Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mialam kiedys bardzo czeste bole glowy i stwierdzili ze to migrena 🤔 po ok roku stracilam przytomnosc i sie okazalo ze to zapalenie opon mozgowo-rdzeniowych i borelioza niestety to sie lubi nawracac i mam nadzieje ze to cholerstwo sie znowu nie odezwalo

tabletki biore juz 5 opakowanie wiec nie sodze zeby to bylo przez to moze to tylo cisnienie i jakies przemeczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A moze to tez tylko stres zwiazany z wylotem bo wiadomo tyle rzeczy do spakowania i pewnie wszystko na Twojej glowie!!!
Trzymaj sie tam!!! a moze zaparz sobie jakas melise i poloz sie spac? bo jak to przez stres to moze przynajmniej sie uspokoisz i zasniesz a rano po bolu nie bedzie juz sladu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mialam nadzieje ze mi wlssnie przez noc przejdzie ale czulam sie jakbym spala na kamieniu 🥴 i wstalam z jeszcze wiekszym bolem....
no jutro nie mam co liczyc na neurologa bo tylko tam mam chodzic w takim przypadku a na wizyte sie czeka miesiacami pozostaje bezposrednio oddzial w szpitalu, pogotowie badz rodzinny ktory przepisze leki przeciwbolowe jak bedzie bardzo zle to musze jutro gdzies podjechac
mam nadzieje ze po tej nocy bedzie lepiej

ide reszte prania powiesic odezwe sie wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
WSZYSTKIEGO NAJ DLA SŁODKIEJ MARCELINKI!!!

Co do sukienki, to nie martwię się zabardzo, bo w sumie dwie przymiaki już miałam i po ostatniej zostało tylko pozszywanie do końca i poprzyszywanie tych kamieni, więc raczej nic złego nie powinno się wydarzyć 😉 A jakby coś nie daj Boże nie pasowało, to na miejscu są krawcowe i nie wypuszczą mnie z niedopracowaną sukienką 🙂 Bardziej martwię się tym, czy na 16 zdążę na tipsy, niż czy z sukienką będzie ok 😜

Ja też wstaję w nocy na karmienia. Milenka idzie spać 19-20(był czas że o 21), później budzi się 23-24, następnie 3-4 i 5-6.
Sibi współczuję bólu głowy, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej 🙂 Ale zazdroszczę Ci wczasów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo no proszę wiedziałam że nie wytrzymasz Anita 😁
Bardzo się cieszę że zmieniłaś zdanie 🙂 Buuuuuuziole 4 U 😘

Sibi dziekuje za tą regułkę 🙂 Jutro muszę podanie zawieść 🙂

Dodi grunt żeby Panna Młoda wyglądała bosko A Ty napewno będziesz tak wyglądać 🙂
a pieniążki może się zwrócą 🙂 ja też krakałam że nie a tu niespodzianka 😁 Moja rodzinka sypnęła kaską 😁

ojej u Nas wszystko ok 🙂 Maluda troche katarku ma ale leczymy się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam poszukac jakiegos filmu 🙂

Dobranoc Mamuski i Dzidziuski 😘

Sibi jakbysmy na siebie jutro nie trafily zycze Ci odlotowych wakacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czekamy na focie (na pewno beda super)
I mam nadzieje ze bol glowy zniknie!!! Buzki dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski !
u nas ciężki dzień - normalne dzieci śpia - moja ogląda świat non stop , normalne dziecia gaworzą - moja się drze 🙃
za to byłam u.... dupologa 😜 i wszystko ok - tylko czemu boli - nie wiadomo! trochę mi było głupio bo mega przystojny i tak ok 5 lat starszy ode mnie ☺️ 🙃 ale z drugiej strony ma pracę do d..y 😁

Sibi bidulko mam nadzieję że głowa przestanie boleć 😘 😘 😘 UDANYCH WAKACJI!!! a no i czekam na poradnik wakacyjny dla młodej mamy jak już wrócisz 😉 bo logistyka i pakowaie mnie nieco przerażają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja tak na szybko bo widze ze wszystkie juz z mezami...
wiec tak spakowalam sie z Marcelina do jednej walizki 😎 😎 😎 fakt ze wzielam o polowe mniej rzeczy co zawsze ale doszlam do wniosku ze w szpilkach i tak chodzic tam nie bede (zawsze zabieralam)
moge juz napisac jak zorganizowalam bagaz:
- cala pachka huggies 44 szt
- duza pucha mleka 900gr (takie mam w domu)
- 2 duze soczki
- herbatka z owocow poludniowych (smaczna)
- 2 deserki w plastikowych opakowaniach (doszlam do wniosku ze tam na pewno beda a jak jej 1 na 2 dni wystarcza to moze od biedy nie zjesc w jeden dzien)
- 2 zupki w sloiczku (analogicznie jak wyzej)
- 1 woda niegazowana zeby od razu do sklepu nie biegnac
- iwostin z filtrem
-pantenol dla maluchow (na wszelki wypadek)
-dicoflor (na wszelki wypadek jakas biegunka itd)
-nifuroksazyd (to samo)
- panadol w syropie
-paracetamol w czopkach
- zel i szampon w jednym
-pieluchy do plywania
-alantan bo mala tubka
- waciki + gaziki
- krem ziajka bo maly
- ubranka i na cieplo i na chlodne dni (po powrocie napisze ile czego poszlo ale wole miec zapas)
- reczniki zeby miala swoje
do podrecznego
-butelki i mleko na droge w porcjach
-kocyk i podusia
- piesek+ grzechotka jakby sie znudzila lotem
....
chyba tyle nie przypominam sobie co jeszcze

oczywiscie ze zdam relacje 🙂
zeby nie zapeszyc to troche glowa przestala sadzic 😎 oby na dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi szoruj do lekarza , bo jak nie przejdzie ból to wyjazd do dupy a po co.

Co do ślubu to zamierzam wygladac dobrze to oczywiste 🙂
tylko zastanawiam sie teraz nad sukienka czy nie wziasc troszke szerszej, bo kosci mi widac z kazdej strony wiec nie wiem jak bym wygladala, trzeba poprzymierzac.
Kolezanka która dzis byla pracuje w przedszkolu, i zajmoala sie tez maluchami jak Julka po 16 lipca zadeklarowala sie zajac mała, a ja wtedy rusze na polowanie.

kurde mój M. od poltora tygodnia jedzie z meczami, wogole nie mam w domu faceta 😞 masakra.

mała juz wykapana, a mnie czeka sterta ciuszków i pieluszek do prasowania.

A juz dogadalam fryzjera na slub, makijaz i paznokcie 🙂 szukam nadal fotografa, Sibi chyba Twoj tata robi foty ??? 🙂 he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh dodatkowo wymyslilam ze Marceline ubiore juz jak na droge tzn w dres poniewaz wyjezdzamy o 2 w nocy a ona wtedy spi jak susel to zeby nie bylo cyrkow przeniose ja do fotelika tylko i kocem przykryje

jak juz wczesniej pisalam zabieramy fotelik i parasolke wiec zobaczymy jak sie z tym uporam

narazie nic wiecej z rad nie napisze bo i tak nie wiem co z tego wyjdzie

dzieki za zyczenia lece do wyrka bo jutro dluuuuuuuugi dzien i noc ale jeszcze przed stratem sie odezwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
wpadam do Was tylko "odbić kartę", bo dziś mam zamiar się wyspać!! Zaraz wcisnę Małemu butlę, choć nie wiem co z tego wyjdzie, czy sie nie rozbudzi, bo spi bardzo czujnie 🤨
Byłam dziś u dentysty, wyciągała mi zatrucie z kanałów z zęba, którego leczyłam kanałowo w ciąży 😞 i musi mi go zrobić od nowa. masakra.

Sibi STO LAT dla Marcelinki 🙂 jejku Ona ma już 5 miesięcy 🤪 Miłego wypoczynku i oby głowa przestała boleć!

Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi robi i slubne rowniez 🙂 2 lata temu ludzie ze stanow go zamowili (slub byl u nas) i chyba wiekszosc byla zadowolona 🙂 moj ojciec robi to z pasja i z sercem, jest profesjonalista ale nie jest to jego zrodlo dochodu wiec podchodzi do tego jak do hobby ale ma wyksztalcenie w tym kierunku teraz Zwiazek fotografikow stara sie o to by chcial do nich dolaczyc... a tak na prawde to fotografia jest jego pasja i miloscia 🙂 zdjecia to jego caly swiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi napisał(a):
o i jeszcze tu
http://www.koniakowski.pl/2009-21.html

tylko zeby nie bylo ze sie chwale 😜 dumna jestem z ojca a chcialam Wam tylko pokazac jego prace
dobra znikam bo jak sie rozpisze o zdjeciach to koniec

dobranoc



Szczeze ... masz czym .. 🙂 i powinnas byc dumna z pasji taty 🙂 GRATULUJE , dobrej nocki 🙂

p.s juz widze jak musza wygladac Twoje albumy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jakie u Was ceny?
sluchaj zawsze sie mozna dogadac
moj tata jechal pod koszalin robic zdjecia na slubie!
tym bardziej ze u niego nie ma wyliczonej ilosci!! ze przykladowo 20 ujec (tak jest u wiekszosci) bedzie robil tyle ze az mlodym zbrzydnie
robil u Takiej dziewczyny to sesja trwala 5 godzin ( 3 dni po weselu) a w dniu wesela pojechali na ponad godzine i robil zdjecia w wesolym miasteczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus napisał(a):
Dodi dlaczego rezygnujecie z kamerzysty? ze wzgledów finansowych? To fajna pamiątka.
Idę lulu.papa.


Stwierdzilismy ze poprostu ktos z gosci ponagrywa co warzniejsze momenty, wejscie, pierwszy taniec, tort czy oczepiny, tu sobie krzycza okolo 2500 tys za pakiet plener, kamera do 24, i koscioł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...