Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anitko nie przejmuj się tymi oklaskami, najważniejsze że my cie lubimy 🙂
a czernina była pyszna, jak byś mieszkała bliżej to bym Ci podrzuciła:laugh: :laugh:
mojej córci chyba też smakowała 🙂 bo mam takie dziwne odczucie jak by bańki w brzuchu, może wtedy pije wody:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie brzuchol nie bolal od chodzenia bo ledwo co wyszlam z domu poprostu zoladek mnie tak bolal i tak jakby na biegunke...ale przeszlo 🙂
Iwiokej masz racje hehe 😁 do mnie to smieszne ze jedna namawia polowe a te jakby swojego rozumu nie mialy no ale coz dzieci zawsze pozostana dziecmi wiec trzeba im wybaczac hehe :P
Dodi chinczyka to ja mam juz dosyc:P bo jak rodzinka byla co oni co 2gi dzien chinola chcieli bo tak im smakowal no i ja jadlam razem z ninmi i sie przejadlam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja lubie chinczyka, ale tez raz na jakis czas 🙂

Chodze dzis i spijam jakbym kaca miała, czy Wam tez sie chce ciagle pic ?? 🙂

A wogole spotkałam na chodniku moich byłych tesciów, bardzo ich lubię ,spoko ludzie, i wogole chyba z 30 minut mnie zagadywali, i zachwycali sie brzuchem 🙂 chociaz jedni 🙂
miłe takie spotkanie, a mój były tez bedzie tatą ,wiec wspolny temat był hihi 🙂

Weszłam do 2 aptek ( mimo ze nie powinnam, bo tam pełno chorych ludzi zawsze ) i szukałam produktów firmy Hipp ale nigdze nie moge isc znalezc??? ciekawe czemu ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja tez ciagle pije wczoraj to pol litrowy kubek soku z lodem doslownie co 30min jakbym kaca miala :P
ale pije jak mi sie chce bo najwidoczniej organizm tyle potrzebuje 🙂
Dodi mi sie podobasz w ciazy masz ladny kraglutki brzusio i ladnie po buzi wygladasz wiec jak dla mnie powinnas slyszec same komplementy 🙂
co do produktow Hipp probowalas w cafferourze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie byłam w carrefourze w poniedziałek po te pieluszki ale były tylko rzeczy johnsona i nivea, a słyszałam sporo opini na temat hippa i na 100 % jest od pierwszego dnia zycia, nawet nasza Skórka ma jakis kremik hippa i tak chcialam kupic płyn da kapieli i szampon w jednym, noi moze krem na każda pogodę tej firmy, bo do pupci tez kupie standardowo Sudocrem.

Ale u mnie ten carrefour to jest jakis EXPRESS wiec moze jakis mniejszy asortyment mają 😞

Wcinam własnie czekole toffi wedla 🙂 pychotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no tutaj w sumie tylko jedzonko jest i herbatki Hipp a zadnych szamponow nie ma no ale ja juz mam Bambino wiec teraz nie bede zmieniac wyprobujemy polskie 🙂 mam nadzieje ze bedzie dobre 🙂
ja patrzylam wlasnie na cenke kremikow i wielki sudocream 500gr kosztuje tutaj 9e a bepanthen 200g kosztuje 9,80e roznica dosyc duza no ale siora mi mowila ze bepanthen lepszy niz sudocream wiec pozostane przy bepanthenie 🙂
choc mysle ze to wszystko zalezy tez od skory dziecka. no ale nie bede zalowac na Olafka 🙂
ja rosolek bede miec dopiero za ok 2godz 😞 ech dlugo jeszcze :P ale dojadam ciastek wiec dam rade 😁 znow mam napad na mandarynki kupilam cala siatke :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem juz 🙂
anitek85 to nie wiem jak oni Ci te usg robia, bo mi za kazdym razem czy to przy przezpochwowym czy przezbrzusznym gin pokazuje, poza dzieckiem, szyjke oraz lozysko i opowiada co tam widzi. Dlatego jestem zdziwiona, troche. 🤔
iwiokej ja tez praktycznie mieszkam przy lesie, z jednej strony juz tylko woda a z drugiej drzewa 🙂 co ma swoje plusy tak jak dzis gdy przez 5 min probowalam wlozyc majtki i klnelam jak szewc na glos, bo ani sie schylic, ani podniesc nogi nie dalo rady 😠 przynajmniej nikt nie slyszy 🙂)

Mnie tez tak suszy, doslownie jak na poczatku ciazy, kilka litrow plynow pochlaniam, a co dziwne wcale nie sikam tak duzo 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz jakiegos wiekszego carrefouru?
co do jedzenia to mam tak ze jestem objedzona na maxa ale jeszcze bym cos dojadla :P
Maly sie wlasnie rozkopuje w brzusiu 😁 moze ciasteczka zasmakowaly 🤪 ech ale zonka zrobilam wrzucilam kocyk i ta kolderke do prania no i na kolderce byla jeszcze jedna metka ktorej nie widzialam :P no i wyciagam a tam same papiery poprzyklejane...ech chyba pora okulary na nos zalozyl bo juz mi na oczy pada 😉 a okularow na nosie nie mialam od 3tyg...
wlasnie kumpel do mnie dzwonil laska go zostawila po 5ciu latach...on wraca dzis od rodzicow bo byl u nich na tydzien biedak jeszzce noge ma w gipsie. wchodzi do domu a tu wszystkie jej rzeczy zniknely poprostu sie wyniosla ot tak sobie i polozyla mu pierscionek zareczynowy na poduszce...ech co za baba no...mogla z nim usiasc i pogadac wyniesc sie jak on bedzie a nie takie to chamskie w zasadzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie otwieram drugą już dzisiaj 1,5 litrową butelkę wody!!

oglądam kpl pościeli dla maluszków i oczopląsu dostaję!!! 🤪 po ile wy macie prześcieradeł ? i poszewek (jeśli w ogóle) bo nie wiem jak często to trzeba będzie wymieniaći prać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ten bepanthem w Polsce tez jest ??
Ja mam jakis napad na kupowanie rzeczy małej , mówie Wam , mimo ze obiecałam sobie ze teraz bede odpoczywac przed porodem i nabierac sił, to jakos ciagle mysle co tu kupic i gdzie
🙂 dobrze ze kaska sie mi konczy 🙂 🙃 😁

Iwiokej 4 talerze 🙂 hihi musiała Ci smakowac 🙂
Ja tez ostatnio pichce zupy, niektóre po raz pierwszy robie, juz zaliczyłam zurek z jajem i kiełbą, warzywną, kalafiorową, teraz szykuje sie o ogórkowej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo a to moze nie wina usg tylko mojej szyjki hehe 😉 bo pamietam jak ginek mowil ze sprawdzimy czy widac szyjke przez brzuch no i nie mogl znalezc stad dopochwowe no i tak samo bylo u drugiego ginka...to moze ona jakos tak ulozona jest albo cos ja zakrywa? bo wiesz to lozysko jest na dole wiec moze to lozysko ja zakrywa i stad ten problem ze znalezieniem jej przez powloke brzucha? nie wiem bo nawet nigdy o to nie pytalam...ale skoro i jeden i drugi nie mogl dojrzec to chyba cos w tym musi byc...
poza tym mi ginek mowil ze zeby sprawdzic czy jest wszystko ok to najlepiej przez dopochwowe bo bez brzuch mozna nie dojrzec np lekkiego rozwarcia...ech nie wazne w sumie i tak pojde ok 35tyg prywatnie i tak wole byc pewna ze wszystko jest ok bo z tymi irlandczykami to nigdy nic nie wiadomo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi bepanthen jest w PL to taka tubka 🙂 w wiekszosci aptek jest a nawet w marketach 🙂
ja jakos jestem bardziej przekonana poza pisala ze szwagra brat jest pediatra i tez poleca bepanthen 🙂 no ale tak jak mowie mozna sprobowac obydwu bo nigdy nie wiadomo co sie spodoba skorce naszych maluchow 🙂
Aaana ja wlasnie posciel musze kupic bo czekalam az kolderka przyjdzie...Kurcze mam dosyc duzy rozmiar wiec sama nie wiem. ale mysle ze 2komplety musze miec i jakies 4przescieradla 🙂
co do zmian to ja tak myslalam ze moze co jakies 2-3tyg bede zmieniac.
ja tez mam bzika na punkcie zakupow a do tego tyle ciuszkow wszedzie widze ale naprawde nie moge juz kupowac bo ja mam strasznie duzo tego wszystkiego a jeszcze kolezanka paczke szykuje z ciuszkami po jej synku wiec chyba szafa peknie w szwach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie miałam szybką konsultację z koleżanką mamuśką i ona miała do spania tylko śpiworek i ew kocyk no i 2 prześcieradła pierwszą pościel dopiero dużo później kupiła więc ja też na razie tylko prześcieradła kupię i śpiworki - trochę szkoda bo pościel taka ładna jest ... hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana posciele sa piekne!!:laugh: czytalam, ze dobrze miec ze trzy zmiany,ja mam juz w sumie 4 zestawy,( z tym, ze ja co do zmiany poscieli mam jakas nerwice natrectw, nasza zmieniam co kilka dni 🙂) ) w tym dwie z flanelki a przescieradla bawelniane, bo mi sie wydaje, ze ta frota po praniu bez plynow zmiekczajacych taka szorstka bedzie, no i ja kupowalam z tymi wszystkimi kurzolapami typu baldachimy, falbany itd. dodatkowa robota a dziecku tylko duszno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana przeciez jak chcesz to kup posciel ladna chyba nie musisz robic tak jak kolezanka no nie???
ja tam kupie na pewno i ta kolderka co mam bedzie ubrana w ladna poszewke 🙂 ja chce kupic bawelniana 🙂
ech u Was dzieci tez taka maja ze musi miec pieluche flanelowa albo tetrowa przy buzi??? i sie tuli do niej???bo u nas kazde jedno dziecko tak ma hehe wiec i mama dla Olafka kupila takie boskie flanelowe i sa przepiekne takie wzorki misie slonie i wogole odlot 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana ja nie mam posieli jeszcze ,a le tez na allegro wyczalam juz fajne posciele od 70 zł juz mozna kupic.
Przescieradła pewnie ze 3 bede miała, ale bede starała sie kupic razem w koplecie z poscielą.

Anitek mam Carrefoura nawet 6 duzych w całej wawie ale ten u mnie w dzielnicy jest taki malutki 🙂

Jai_ho mam pytanie bo tak mi sie obiło o uszy ze Ciebie cos w pochwie boli??? bo i mnie czesto kłuje i boli jak chodze ??

Wogole wlasnie napisał moj M.zebym na szkole rodzenia na 19 taxe zamówiła bo on nie zdazy na czas i dojedzie dopiero na miejsce do mnie, a ja 30 zł w portfelu i szukam wlasnie taniej taxy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieczynki 🙂

Ja jakoś nie mogę do komputera się dopchać ostatnio 🙂
Jutro lecę na badania, powtórzę TSH i robię posiew moczu 🙂 a Już w piątek do lekarza zobaczyć malutką 🙂
Na szkole rodzenia babeczka mówiła, że dziecko odczuwa badanie usg tak jakbyśmy my zanurzyli głowę w wannie a ktoś z boku walił w nią młotkiem...eehh..3/4d jest jeszcze gorsze podobno a ja już w sumie miałam 6usg z czego 3 w 3/4d.. 🤨 Chyba zrezygnuję z niego w piątek, już sama nie wiem. Pewnie dlatego mała ostatnio się tak zasłaniała i nadęła buźkę, biedulka.

Pozdrowionka dla wszystkich brzuchatek 😘
postaram się zaglądać częściej bo tak nie idzie nadrobić czytania 😉

A no i weszłam w magiczny 30tydzień..jupi :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...