Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde tylko pisałam Wam ze kiedys przepisał mi globulki dopochowe w I trym. które sa niedozwolone na tym etapie ciazy, ja doczytałam w necie, zadzwonilam do niego, i powiedział mi zebym ich nie brała.

Po tym incydencie troche sie bałam tego co robi, ale potem juz było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia a ja myślałam że oszczędzam!! ☺️
to czerwone ubranko to koszula za 8 zeta?? nowa?? 😮
stroiki super - nawet nie pytam ile kosztowały bo pewnie napiszesz że odrobinę dobrych chęci i czasu 😠 hehhehe - ech!! no ja niestety nie mam takich zdolności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi jeśli już miałaś taki incydent za sobą no to chyba o czymś świadczy - spróbuj może do tej Ginek co Aaana mówi. Jesli ma USG to bedziesz napewno wiecej wiedzieć.

Aaana tak koszula nowa 🙂 Za całe 8 zł z polarku 🙂 Kupiłam u tych czarnych jak ja to mówie na nich co stoją na różnych targach 🙂

A stroiki Kochana robiłam sama 😁 Hm czy zdolności mam to nie wiem ale spodobał mi sie w sklepi podobny i postanowiłam sobie zrobić. Do lasu na spacer z mężem i psem po świerk 🙂 Pare ozdób z kwiaciarni i vuala 😁 W sklepi kosztował 40 zł :/ a moj jedyne 9zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠 zazdrość mnie zżera 😉 hehehehe - żartuję oczywiście no nieźle nieźle !!

też mam taką koleżankę która zawsze jest najlepiej ubrana (wygląda jak przysłowiowy milion dolarów) a rzeczy ma albo z lumpka albo z targu !! nawet z nią razem na zakupy chodziłam no i niestety to dar któego ja nie mam ech trudno... zazdroszczę i podziwiam!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi idź do lekarza któremu ufasz i daj znać co ustaliłaś,głowa do góry,jeszcze chwila i bedziemy rodziły 🙂

Klaudia noooo Ty to masz dar do kupowania 🤪 rzeczy widac dobre gatunkowo i prawie za darmochę 😲

Poruszę temat jeszcze nie omawiany....czy kupujecie sobie w aptece lewatywkę przed porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny.

Dodi cieszę się, że u Ciebie ok. Jak ostatnio tu zaglądałam to do szpitala pojechałaś biedna. Dobrze, że wszystko jest w porządku 😘

U mnie jak zwykle nic nie idzie po mojej myśli. Od 30 Listopada nie wypłacili mi macierzyńskiego, nawet nie mam na doładowanie konta aby do nich zadzwonić. Brat pasożyt do pracy się nie spieszy tylko za darmoche nas objada. Do tego pali maryche w domu i prośby i groźby nas niego nie działają! Przeziębiłam się bo wietrzyłam mieszkanie o 2 w nocy przez debila! Zawroty głowy przez tarczyce nie ustają. Ogólnie dól masakryczny. Dobrze, że mama wspiera mnie jak może.

Jai_Ho:
CandyMonka, wymiary twojej coreczki chyba jak najbardziej w normie sa, super! A czy Twoje problemy z tarczyca nie powoduja przypadkiem szybszego przyrostu wagi?

Myślę, że moja tarczyca nie ma wpływu na wagę Nadii. Przynajmniej ani moja ginekolog ani położna ze szkoły rodzenia o niczym takim mnie nie poinformowała. 🙂

Pozdrowionka brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Monka Ty to masz z tym bratem jeden wielki sajgon. Jak chce sie spalić to niech idiota na balkon albo na dwór idzie. Twoja Mama wie o tym ?? Ehh przecież to ma taki zapach że paść idzie odrazu :/ DEBIL !!!!!

Dodi idź do ginka i bądź dobrej mysli 🙂 Bede trzymać kciuki 🙂 A i podaj mi nr kom bo do Ciebie nie mam :/ Tu masz moj 796-23-86-86.

pije teraz herbatkę i mysle co na obiadek zrobic :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co ? 33 tydzień mi się zaczyna :/ O zgrozo jak to leci :/

a lewatywkę hm nie myslałam, słyszałam że u mnie w szpitalu jakiś niby czopek dają i po tym się ma rozwolnienie. Inni znowu mówią ze wodę ci wstrzykują z mydłem i też idziesz kichać po tym :/

A jak takie środki sie nazywaja w aptece ? Troche siara iść i mowić ze lewatywe chce robic :/ 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka współczuję - nie możecie mu dać jakiegoś ultimatum że jak pali to wylatuje z mieszkania??

Klaudia wczoraj miałam makaron ze szpinakiem i czosnkiem a do tego duuużo startego sera - robi się 8 min (tyle ile gotujesz makaron) i jest pyszne - polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana moja mama taka jest, że go nie wywali. Ona zawsze go na ulgach traktowała i teraz jest jaki jest. On się niczego i nikogo nie boi, ma w czterech literkach to, że przez niego wszyscy możemy wylądować na bruku. Aj szkoda gadać, nie będę Was tu zamęczać.

Idę wezmę kąpiel, może się troszkę odstresuje.

Miłego dnia brzuchate :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brzuszek sie szarpie znowu. I chyba to faktycznie sygnal, aby se zabrac do roboty jakiejs 🙂)
CandyMonka mi chodzilo, o Twoja wage, nie Nadii, czy teraczyca nie powoduje u Ciebie zatrzymywania sie wody itd. 🙂
A brata bym postraszyla, ze jak bedzie jaral w domu to dzwonisz na policje i sie skonczy jaranie w chacie.
Co do lewatywy to przed cc nie robia, z tym, ze trzeba i tak byc na czczo, ale teraz ponoc szpitale tez odchodzaod tradycyjnej lewatywy, albo czopki glicerynowe albo kobiety sobie same robia w domu, zreszta chyba nikt nie moze zmusic kobiety do lewatywy, jezeli ta nie chce. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai_Ho aj głupia ja hehe. Puchną mi nogi i dłonie. Przytyłam już 15kilo, może coś w tym być że to od tarczycy. Objawy choroby miałam już gdzieś przez ostatni rok, ale lekarze w UK to lekceważyli, długi czas nie mogłam schudnąć a prawie nic nie jadłam. teraz dostaje leki, myślę więc że moja waga z czasem się unormuje.

Nikoś Ty chyba nie chcesz myć tych okien ??? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...