Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Bób myślałam o Tobie ;-)))

Popieram to co napisałaś! Ja to ich tajne forum znalazłam w 5min z palcem w dupie! Skoro mają tak wyrąbane w nas to po cholere tu zaglądają co chwila, łamiąc naszą prywatność. Mogłabym wejśc i zalogowac się na te ich forum i czytać ale po co? Mam w nie totalnie wyj.. o czym tam sobie piszą, ale też już mi powoli gul skacze jak tu zaglądają i mieszają!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
odpowiadam na biezaco:
- parasolka nie wchodzi jako bagaz jakbym chciala wziasc gleboki albo spacerowke duza to do tych 40 kg, parasolka podreczny jako bagaz infantu
- zabieram wszystko bo ja nie wiem czy tam dostane a po co mam dziecko meczyc jak czegos nie bedzie
- pieluchy zwykle+do plywania; 2 soczki jak bedzie gdzie to dokupie; herbatka bo lzejsze; 2-3 sloiczki bo jeden ma na 2 dni
- u nas sa podane 2 linie lotnicze i jedna daje 10 kg na dziecko druga nie my lecimy ta bez 10 kg
- Marcelina leci za 8 zl i nie ma miejsca w samolocie


Mona a gdzie lecicie?

czytam dalej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najbardziej nie dzisiaj wkurzyło jak zobaczyłam na stronce urzędu miasta jego oświadczenie majątkowe (za samą prezydenturę dostał w zeszłym roku prawie 150 000 zł) i będzie mi mówił co jest bardziej lub mniej uczciwe względem podatników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki bardzo Sibi za informacje 🙂
Raczej powinnaś dostać na miejscu te wszystkie słoiczki, ale ja też pewnie bym wzięła z sobą, bo miałabym obawę, że jednak może nie być 😉a tak przynajmniej człowiek spokojniejszy 🙂
My lecimy do Grecji, ale jeszcze nie wykupiliśmy wycieczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi dzięki za odp tez myśąlałm o teneryfie ale troszq za droga 🤨
fakt trochę ciężko będziedizeciaka zapakować...
Bób no no ty to masz powody do nerwów - w takim mieszkanku można się wkurzyć - nie daj się spławić
Monka dużo zdrówka dla mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Bob to ciezko ale nie ma u nas co liczyc na pomoc od wladz!!

ja tu czegos chyba nie kumam i nie doczytalam o co wlasciwie cholera chodzi???? jakie tajne forum, jakie one?? ja nic nie wiem 😮 😮 fakt ze mnie to wiele interesuje ale jak czytam teraz te posty to mnie zaczelo zastanawiac o co tu chodzi????????


ja pisalam ze ide sie polozyc to ledwo do lozka dotarlam tak bardzo mnie bolala glowa ze ketonal wzielam i godzine sie przespalam, Marcelina zasnela o 18 i bylam pewna ze najpozniej o 20 sie obudzi ale cisza wiec po 21 zrobilam jej mleko z kaszka i dalam na spiocha wypila bez podniesienia powieki ale po chwili sie obudzila wiec zmiana przelanej pieluchy, przebranie w pizamke i sobie mysle ze teraz mnie czeka wieczor z maruda a glowa nadal boli.... zanim zrobilam jej picie to zaczela zasypiac wiec przykrylam ja kolderka i usnela 😎 😎 😎 ciekawe tylko czy mnie nie obudzi o 5 !!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Dodi dzięki ;-))) to u mnie pewnie będzie po 21,50zł tak dla równi ;-)))

aaana dzieki w imieniu mamy ;-))

lecę się położe ;-))) spac mi się c prawda nie chce ale mama ze mną w pokoju śpi ..w sumie to w łóżku hehe i nie chcę jej klikac ;-)

Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
im sie wiecej ma tym sie wiecej chce miec.....

Aaana teraz oferty sa wlasnie dosc drogie dlatego my lecimy jeszcze w czerwcu a wracamy 02.07 a wlasnie turnus od 02.07 jest prawie 1000 zl drozszy od tego co my lecimy!!!!!!!! masakra!!!! dobrze trafilismy

Mona ja tez chce wlasnie polowac jeszcze na grecje na sierpien ale obawiam sie tam temperatur maz tam pracowal przez 4 lata i mowi ze masakra obawaim sie czy to nie za wczesnie z Marcelina w takie upaly leciec

kurcze to my mamy 53m/kw i marudze ze ciasno 😮 😮

Cmonka zdrówka dla mamy!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...