Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Titinka to super a moze to chwilowe bo w sumie to sie tak dzieje jak jest powiekszona ilosc enzymow watrobowych moze tak chwilowo mialas ale obserwuj tak czy inaczej 🙂ciesze sie ze minelo 🙂
Iwiokej bo szalej niesamowity hehe :P ale teraz wieczorami zamiast kopac to sie przewraca non stop i czasem kopniak a tak to caly dzien kopie co 30min kopie hahaha smiesznie tak...Gorzej jak miejsca zabraknie bo wtedy ja sie bede martwic ze nie kopie a przyzwyczailam sie juz :P
Mama mowi ze ja tez tak kopalam :P a moja siora byla spokojna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasne dziewczynki na pewno nie zbagatelizuję sprawy 🙂 póki co cieszę się,że mi minęło 🙂
iwiokej mój mały też jest grzeczniutki i mam takie samo wrażenie i nadzieję jak ty-że po porodzie też taki będzie:laugh: Raz za jakiś czas się przekręci albo popuka:laugh: A jeśli chodzi o kopniaki to raptem chyba z 4 razy miałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, ja tak ciągle nie umiem 😞 Ale widzę ze nasze Dzieci maja dużo wspólnego bo mój też boksuje non stop 🙂 Praktycznie cały dzien no w nocy jak spie to nie czuje ale jak sie przebudzę to też zawsze da kopniaka 🙂 Mam nadzieje ze nie ma jakiegos ADHD hehe 🙂

Titinka dobrze ze objawy mineły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj byłam z moim mężusiem w Częstochowie u producenta wózków i zamówiliśmy sobie-mieliśmy wypatrzony dany model tylko nie do końca podobały nam się kolory a u producenta była możliwość wybrania własnej kompozycji-i tym oto sposobem będziemy mieć szaro-zielony na aluminiowej ramie 😆 Opcja gondola-spacerówka-fotelik-śpiworek-parasolka 😆 Oj cieszę się strasznie 🤪 🤪 🤪
A i przy okazji zrobiłam mój pierwszy zakup-kocyk pod kolor wózeczka 😆 Ojjjjjjj mam super humor dzięki temu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, a ja siedze w sumie sama od samiuskiego rana 😞
mój luby wrócił o 18 i umówił sie z facetem jakims bo sprzedajemy samochód i juz go nie ma 1,5 godz, w dodatku nie odbiera kom. No ciekawe co tam sie dzieje ??

Czytałam ze pisalyscie wczesniej o badaniu z glukozy, i sie zastanawiam dlaczego niektóre z Was maja test 75 mg a ja miałam 50 mg ,wiecie moze o co w tym chodzi ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi moim zdaniem to jest tak że jesli jest jakies podejrzenie o tym iż moze być cukrzyca ciążowa to daja 75 g bo ja np miałam podwyższony poziom cukru i dał mi 75 g, bo jeśli dał by 50 g i wyszedł by wynik podwyzszony to dał by Ci skierowanie ponownie na wypicie 75 g. Ale czy do konca tak jest to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=49&func=post&do=reply&replyto=154465&catid=7

TAKO Jumper X szaro-zielony tylko bez motywu serc bo nam się niezbyt podobały
Zakupy mam zamiar zacząć w najbliższym czasie,bo za niedługo to będę musiała śmigać za jakimiś płytkami,kabinami prysznicowymi,umywalkami itp rzeczami a na artykuły dziecięce będę mieć mniej czasu 😆 Ale sporo rzeczy mamy zamiar zamówić z neta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka wózio super iwłasnie mi myśl podsunełaś żeby taki kupić, bo ten co ja wybrałam jest prawie identyczny tylko nie ma w zestawie pokrowca na nóżka do spacerowki a ten widzę ma. Masz stronę producenta ? JAk można zapytać ile kosztował Cie ten zestaw ?

No własnie linczek jest do forum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do glukozy to ja jutro idę robić badanie-mam 50g:P feeeee
Ale chyba to jest sprawa do przeżycia 😉
Mój lekarz kazał mi sobie dzień wcześniej przygotować miksturkę i wsadzić na noc do najzimniejszego miejsca w lodówce,a rano wcisnąć całą cytrynę dla zabicia smaku i wlać do termosu 🙂 Troszkę dziwnie bo chyba żadna z was tak nie robiła 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi co do auta to wiesz czasem lepiej sprzedaz tym bardziej ze to nie jest dobra pora na sprzedaz auta swieta itd... co do radia tez bym byla zła :P
Moj sprzedal tez auto w ktore wsadzil jakies 3500euro a sprzedal za 900e bo inaczej nikt by nie kupil tak to wlasnie jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Moj tez sprzedal swoje z radiem hehe :P no ciezko sprzedac auto teraz zwlaszcza w takim okresie...Nie smuc sie wazne ze poszedl i macie troche grosza teraz 🙂
Mam lenia 😞 czekam az Mariusz skonczy grac i pogramy w realu hehe w chinczyka pozniej domino i kosci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...