Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Ja tak tylko ,,podpisac liste" 🙂) i w ramach relaxu przed snem. Chlopaki juz spia, ja musze sie ,,wyciszyc" 🙂) Dzien od rana w biegu, w sumie od srodka nocy (5! 🤢 ) Maly wszedzie ze mna,najpierw kilka godz. w mojej pracy, pozniej jakies spotkanie z Polakami u T. ja jako tlumacz z dzieckiem na reku 🙂), pozniej poszlam malemu kupic letnie ubranka, nawybieralam sie sporo okazalo sie, ze karta stracila waznosc, gotowki raczej nie nosze, zagotowalam sie, zapomnialam z tego wszystkiego gdzie zaparkowalam, ZGUBILAM AUTO, poryczalam sie, przypomnialam sobie, znajomi robili otwarcie klubu, to znowu zlapalismy sie z T. i wpadlismy na darmowego drina 😉, maly pogwiazdorzyl, podbil kilka serc swoimi usmieszkami 😉 i kolejne podejscie do zakupow 🙂) kupilam malemu jakies 50 szt. odziezy letniej... do jesieni spokoj 🙂) chociaz to nie napewno, bo ....u mnie dalej jest 12"C i leje bez przerwy . w domu po 20. Jestem juz przez pogode na skraju depresji!! 🤢 🤢 mam wrazenie, ze juz wszystko jest mokre, grzejniki dalej chodza na max. w pizdu! 😠 Victorek na szczescie kochane dziecko nie utrudnia mi zycia 🙂 Jest grzeczniutki i wszedzie sie ladnie odnajduje! Inaczej chyba bym zwariowala 🙂)) Na lezaco duzo lepiej i wiecej zjada niz jak lezy mi na rekach, troche mi tak dziwnie, ze maly nie chce jesc u mnie, ale to nie jego pierwsze dziwactwo i nie ostatnie 🙂) Dobrze, ze ogolnie sie lubi przytulac i calowac to nadrabiamy 🙂). Przetestowane. 🙂) Tylko przypomnialo mi sie, ze Anity Olaf tak sobie tez lubi jesc i troche sie boje, aby moj maly az tak sie nie ,,relaxowal" z jedzeniem, bo w zadne ubranka mi nie wejdzie 🙂)) 🙃 🙃
Wszystkim mamom i dzieciaczkom spokojnej nocy zycze. 🙂)
ZDJECIA SUPER!!! DMUCHANY BASEN!! ZAZDROSCIMY!! 🤪 🤪
jUTRO POKAZE DZIEWCZYNKI malemu, pewnie caly sie zaslini na amen 🙂) 😉
Jej, znowu sie rozpisalam.... 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jai Ho 100 lat dla Victorka 🙂
Chętnie posłuchamy jutro jaka była reakcja na zdjęcia, no i pytanie czy Amelia się spodoba czy basen hihihi.
a czy Klaudia nie jutro bierze ślub??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,myślałam,że już śpicie...u mnie łzy każdego wieczoru...przy Nadii nie mogę więc czekam az dzieci zasną...wtedy tak cicho w domu i ten strach..dziś tylko 1 sms a w głowie różne mysli...zalogowałam się na pewnym portalu żeby Wam tu nie smucić ale przywitano mnie czymś w stylu "witaj w gronie tęskniących,wesołych i szalonych kobiet..." i to już było nie dla mnie bo z czego ja mam się cieszyć?nie rozumiem..fakt,może w takiej sytuacji trzeba się głupio pośmiać ale ja nie umiem udawać,zwyczajnie sytuacja mnie nie bawi.Teraz dopiero jestem świadoma bo czytam o tamtejszej sytuacji,to wszystko przeraża...to jest straszne 😞Wiem,że przetrwamy bo miłość nas łączy,nic nas nie może rozdzielić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś wiesz że jesteś super mamą super żoną i super naszą koleżanką.
Nie musisz nigdzie szukać innych forów( nie wiem czy dobrze napisałam) bo masz nas.
Pamiętasz że jesteśmy tu nie tylko po to by chwalić się zdjęciami naszych super dzieci ale i po to by móc się wypłakać wygadać i pocieszyć nawzajem 🙂
Wiem że jest Ci bardzo ciężko, ale pamiętaj że jesteś naszą najdzielniejszą mamą i musisz być silna dla dzieciaków.
Gdyby Ci brakowało siły to masz nas.Pamiętaj że przyjaciele są jak ciche anioły podnoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...
A myślę że to co nas tu wszystkie łączy to pewien rodzaj przyjaźni i zażyłości, więc głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś nie wprowadzasz, damy rade na Twoje smutki i inne radości.
Głowa do góry i nie płacz, wiem że łatwo się nam tu pisze i że nawet pewnie w połowie nie wyobrażamy sobie Twojego smutku, ale pamiętaj że pól roku szybko minie.
Popatrz dopiero rodziłyśmy a nasze dzieciaki maja już po 4 miesiące prawie a rozłąka minie jeszcze szybciej 🙂

Zmyka już do spanka, Ty też idź i nie zadręczaj się 🙂
Śpij słodko i śnij o....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry ;-)

Tyle się napisałam wczoraj i d.. wcięło wszystko a byłam za bardzo zmęczona by pisać od nowa ;-)
Byłam wczoraj na Gdyni kupiłam bilety na Hel, płyniemy dziś o 12;30 tyle, że pizga niesamowicie..ojj bedzie bujało.
Kiedy kupiłam bilet dosłownie w 10min z 30st zrobiło się 20st a po następnej godzinie zaczęło lać..biegłam z małą od przystanku na rękach obwiniętą kocykiem bo zapomniałam foli na wózek, bracki za nami ledwo nadążał heh..krople normalnie jak piły od golfa..armagedon..no ale wszyliśmy cało..żyjemy ;-)))
Nikoś gratuluję pierwszego obrotu Nikosia ;-))))
I gdzie Ty tam na inne fora zaglądasz..po pupie chcesz dostać :P
Jak tylko będzie Ci smutno pisz tu do nas, jesteśmy z Tobą kochana! Tak jak pisała Cruella te 6msc szybko zleci, tym bardziej że masz się czym zająć. Jesteś dzielna, wszytskie Cię tu podziwiamy, dacie radę ;-))))
Aaana Domiś jaki słodki golasek ;-)
Byłam dzisiaj też na rehabilitacji (po porodzie cały czas ból pleców i kulałam) i pokazałam przy okazji foty Młodej fizjoterapeucie - no i okazało się że Domiś jest krzywa :/ shit!!! i trzeba z nią ćwiczyć..
.
ale jak ona tak po fotach zobaczyła, że Domiś krzywa??
Cruella Ameliuszek również słodziasna, fajny macie ten basenik!
jai-ho zgubić samochód ... 🤪 Ty w ryk a ja ze śmiechu nie mogę, biedna ;-))) a no i współczuję pogody
Dodi mi tez właśnie lekarka mówiła, że przy kolkach cyc. I możesz się na mnie pogniewać ale dla mnie naprawdę Julcia ma to uczulenie na białko i picie tej szklany mleka spowoduje u niej tylko większy płacz i ból...
Spróbuj raczej zupełnie odstawic to białko i zobacz czy będzie jej lepiej, jak dziś odstawisz białko to dopiero we wtorek miałabyś efekt, jak od wtorku by Ci przestała płakać tzn że ma to uczulenie. I w moim przeczuciu tak by było, że płacz by ustał.
Popatrz na te tabele dałam Ci do nich linka, odstaw czerwone mięso.
Wez np. przez te 3dni jedz na sniadanie suchy chleb z dzemem na obiad ziemniaki z gotowana marchewka i zobacz jaki będzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny , u nas nocka jeszcze dłuższa hahaha dziś spała od 19.30 do 6.20 zjadła i do 9 rano

nas też juz upał ale basen już szykujemy hahah, chętnych zapraszam 😁 😁 😁

CMonka
koleżanka na marcówkach wczoraj pisała że była jakaś wichura ale mówiła że w momencie się zrobiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!
Dodi reflux diagnozuje się na podstawie OBJAWÓW I USG, PHmetria też oczywiście ale nie robi się jej gdy są objawy i usg bo phmetria jest badaniem bardzo bardzo nieprzyjemnym!! zastanów się czy zależy ci na 100% pewności czy wystarczy np 80% ale bez tego koszmarnego badania... czy warto męczyć dzieciaka?? gdyby była wychudzona to owszem ale ona pięknie przybiera! no ale zrobisz jak uważasz..
CMonka na podstawie zdjęcia stwierdził no i faktycznie ma rację 😞 ale to nic poważnego tylko trzeba troszkę poćwiczyć (a ja chętnie pójdę do PANA rehabilitanta bo baaaardzo fajny jest 😜)
Iwiokej wsołczuję sauny w domq - może wiatrak pomoże??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka wspóczuje że burza was złapała!! my byłyśmy niby w aucie ale utknęłyśmy w korku na sopockiej (dla niewtajemniczonych to wąska kręta ulica a po bokach las i nie ma jak zawrócić) i prawie godzinę tam stałyśmy - burza straszna i wiatr - bałam się że gałęzie spadną no i Młoda cały czas się darła a ja nic nie mogłam zrobić bo była na tylnym fotelu - tylko co chwilę wyskakiwałam na deszcz żeby ją pogłaskać i włożyć smoka..
po weekendzie jadę do warsztatu żeby mi poduszki z przodu wyłączyli bo zwariuję wożąc dzieciaka z tyłu i nawet jej nie widząc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂)
Maly dal mi pospac pieknie, sam chyba tez byl zmeczony, pobudka tylko o 4 na jedzenie i spanie do 9!! 🤪
Oczywiscie deszcz nas nie zawiodl i pada sobie rowno! 🙂)
Dzisiaj Victorek i my mamy imprezowy dzien, urodziny znajomego ( party w ogrodzie, jakos teg nie widze 🙂)) ) i pozniej urodziny dziadka 🙂) Tak wiec pewnie zajrze dopiero wieczorem.

Dodi a mi sie zdaje, ze Julka jest zdrowa dziewczynka, w sumie poza napieciem, wszystko inne to domysly i przypuszczenia, tylko jest rozkapryszona i ma swoj temperament i wie jak krzyczec aby jej bylo dobrze. 🙂 Bo jak dziecko jest chore to jest chore wszedzie a nie tylko w lozeczku a na raczkach juz nie 🙂 Duzo cierpliwosci i BEZWARUNKOWEJ milosci! 🙂) NIE KRZYCZ NA NIA, prosze Cie!

CandyMonka udanej wycieczki!! 🙂) rob zdjecia! 🙂)

aaana jak Domis jest krzywa? moze tak tylko sobie lezala jakos? daj znac co fizjoterapeuta po ogledzinach stwierdzil, mam nadzieje, ze sie pomylil, bo malutka i tak juz ma ,,sporo na glowie".

Nikos pisz zawsze i jak jest dobrze i jak wyc sie chce. Dzis z racji tego, ze T. jest coraz bardziej zaangazowany w to forum, powiedzialam, mu, ze maz jednej dziewczyny polecial na misje, to sie az moj wzruszyl, my mamy bardzo duzy szacunek dla takich chlopakow a dla ich rodzin jeszcze wiekszy. Trzymamy kciuki za Wasza czworke 🙂)
A za szukanie wrazen na innych forach powinnas dostac po lapkach 🙂)))

Klaudia ma dzis weselicho 🤪 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!! 🙂
U nas nareszcie dzis chlodniej 🙃 Nie ma slonca i da sie oddychac. Nocka dzisiejsza to jakas porazka. Poszlam spac o 23.00 a maly o 20.00. Ledwo zasnelam to Sebastian zaczal marudzic wiec wstalam. Za kazdym razem co ledwo zasypialam to on sie budzil i bylam na nogach. W koncu o 3.30 rano kolejny raz z rzedu sie obudzil,wiec cyc iiiiiiii oczy jak kartofle i ani spac ani cyc!!!!!!!!! Masakra!!!!! 🥴 Ze zmeczenia az sie pobeczalam. ☺️ i tak sie meczylam nie spiac do 5.15. Zanim znow zasnelam to o 7.30 bylo po wszystkim bo maly nie mial zamiaru spac. Oczywiscie jak to ja meza nie budzialam bo rano musial wstawac do roboty i tak w kolko. Czyli odkad maly sie urodzil to tylko ja wstaje ale nie bede sie rozczulac. Teraz odsypia!!!!!!!!
Czyli dzisiaj nie bedzie ciekawie 😮 Nie wiem co sie z nim dzieje moze ta pogoda??? EEECH znow telefon dzwoni.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia zadne to pocieszenie, ale tez od dnia narodzin tylko ja wstaje, zreszta ja spie z malym w pokoiku a T. w sypialni, raz tylko T. sie obudzil, jak maly wolal 1,5m odemnie a ja ze zmeczenia nie slyszalam, tez sie wtedy pobeczalam . 😞 🤨. Jeszcze troche i sie wyspimy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai Ho a jednak mnie pocieszylas. Ja tez spie z malym w jego pokoiku i tylko ja wstaje. Tak przynajmniej jest przyzwyczajony do swojego miejsca w swoim lozeczu. A moj D. wstaje o 5.30 do roboty i pracuje do wieczora wiec tez musi sie wyspac zeby moc funkcjonowac. W koncu ktos musi zarabiac na rodzinke 😉 Musimy sie jakos podzielic. A maly jak w nocy chce jesc to przeciez ja mam cyca i nic nie da jak oboje wstaniemy. 🙂 Ech masz racje niedlugo sie wyspimy. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...