Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

CandyMonka napisał(a):
wyszło mi ściąganie 14612 kbps a wysyłanie 251 kbps
A co do Zielonej.. podzielam opinie tez lubię ten film ;-)


Yyyyyyyyyy 14612kbps to ponad 14mb wiec chyba niemozliwe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie kumam bo jest to fizycznie niemozliwe jesli masz lacze 2mb chyba ze masz inne.
no ale skoro modem ma 2mb to nie przeplynie przez niego szybciej niz 2mb na sek.
Hmmmm....zrob jeszcze raz 🙂 albo wbij w google "sprawdz predkosc lacza" i zobacz na innym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale ja wogole nie wyznaję się na tych kb itp ☺️ właściwie to mnie to nigdy nie interesowało. Dla mnie net chodzi albo szybko albo wolno 😜 i mój działa wolno 😠

Idę nakarmić Młodego, i M. zaraz z pracy wróci. Mam nadzieję, ze już mi dziś ciśnienia nie będzie podnosił swoimi głupimi gadkami.

Dobrej nocki laski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusia1982 napisał(a):
Witajcie 🙂 Jestem tegoroczną lipcóweczką i mam do was mamusie pytanko 🙂
Ile tak naprawdę potrzeba butelek do karmienia? Czytałam ze po 3 z każdej...
Pozdrawiam 🙂
]
Witaj 🙂
Lusia ja mam butelek 12 🙂 a to dlatego ze Olaf jadl na poczatku co 2godz i wykonczyla bym sie stojac przy zlewie non stop 😉
teraz pije 5-6 na dobe mleko ale pije tez herbatke wiec codziennie wieczorem myje i spokojnie starcza 🙂
no i proponuje kupic wiecej butelek np 260ml niz 150ml bo ani sie obejrzysz a dziecko bedzie pic po 180 😁
no chyba ze zamierzasz karmic piersia wiec mysle ze max 5butelek wystarczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusia no ja nie chcialam karmic piersia wiec bylam przygotowana 😉
choc zaczynalam od 6ciu i szybko dokupilam 😉
p.s. nie polecam Aventa bo ciekna...jest metoda na ich zakrecanie ale niestety nie zawsze sie sprawdza wiec wyrzucilam 12butelek i wymienilam na 12 tommee tippee 🙂
Candy no jakas sciema 😉
Martus ja jestem elektronikiem z zawodu wiec sie znam hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczerze mówiąc to mam tysiące pytan hehe
co do butelek to myslałam o szkalnych, nie są jakies znowu ciężkie 🙂 tyle szumu z tym bisfenolem, że nie wiem czy tańsze plastikowe są bezpieczne, bo przeciez nie maja zaznaczone "free" 🙂 a wiem, że swego czasu ten problem miał Avent 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Kochane ja uciekam od kompa 😜
poogladam zielona mile do konca i uciekam sie kapac i nynac 😜
chyba ze jeszcze szybko Mezusia opykam w tysiaca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusia Avent juz produkuje te butelki 0%bp ale tak jak mowie moje wszytskie juz sa w koszu bo ciekly....jest metoda na zakladanie tych smoczkow zeby nie ciekly ale nie zawsze wychodzi a do tego kto o 4tej rano czy 2giej w nocy ma ochote ukladac smoczek w nakretke tak aby nie cieklo glupota jakas 😠 powinnam do nich napisac maila o zwrot kosztow za butelki...
zreszta wszystko mam aventa 😠
na szczescie sterylizator pasuje do TT tylko musze je inaczej ukladac.
Pytan smialo 🙂
ale na dzis ja sie zegnam z Wami i zagladam z rana 🙂
Buziaki i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://porady-poloznej.pl/schemat-zywienia-niemowlat-karmionych-mlekiem-modyfikowanym/

Anitek z rana czytałam że szukałaś czegoś na ten temat 🙂 pewnie się spóźniłam,ale moje dziecko nie dało mi posiedzieć heh 🙂

Ja zaczęłam od warzywek,wtedy deserki i teraz nie chce jeść deserków,ale może i dobrze,warzywka ważniejsze,a owoce daje świeże w gryzaczku 🙂
Dzisiaj dostała pierwszy raz biszkopta heh ale wszamała całego 🙂
Popijać nie chce swoimi herbatkami,ani z butelki ani z niekapka,ale jak na łyżeczce dam mojej herbatki to nie wypluje nic,cwaniara jedna.

Z tym że u Nas było inaczej bo na piersi i Ja zaczęłam dopiero wprowadzać posiłki stałe jak skończyła 5 miesięcy.

No i zaczynałam od samej marchewki,wtedy dopiero marchewka z ziemniakiem.Miałam ostatnio jeszcze dwa słoiczki samej marchewki i Mała zjadła całe dwa słoiczki i mieliśmy problem z kupką 😞 trzeba uważać,na samej piersi jak karmiłam było łatwiej,ani problemu z kupką,ani z brzuszkiem echh,ale trza dzieciątku coś podać więcej,całe życie na cycu nie będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek 🙂

oo my dzisiaj pierwsze. mala wstala na karmienie o 01 potem o 04 i o 05;30 i dopiero teraz zasypia mi na rekach ehh..
brzuch mnie boli jak na okres, mam mega wzdecie do tego ale nic mi na razie nie leci 😠

Dodi i jak z ty wałem..wytrzymał?
aaana Wszystkiego Najlepszego dla Cibie i męzulka!!! Jak tam się świętowanie udało??

Chyba zaraz połoze se w kime razem z mala..muli mnie jeszcze.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...