Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia

,,Co do przekazywania wiadomosci to niech sobie na NK je pisze a nie jeszcze wtyka swoja mordke tutaj znowu...skoro sie wyniosla stad to milo by bylo o niej nie slyszec ani nie czytac wcale 🤪 ( ale to tylko moje skromne zdanie)"

troche Cie chyba anitku ponosi, nie jest to Twoje prywatne forum, kto co moze mowic i przekazywac to mozesz w swoim domu rozporzadzac, forum jest ogolne i jezeli CMonka jest na tyle uprzejma, ze przekazuje pozdrowienia, to uszanuj to i tyle.
Konflikt dotyczyl tylko dwoch osob, dlaczego reszta ma w tym uczestniczyc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wrocilysmy juz ze spacerku, bylam tez w pracy wnioski zlozyc urlopowe, wracam od 22 wrzesnia.
Cos sie chmurzy wiec przyszlysmy do domku.
kupilam owoce na sałatke owocowa, i salate lodowa na salatke do obiadu, dzis kurczaczki upieke .

Mala na cycu odrywa sie co chwila i sie cieszy do mnie 🙂 uwielbiam te jej minki 🙂
przyszly butelki awenta , ale i tak narazie mala bez butli wiec beda czekac na przetestowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo mam prawo pisac co mi sie podoba 🙂
napisalam w nawiasie ze to moje skromne zdanie...bo skoro ktos sie wynosi w taki sposob to przekazywanie pozdrowien to juz chyba tylko po to aby wprowadzac zamieszanie...
i zdania nie zmienie i mam prawo je miec 🙂
i czy ktos (Ty) lub inna osoba tutaj potepi mnie za to no coz kazdy ma prawo myslec co mysli 🙂 i nie sadze ze mnie z czyms ponioslo 🙂 ot co moje zdanie 🙂

Dodinko powodzenia z butelkami avent mam nadzieje ze nie beda przeciekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai_Ho napisał(a):

,,Co do przekazywania wiadomosci to niech sobie na NK je pisze a nie jeszcze wtyka swoja mordke tutaj znowu...skoro sie wyniosla stad to milo by bylo o niej nie slyszec ani nie czytac wcale 🤪 ( ale to tylko moje skromne zdanie)"

troche Cie chyba anitku ponosi, nie jest to Twoje prywatne forum, kto co moze mowic i przekazywac to mozesz w swoim domu rozporzadzac, forum jest ogolne i jezeli CMonka jest na tyle uprzejma, ze przekazuje pozdrowienia, to uszanuj to i tyle.
Konflikt dotyczyl tylko dwoch osob, dlaczego reszta ma w tym uczestniczyc??


Konflikt jak widac nie dotyczy dwoch osob skoro inne dziewczyny tu wchodza i komentuja a wyniosl sie stad caly marzec...
co do przekazywania wiadomosci i uprzejmosci CandyMonki no coz skoro Cruella tak ją wielbi to ciekawe czemu Candy nie jest na tym nowym "ukrytym" forum o ktorym kazdy wie...jak dla mnie to taka sztucznosc i wyrachowanie w tych pozdrowieniach. ale tak jak napisalam to tylko moje skromne zdanie...

no ale tak jak pisalam nie mam zamiaru juz kontynuowac tego tematu i krzyzyk na koniec!!!
THE END!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wcielam spory talerzyk sałatki owoowej polanej łyzeczka jogurtu waniliowego pychotka 🙂 lepsze to niz ciastka i paluszki slone, na pewno zdrowsze.
Mała sie nauczyla robic bańki ustami i pluc , jest cala mokra po pas od tego., probuje ją uśpic ale jakos jej sie nie zanosi woli glosowac i plu sie po pas 🙂 🙂
Wpada dzis do mnie kolzezanka okolo 18 wiec pote mnie nie bedzie.

Co do slubu ..
Jai_ho no wlasnie juz tam sala jest zaplacona , przynajmniej wieksza polowa, widc teraz szkoda zmieniac zdanie, na pewno rodzice M. by sie wkurzyli, zaproszenia tez rozwiezione, takze juz "po jabłkach " trzeba bedzie jakos trn cyrk przezyc .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi nareszcie zaczynasz jesc normalnie bo prawie Nam tu zniklas biedaczko 😞
Ciesze sie ze z Julcia juz lepiej no i smoczek pomogl 🤪
Olafik tez smoczek przeprosil jakis miesiac temu i teraz w dzien lubi sobie go cycac 🙂 ale przeciez nie bede mu bronic skoro lubi.

Co do slubu to wspolczuje i mnie niestety tez to czeka...choc u Nas tak ok 80osob bedzie...(mam nadzieje)
najgorsze to jest to ze ktos zaprosil Ciebie to wypada i jego zaprosic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciesze sie ze tym normalnym jedzeniem 🙂
A 80 osób to sporo, ja jakbym teraz miala wybierac to zrobilabym wiekszy obiad razem z chrzcinami tak jak planowalismy na poczatku, teraz troche zaluje tego, ale cóz .

Musze uciekac uspic mała bo marudzi , a widac ze jest spiaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi no tyle sie uzbieralo choc i tak mysle ze kogos zapomnialam 😜
no ale na spokojnie sobie wszystko zalatwimy 🙂
jeszcze czasu a czasu zostalo 😉
lec lec
Olaf tez spi ale u niego to ostatnio jest tak ze trzeba go odlozyc i dac mu smoczka i pieluszke obok buzi marudzi chwilke wtuli sie w spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 🙂
Jejku jak mnie tu dawno nie było ostatni raz jeszcze nie "rozpakowana" 😜 a tu Mati ma już 4 miesiączki i 8 dni leci ten czas oj leci 😜
Nawet widzę jakieś znajome mamusie mam nadzieję że nie będziecie miały mi za złe jak dołączę tu do was po tak długiej nieobecności ☺️ 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , Julcia usnela na 30 min, ja w tym czasie obralam ziemniaczki i zrobilam sałatke. Wlasnie dzwonil M. zeby kupic jakas kartke na dzien taty wiec pewnie wybiore sie jeszcze na poczte, chmurzy sie od rana i deszcz w powietrzu wisi, ale jeszcze nie pada.

Nreszcie skonczylam paczke tych sztywnych hugisów 🙂 teraz caly czas premium care uzywamy na zmiane z active baby.
Widze ze dzis wszystkie pouciekaly gdzies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anito 🙂 ja Cie pamietam 😜 do tego moja imienniczka hehe 😉
co tam u Ciebie??? czemu nie zagladalas 😜
Jak Dzieciaczki ? 🙂

Dodi ja jeszcze nic nie zrobilam 😜 a na obiad Moj chce kielbaske gotowana zjesc wiec obiad tez mam z glowy 😜
czekam bo ta kolezanka co ma isc ze mna do kina jest w ciazy w 14tyg i nie za dobrze sie dzisiaj czula wiec zaproponowalam zeby przesunac kino bo przeciez kilka dni nie zrobic roznicy ale ona ma taka ochote isc ze mowi ze raczej idziemy i zadzwoni jeszcze po pracy 🙂
jejkus kiedy u Nas byl 14sty tydzien 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam nie pisalam hehe wczoraj nalalam cala wanne wody i kapalam sie z Olafkiem 🙂 ale sie cieszyl 🙂 machal tylko raczkami i nogami jak zabka mala hehe 😁 super sprawa 🙂
Sibi a Ty na jakis basen chodzisz z Marcela? ozonowana woda czy chlorowana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziękuję dzieciaczki chowają się zdrowo Mati tylko dziś po szczepieniu trochę gorączkuje i marudzi no ale poza tym nie choruje rozwija się prawidłowo waży 7 620kg jedyny lekarz którego odwiedzamy to kardiolog bo Matiemu nie zarosły się jakieś dwie dziureczki po porodzie ale jest postęp po mału się zarastają także jestem o to w miarę spokojna 🙂

A Przemcio już po zakończeniu zerówki i już jest na wakacjach z tatą nad morzem a od września do pierwszej klasy już się boję bo on zawsze ma coś do powiedzenia i zawsze musi mieć ostatnie słowo i jest taki pyskaty że pewnie często będę wzywana do szkoły 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu co za dzien... nadal z bolem glowy 😮 😮 juz w obled popadam!! gdyby nie to ze jutro wyjazd to bym do lekarza szla 😮 😮 az sie poplakalam z bolu bo do tego jeszcze ten krzyk Marceliny 😮 😮

dzis chcialam sobie kupic buty na poprawienie humoru ale moja gwiazda mi nie pozwolila!!!!!!!! masakra tak sie darla!!!!!!!!!!! znowu caly dzien nie spala a teraz o 18 zasnela i cos czuje ze bedzie powtorka z wczoraj ale dzis zaczne ja wczesniej budzic!!

chodzimy na basen ozonowany rewelacyjny jest

Anita witaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi ciekawe czemu Cie tak glowa boli 😞 moze cos z cisnieniem??? a bierzesz cos anty???

Anita ciesze sie ze z serduszkiem lepiej i trzymam kciuki aby sie wszystko zroslo prawidlowo 🙂 bedzie dobrze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biore anty ale mnie nigdy przez to glowa nie bolala raz pamietam mialam podobne bole i ie skonczylo sie to wesolo oby nie nawrot 😲 😞 jak jutro bedzie to samo to bede musiala isc do lekarza choc nie wiem czy mnie wogole przyjmie!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz anty moga niestety dawac skutki uboczne pomimo tego ze przed ciaza odpowiadaly a do tego 3miesiace proba niestety...
Mnie bolala glowa czesto i poszlam na rezonans ale prywatnie bo panstwowo bym sie nie doczekala...
I wyszlo ze za prawym okiem mam zgrubienie jakis kanalikow i sluz tam jest ale w sumie dostalam na to milion tabletek i cos mi mowilo zeby poczekac do okresu ktorego nie dostalam wtedy...i sie okazalo ze w ciazy juz bylam. a teraz juz mnie glowka boli rzadko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...