc a jak jest obudzony i robie podjazdy z butla kiedy on nie chce, to zaciska i tyle, dzisiaj tak ponad 10 min. sie cwiczylismy...po czym znowu straszenie matki pawiem 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamunie,ja pewnie jak zwykle ostatnia..wpadam na chwilę bo cieszę się mężem,jutro już buziaczek i długa tęsknota 😞
dobrze,że jesteście i wspieracie dobrym słowem.
Ja też się nie mogę doczekać kiedy dam małemu jakiś owocek ...no ale poczekam jeszcze trochę.

JaiHo kiedyś usłyszałam od pediatry,że dziecko się samo nie zagłodzi więc luzik 🙂
Monka fajnie,ze Nadusia ma zębulka 😁
Anitek odpoczywaj w naszym pięknym kraju i ciesz sie rodzinką 🙂
Sibi współczuję Ci sytuacji ,jakąkolwiek decyzje podejmiesz życzę powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka napisał(a):
Andziaaa..super fotka profilowa! ;-)))) "zwyraźniałaś" jakoś ;-))))

kurde a ja sprzątam i mam co raz większy bałagan widzę...o co tu chodzi 😮 😮 😮

Dziekuje kochana!!! Ja to jakos ciagle na zmeczona wygladam ale moze kiedys dojde w koncu do siebie 😉 🙂
Ja dzis jestem baaaardzo zadowolona ze ten dzien sie skonczyl!! Sebastian dzis byl strasznie nieznosny. Nic mu sie nie podobalo. Zabki daja mu popalic 🥴 I juz widac na dziaselku na dole ze wnet sie przebije ale zanim to bedzie to chyba zwariuje. 😞 Biedne dziecko. Raczki to juz nie wie jak do buzi wsadzic bardziej a przy okazji probuje mnie tez zjesc 🤪
Ja juz bardziej nie umiem mu pomoc wiec jakos przykro mi z tego powodu a i plakac mi sie chce tak mi go szkoda ☺️
Candy Monca z Nadia tez tak mialas ciezko zanim sie przebil zabek???
Ach te zebki.... 🤢
I wszystkiego najlepszego dla Olafka tez z okazji 4 miesiaczkow!!! duzo duzo zdrowka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaiHo na pocieszenie powiem ci że Domi jak nie chce (a nigdy nie chce) to tak głową kręci aż butlę wyciągnę i nie ma mowy o piciu tylko że u nas to wpychnie butli trwa od 15 min jak mam szczęście do nawet godziny i to przy każdym karmieniu 😞 młoda potrafi nawet 6 godz nie jeść i ja codziennie walczę o to żeby były 4 karmienia 😞 muszę przyznać że trochę mnie to wykańcza psychicznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤨nikos2010 wspolczuje rozlaki, jedyne chyba dobre pocieszenie to to, ze przy dzieciakach Ci szybko ten czas minie 🙂
Wiem, ze sie nie zaglodzi, ale on nigdy nie byl jakos wypasiony a teraz jak go lapie lub lezy sobie to zebra widac, chociaz wlasnie przed snem wtrabil 160 🤪

Andzia27, ponoc najgorsze sa dwa pierwsze, pozniej juz latwiej. Biedny Sebastianek 😞. Wytrwalosci dla Was 😘

Zmykam, T. teskni!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuję kochane za te miłe słowa ale az mi głupio jak piszecie o tych medalach,staram się jak mogę a Wy tak samo albo i lepiej byście sobie radziły będąc w mojej sytuacji,takie życie,trzeba "nagiąć" się do sytuacji i dać radę ...nie zapominając o wspieraniu męża by Jemu było tam łatwiej,spadam,od jutra będe częściej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dziś ja pierwsza 🙂
U nas nocka super choć jadła w nocy
My się zaraz zbieramy i jedziemy, w końcu u Nas piękne słonko

Miłego dnia odezwę się wieczorem
Yupiiiii mamy słońce 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek ;-)))

U nas nocka piękna, nawet nie było pobudki na cyca. Tyle, że mnie ząb bolał i z bólu spac nie mogłam 😞 w pon rejestruje sie do dentysty ;-)))
Mała obudziła się o 6, nakarmiłam ją położyłam na macie obok mojej śpiącej mamy i tak sobie śpią we dwie do teraz 🤪 a ja mam juz kuchnię posprzątaną, podłogi pomyte, teraz pofarbowalm wloski i czekam na plukanie, wzielam sobie laptopa do kuchni wstawilam wode i zaraz bede pic kawke ;-))))
Pewnie tez gdzieś pozniej ruszymy bo u nas rowniez piekne sloneczko.
Cruella a nie pisałam, że weekend ma być ładnie ;-)))) doczekałaś się słonka kochana ;-) pewnie od razu humorek lepszy, miłego dnia na świeżym! 🙂
Andzia
Candy Monca z Nadia tez tak mialas ciezko zanim sie przebil zabek???
tak, w dzień łapało ja "tylko" na pół h, płakała szarpała rączką po dziąsłach smarowałam jej wtedy żelem i był spokój natomiast prawdziwa męka zaczynała się o 19 i tak do 22 był płacz non stop, żel pomagał na 10min i znowu to samo. Zauważyłam, że ulgę przynosiło jej jak ssała pieluchę tetrową, nabierała ją na swój kciuk i wkładala do buźki po czym, ocierała sobie nim o dziąsełka, gryzaczki nie przynosiły ulgi. Spróbuj dać Sebastiankowi pieluchę, może mu też pomoże. W dzien przed samym wyrżnięciem ząbka i całą noc miała biegunkę, także tym się nie zmartw bo to normalne, podobno może również wystąpić gorączka.
U mnie był spokój przez jeden dzień, wczoraj zaczęło się wszystko od nowa bo druga 1 jest blisko wyjścia ;-))))
Pocieszam się tym, że następne ząbki podobno mniej bolą ;-))))
A który idzie u Sebastianka pierwszy??
Duużoo duużo cierpliwości Wam życzę ;-)) oby szybko wylazł! ;-))
Anitek spóźnione ale szczere życzonka wszytskiego naj naj dla Olafka z okzji 4msc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!! Ja znow na chwilke bo wyruszamy dzis na caly dzien dupska poopalac 🤪 😎
O matko zesrac sie idzie z goraca!!! Nie mozna jakos dogodzic. A dzis ma byc gorzej niz wczoraj!!!

Candy Monca do poludnia z malym mozna wytrzymac ale po poludniu czasem okropnie. Zrzedzi i nic mu sie nie podoba, a raczki tak probuje wlozyc do buzi ze az sie trzesie a jak mu nie pomaga to zaraz placz. A u niego pierwszy zabek bedzie z jego lewej strony na dole. A zel to nic jakos nie pomaga ani gryzaczki ale na pewno wyprobuje z ta pielucha 😉 Dziekuje za podpowiedz. 😁 😉
DUUUUZO SLONKA ZYCZE WAM WSZYSTKIM!!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Noc byla do dupy, od 3:30 praktycznie zero spania, i maly sie meczyl i ja, i wszystko bylo nie tak 🤢 ale teraz sie dziecko odespalo i juz od 2h jestesmy na dworze i jest super, pogoda rewelacja 🙂) T. zaraz jedzie na jakis prywatny turniej karciany, na szczescie blisko bo wieczorem bedzie tam grill i super wyzerka to jeszcze ja sie zalapie 🙂)
A i okazalo sie, ze wszystkie letnie czapki i kapelusze sa za male, wiec.... jak za dawnych czasow 🙂)
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/00a46f5a.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu dzisiaj pustki 🙂) wszystkie sie opalaja 😉
U nas jak sie okazalo mamy nowych sasiadow za plotem i byloby super gdyby nie fakt, ze od poludnia przerobili juz chyba wszystkie gry zespolowe jakie mozna cwiczyc w ogrodzie, to tez fajne, ale oni wszyscy (rodzice i 2 dzieciaki) sie tak dra, jakby conajmniej mistrzostwa swiata to byly 🤢 w dodatku teraz zrobili sobie chyba bramke na wspolnym plocie, no i oczywiscie Victor sie obudzil 🤢 😠 ide opierniczyc uprzejmie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ;-))
A ja zamiast spacerowac po parku to zwiedzalam polki w sklepie ;-))
Kupilam Nadi dwie pary sandalkow, no i butelkę, dziś zaczynamy picie soczku ;-)))

Moja kumpela się dzisiaj hajta!! Zawsze jak robi ktoś z moich bliski, czuję ukłucie zazdrości że to nie ja! hehe..
Inna znajoma z UK wpdala do PL na urlop i pisze czy nie moge zostawic malej na 3h i podjechac z nia "na miasto" na ploty...aaaaa....nie mogę...kurczę nie mogę..ach będę płakać ;-((((
Mama mi z mala nie zostanie bo tez dzis wychodzi a ze soba jej nie wezme ;/
ajj narzekam..narzekam

Jai_ho super ''czapa" Victorka! ;-)))) I jak tam o.p.r podział ? ;-)))
aaana u mnie krostek na ramionach brak, może to uczulenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my jeszcze z malym zaliczylismy spacer 🙂 pogoda w koncu rozpieszcza 🙂) Sasiadow jak narazie grzecznie poprosilam, oczywiscie gadalam z nim, bo ona nawet nie podeszla sie przywitac, dumna i blada 😉 bramke przeniesli i troche sie uciszyli. uff...
Krostek po ciazy nie mam ale od kilku lat mam uczulenie na pierwsze slonce, no i wczoraj myslalam, ze to po kremie mnie zmasakrowalo, a to od slonca, bo przeciez tyle czasu na solarium nie bylam regularnie i szok dla skory i nadmiar wit. D. dzisiaj to sie juz na amen zadrapie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej hej 🙂
U Nas taka piękna pogoda że cały czas na dworzu jestesmy 🙂 Znowu sie zjarałam 🙂Jak to słońce na mnie leci 😁 😁 😁
Musimy sie pochwalic że mamy pierwszy deserek jabłuszkowy za sobą. Fifi sobie mymlał hi hi i może zjadł ze 2 łyżeczki 😁 Ale smakowało mu a jak zabrałam to ryk.

Dziś szyneczki były na krótko uberane 🙂

no nic uciekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i moj maly ,,dziwak" wymyslil sobie, ze od dzis bedzie pil tylko z glowa obrocona max. na bok 🙃 jadl chetnie ale dla mnie to jakas masakra, bo sie nakombinowalam z trzymaniem butli a i tak nie odpowietrzalo sie dobrze, wiec co jakis czas sobie sam puszcza i ku jego wielkiej radosci mleko sie rozbryzguje. 🤢

do kiedy sie trzyma do odbicia? juz nie wiem, czasem juz sam sobie na pollezaco beknie a czasem go trzymam pol godz. i nic i on sie tylko denerwuje, bo nie jest zbyt ,,raczkowy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie,jestem,dziś mój kochany pojechał,jutro lot,ryczałyśmy z Nadią pod blokiem aż się sąsiadka na balkonie poryczała ...a to taka "baba z jajami"
chodziłam z dzieciakami do samego wieczorka po podwórku,było z kim pogadać bo u nas zawsze dużo dzieci z rodzicami,znamy się i wspieramy....w domu nie chciałam siedzieć.
Opaliłam się ładnie,już dzieciaki wykąpane...zrobiłam małej "balangę" czyli przekaski.lody w łóżku przed tv bo brdzo przeżywa wyjazd taty 😞
dziewczyny Wam sie sprawdzają te maty edukacyjne? chcę kupić fischera "dżunglę" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...