Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂
o zgrozo jeszcze 4 dni do wesela 😞 normalnie odcuwam pewien dyskomfort żeby nie mówić ze sie boje 😁 😁
No nic dam rade 🙂
dopinamy wszystko na ostatni guzik 🙂 jutro kolejna próbna fryzurka wizyta u ksiedza i zespolu a dzis jeszcze biuro parafialne trzeba odwiedzić.
MASAKRA ile to latania :/

Dodi i Cruella jakie macie cudne córunie 🙂 Sliczne fociaki 🙂
też Wam Fifolka wkleje 🙂

Nikoś -trzymaj sie tam podziwiam Cie i trzymam kciuki za to aby czas jaknajszybciej minął 🙂

ja tez zmaówiłam dopiero matę z Fischera i czekam juz 15 dzień :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja wlasnie weócilam od kumpeli, jej mały ma 10 dni ale słooodki 🙂 aż sie chce nastepnego dzieciaczka.

Sibi MARCELINKA jaka pulchniutka jak moja Julka, sliczne focie.
Klaudia trzymam kciuki bedzie dobrze, i zycze wszystkiego najlepszego oby sie wszystko udalo.
Nikos szkoda ze nie widac fot moze z innych przegladarek korzystacie.

buziaki bo mała sie budzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my już po kąpieli i śpimy 🙂
Pogoda piękna , dzień się udał.
Nawet wieczór zaliczam od udanych, amelia dziś kąpała się w nowej profilowanej wanience i o dziwo nie darła się 😁 😁 😁
Tak więc muszę przyznać że moja córeczka dorasta, bo jak do tej pory bała się tej wanienki hahahha

Klaudia ja chyba chciałabym jeszcze raz wychodzić za mąż, wczoraj właśnie śmiałam się do Andrzeja że na którąś rocznicę zrobimy sobie jeszcze jedno wesele 😁 😁 😁 😁
Po za tym teraz już tylko myśl o sobie, wszystko już załatwione teraz mama ma wyglądać pięknie bo przecież będzie najpiękniejszą panną młodą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi zobaczyłam fotki na klasie-ładne z Was dziewczynki 🙂

u mnie już dzieciaki po kąpieli,młoda chyba jakieś przeziębienie złapie bo oczy ma "szklane"...pewnie to sprawka lodów 😞
dałam rutinoscorbin,vit C i poszła spać,mały też kima przy cycu,zaraz Go położę i mam czas dla siebie yessssssss 🙂 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja na chwilkę,

byłam u lekarza, mały dostał smectę, niby nic powaznego z tą kupą, powinno przejść.

Dziewczyny jak sobie radzicie, by Maluchy nie miały potówek? Igor jest cały wysypany potówkami, a ja jestem zła na siebie, że Go przegrzałam 😞

moze uda mi się poźniej zajrzeć

Cruella, śliczniutka Amelka, taka drobniutka laleczka, a jakie masz stópki słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś Nikoś przystojniak, oj trzeba będzie kolejki pilnować bo będzie wianuszek hihih,
A jaki ma zalotny loczek hoho 🙂
Amelia z modą lat 80tych hihihi
zmykam do spania 🙂
dobranoc dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam post i mi go wcięło 😮

Nikoś a czy Nikoś nie denerwuje się, że nie ma poduszki w wózku?? kurde, Igor jest cały w potówkach, szyja, plecy 😞 niemądra mama ze mnie. Już napewno Go tak nie "załatwię".

Idę spać. dobrej nocki kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki :0
Dziś pierwsza, u nas nocka super o 19 usnęła a o 6 obudziła się zjadła pobawiła się chwilkę i śpi nadal 🙂
My się zaraz do miasta zbieramy mamy dziś spotkanie brzuszkowe, pogoda dopisuje więc na pewno będzie super 🙂

Nikoś ja myślę że rozgonisz hahhahah.

Martuś
moja ma poduszkę w wózku ale póki co nic jej nie wychodzi i oby nie wyszło 🙂
Miłego dnia dziewczynki i chłopcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

wszystkie zdjecia super, dziewczyny male i duze i chlopak tez 🙂)
Wczoraj prawie caly dzien w pracy z malym, oj ciezko 🙂 pogoda do bani, leje juz 24h 😠 dzis siedzimy w domu, odpoczywamy 🙂
Victor na dole w miejscu dwojki ma juz biala kreske na dziasle... ewidentnie idzie zab. Jak narazie znosi to dzielnie, ale juz mi tylek cierpnie na mysl co bedzie jak sie zacznie wyrzynac 🤨.

zyczymy milego i spokojnego dnia 🙂

p.s. Martus pamietam, ze styczniowki obsypywaly dzieciaczki z potowkami krochmalem i ponoc pomagalo, ale jak i co to nie wiem, moze tam zapytaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamuski!! 🙂 U nas dzis nawet ladny dzien bo slaoneczko swieci. Maly zasnal wczoraj o 20.30 a pierwsza pobudka o 1.00 a nastepna o 5.45. Juz pewnie nie bedzie lepiej dopoki karmie cycem 🤔 Cruella az ci zazdroszcze takiej przespanej nocki.
JAI HO moze bedziesz miala szczescie i Victorek bedzie dobrze znosil zabkowanie kto wie??? 😆 U nas cos sie uspokoilo. Caly weekend Sebastian byl grzeczny i nawet az tak nie wkladal raczek do buzi a wczorakj tez bylo ok. wiec sama juz nie wiem . Ale po dziaslach juz widac a widac 🙂 Ale znalazl sobie nowe zajecie . Spiewa piszczac wiec calymi dniami nadaje i nadaje!!! Ale mamuska i tak zadowolona bo dziecko znow sie czegos nowego nauczylo 😉
Slyszalam ze w Polsce ma byc jutro 38 stopni?????????? 🤪
My rowniez zyczymy milego i slonecznego dnia 😆 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...