Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No ja wlasnie czytalam ze luteine sie tez przepisuje jak sie brzuch spina...no coz Twoj lekarz wie co robi i radze Ci ja zaczac brac Kochana...lepiej nie ryzykowac a tak jak mowia nic sie Dzidzi nie stanie.
A ja wlasnie podlaczylam dysk drugi i zobaczcie co mam 🙂
Moja fotke jak mialam rowny roczek 🙂 [img size=411]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Anitka_roczek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też spać nie mogę chyba za ciepło dzisiaj w pokoju miałam 🙂 Już torcik zdążyłam zjeść po wczorajszych urodzinach współlokatorki ..pycha był 🙂
Wczoraj byłam na usg i widziałam moją kruszynkę śliczną, wszystko jest w porządku, mała rozwija się prawidłowo 🙂 Dostałam jej fotkę z profilu, ma takie śliczniusie usteczka hehe 🙂 jak znajdę kabel od tel to się pochwalę.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek słodziutka malutka z Ciebie była hehe 🙂

A tu proszę Nadia z profilu 🙂 [img size=381]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/ma__a_1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, ja niedawno wstałam, miało byc dzis w warszawie około 20 stopni a tu cos nie bardzo chyba 😞

ja sie czuje troche lepiej, ale katar i chrypa została.
Znalazłam dzis na onecie artykuł o dzieciach i małżeństwie ,podsune swojemu jak wróci.

http://dziecko.onet.pl/34400,0,0,dzieci_burza_malzenstwo,1,artykul.html


milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
Dodi_W czytalam tez ten artykul, w sumie nic odkrywczego 😉ale jak zawsze ubawily mnie komentarze na forum pod art. 🙂 typu, ze dziecko rozbilo niejedno malzenstwo hahahah okazuje sie,ze niemowlak ma wieksza moc dzialania i myslenia niz dorosli ech... :laugh:
a tak poza tym to dzis robie strajk, rano jak wyszlam z sypialni rece mi opadly, jakby przez dom tsunami przeszlo, nie mam pojecia jak T. zdazyl zrobic taki rozpizdziaj rano, wiec na mega nerwie ( bo mi sie jeszcze zab zaczal odzywac 😠 ) dolazylam swoj balagan i teraz siedze zamknieta w sypialni, aby na to nie patrzec 😉 z pomyslem, ze caly dzien poswiece na bzdury 🙂)
najgorzej jak mi sie siku zachce i bede musiala wyjsc wrrr 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuchatki 🙂 ja mialam mega spokojna noc 🙂 🙂 🙂 🙂 do wc szlam tylko raz o 3ciej w nocy 🙂 supppper 🙂 brzus zabolal tylko raz i to doslownie 5sekund jak wstawalam do wc moze dlatego ze obudzilam sie na plecach taka jakas zdretwiala i tak energicznie sie podnioslam to wlasnie tak macica zabolala ale momencik i bylo ok 🙂
fajnie tak sie wyspac bez bolu 🙂
Ale mialam dzikie sny ze moja Mame Tate Siore i mnie Dziadek z Babcia chcieli zamordowac.... a oboje zmarli w tym roku nie wiem skad ja takie kosmiczne sny mam 😞 a pozniej Babcia w tym snie powiedziala ze jej sie pomylilo cos i ze to nie Nas miala zabic 🙃
ech juz mam takie koszmary czasem no a drugi sen o Dzidzi mojej, ale mysle ze to chodzilo o to ze przed snem kazalam Mariuszowi (moj narzeczony) polozyc reke na brzusiu i oczywiscie jak on kladzie reke Synus przestaje kopac i mu mowilam ze ciekawe czemu tak jest :P i snilo mi sie ze dziecko bylo zaraz pod moja skora ze wszystko bylo widac przez to skore i kopal tak mocno ze bolalo jak nie wiem...
Ech typowe ze cos tam mi sie wkrecilo hehe :P
CandyMonka fajniusia focia 🙂 Jaki ma tez nosek fajny 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Ja focie po usg tez wkleje za tydzien 🙂 juz nie moge sie doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho rozumiem Cie doskonale, mój M.stara sie mi pomagac w obowiazkach domowych, ale raz w tygodniu umyje podłoge i odkurzy, ale w ten week zapomniał, i jest brudno.
W dodatku zawsze jak je cokolwiek to talerz i kubek stawia gdziekolwiek,do zmywarki trudno wstawic, a jak wczoraj robiłam obiad z dwóch dan i wszystko na jeden czas mi sie zebrało, tu sie makaron gotował ,to frytki przypalały i pranie sie skonczyło i jeszcze wlosy mialam mokre bo nie zdazyłam wysuszyc ,to jak przyszedł i go poprosiłam zeby wywiesil pranie to była mina i krecenie nosem..

wiec mysle ze faceci wogole nie mysla czasem, i do ich obowiazku nalezy tylko zarabianie kasy i koniec, a ja mam nadzieje ze u nas tak nie bedzie jak urodzi sie Julka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W a nie, to u mnie T. ma pewnien zakres swoich obowiazkow i je robi bez szemrania, zreszta sam sobie takie wybral, ja tam moge tez sporo robic, bo sie dobrze czuje i mam sporo wolnego czasu, tylko czasem wylazi z niego mega balaganiarz i wtedy dziala jak tornado w przyspieszonym tempie 🙂)ogolnie nie narzekam, chociaz gazety wymieszane z ubraniami i naczyniami ze sniadania na jednym stole chyba kazdego wq... na dzien dobry 🙂) i tu nie ma co zganiac na hormony 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mojej kolezanki niepelnosprawny brat ktory zmarl 3lata temu tez mi sie snil dzis w nocy. A Dziadki mi sie snia bo czesto o nich mysle...do tego rodzice remotnuja dom po nich i tak wiesz wszystko swieze nie moge sie otrzasnac do dzisiaj 😞 a Babcia zmarla w dzien mojego wyjazdu do Irlandii i nie moglam zostac na pogrzebie bo bylismy w lipcu autem w PL i mielismy prom a do tego Mariusz by nie dostal juz wolnego a mi samolotem nie wolno latac i musialam wracac wtedy. Jest niemozliwoscia zeby zapalila swieczke na ich grobie bo i jak? Mama to robi za mnie bo ja prosze...Mowia ze jak sie snia to prosza o modlitwe choc w niektorych sennika pisze ze to dobry znak.
a co do sprzatania to Mariusz pomaga pranie tez wiesza choc czasem tez tak cos pokreci nosem :P ale idzie i zrobi 🙂 i posprzata po jedzonku ze stolu wiec nie jest zle hehe 🙂 ale z drugiej strony wie jak ja sie czulam wiec nie ma sie co dziwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai Ho przymknij oko na to 🙂 Mariusz tez ma czasem taki dni bo on zawsze rano wstaje pije kawe i cwiczy sobie wiec jak wstaje to zawsze jak nie skarpetki w kacie znajde to jakas koszulke na dywanie ale ogolnie stara sie zachowac porzadek hehe 🙂
Jai Ho to Twoje zdjecie na profilu? bo wygladasz na nim jak Reni Jusis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasciwie to juz mi nerw minal 🙂), chociaz zbierac tego nie zamierzam, troche czasu mi zajelo wczesniej nauczenie go ( facet wyszedl z domu gdzie byla zona i gosposia) ze kazdy sprzata po sobie lub sprzata sie wspolnie i wtedy wcale nie ma tak duzo roboty i nikt sie nie czuje wykorzystywany.

A co do zdjecia to jestem ja 🙂) Z tym, ze generalnie mam bardzo krotkie wlosy, zdjecie jest zrobione jak mialam przedluzone akurat, kilkumiesieczny kaprys i chec zmiany 🙂) ale twarz ta sama 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heej 🙂

właśnie wróciłam od lekarza i ch.. nie chciał mi przedłużyć zwolnienia..ciąża to nie chora i takie tam :/ ehh

Jai_Ho nie przymykaj oczu..niech sprząta po sobie! My nie mamy taryfy ulgowej co do obowiązków domowych to oni też niech się bardziej przyłożą 🙂 sorki agresja na płeć przeciwną..przejdzie jak się zakocham :P

Co do snów to też mam jakieś takie dziwne, ostatnio śniło mi się że mój kochany piesek zdechł..a potem się narodził na nowo i ja go nosiłam tak jak niemowlaka i ogólnie czułam, że to moje dziecko..pies..chyba muszę odstawić witaminy przed snem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka moze idz do innego lekarza. fakt faktem, ze ciaza to nie choroba, ale masz prawo zle sie czuc.

eee tam ja jestem non stop w nim wariacko zakochana i tez nie odpuszczam 🙂)

wlasnie obserwuje kota, taki dziki ale piekny, jak na cos sie skrada, przekino :laugh: od jakiegos czasu upodobal sobie nasz ogrod i coraz czesciej tu przebywa, moze tez dlatego, ze zostawiamy mu miesne resztki z obiadu 🙂) chcialabym miec jakies zwierze, nawet takiego kota, ale teraz boje sie go oswoic i jakos uczyc do domu ze wzgledu na toksoplazmoze itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...