Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martus widze ze do malych nie nalezysz 😁 no to tak jak ja 😁 ale Ci powiem ze chyba cos w tym jest ze wysokim latwiej w ciazy. Lekarka tez mi mowila ze dziecko ma sie gdzie ulozyc i stad wielkosc brzuszka i dlugosc jest inna 🙂
Aaana ja mam narazie 12 na plusie i nie czuje wogole 😁
Kochane uciekam na sniadanko dojesc jakies 0,5kg bo glodna jestem :P a tu juz 12-30 😁 po sniadanku zajrze do Was na chwilke jeszcze aby odetchnac a pozniej zabieramy sie za sprzatanie bo chce w ten nowy rok wejsc z czystmy mieszkankiem a jutro Moj prawdopodobnie pojedzie na chwile do pracy wiec watpie ze bedzie mu sie chcialo sprzatac po pracy a w sylwka ja sie za porzadki nie zabieram bo nie chce pozniej lezec i stekac ze mnie cos boli :P to do za chwilke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo witaj Bob :P ja na wysokosci pepka mam najmniej hehe :P bo 102cm a pod pepkiem mam 106cm ale zawsze tak mialam 🙂 poza tym Maly dupke wypina pod pepkiem a gierki nad pepkiem wiec moze przez to 🙂 najwazniejsze ze jemu tam dobrze miejmy nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sliczne macie te brzuszki!!!!!!!!
a ja nie moge dac zdjecia mojego brzucha bo nie mam zainstalowanego zadnego programu do zdjec 😞 ale moze mi na slowo uwierzycie ze juz jest wiekszy niz ostatnio ale i tak chyba jednak maly 😉
dzis mierzylam fajna bluzke i tak jak popatrzylam na siebie w duzym lustrze to wydaje mi sie ze mi brzusio sie troszke obnizyl 🤨 no chyba ze mi sie w oczach cos porobilo!!
jestem po zakupach dla malej i kupilam piekna posciel ( bananowo-pistacjowa z wyszytymi misiami) i akcesoria typu szczotka do wlosow, termometr, szczotka do butelek itd na szczescie coraz wiecej rzeczy z listy ubywa!!!!!!
jutro zasaidam do kompa i bede zamawiac rzeczy z apteki i zostana chyba juz tylko pieluszki i tyle!!
lece obiadek robic bo mezus zaraz z pracy wraca

ja mam po swietach 1 kg na + a obwód... na wysokosci pepka 102 :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi ladna foteczka 🙂
co do programu do fotek ja mam photofiltre i jest super 🙂
mi na szczescie brakuje tylko wacikow gabeczki jeszcze jednej bo szpital sobie zazyczyl jedna niebieska a druga jakis inny kolor i szukam teraz niebieskiej gabeczki...
i musze sobie kupic jeszcze 2pizamy no i to by bylo na tyle 🙂 i torbe moge pakowac 🙂
no i jeszcze musze dokupic podgrzewacz,torbe na butelki,i taka torbe na wyjscia zeby moc pakowavc wszystko do niej do Malego 🙂
juz sie doczekac nie moge tego wszystkiego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje 🙂

ja po formacie nie mam zadnych programow nawet worda :| maz dopiero bedzie robil jak wroci z pracy

ja reszte zakupow typu podgrzewach, laktator itd zostawiam jak urodze na pewno ktos bedzie chcial cos kupic to bede miala co sobie zazyczyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sobie wszystko kupilam sama 🙂 poza tym ja to jestem wybredna hehe i wole sobie sama wybierac wszystko bo nigdy nie wiadomo kto co kupi :P no chyba ze palcem bym pokazala co chce :P
no ale i tak juz mam wszystko prawie a dzis kupimy reszte i moge sobie spokojnie czekac 🙂 ja jakos nie zostawiam zakupow na po porodzie bo nie bedzie na to ani czasu ani sil. a podgrzewacz to ja bede potrzebowac od pierwszego dnia powrotu do domciu wiec musze miec to wszystko juz przygotowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

ja wrócilam z zakupów dla mnie 🙂
wyobraźcie sobie ze za 115 zł kupilam puchaty rózowy szlafroczek, kapcie w tym kolorze, 2 koszule rozpinane z przodu, jedną na ramionczka do porodu, i 2 biustonosze w tym jeden do karmienia, ale nie mierzyłam go i troszke za scisły jest w obwodzie, pewnie go puszcze na allegro.

A pozatym zrobila sie u mnie znów zima 🙂
zaraz ruszam na bigosik 🙂

Co do spania, mi tez troche ciezko, i spac i sie przewracac na boczek, ale daje rade do 8 pospac.
Obwód brzuszka 105 cm 🙂 to chyba tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od 2 tyg. obwód bez zmian 102 i nie rośnie za to waga zaczyna przyspieszać 😞 nie podoba mi się to bo w tydzień 1,5 kg. przybyło 😞
a wczoraj przed zaśnięciem mnie zgaga zaczęła męczyć, ale zaraz po zażyciu rennie przeszło a dawno mnie nie męczyła, chyba przesadziłam z mieszaniem posiłków przed samym snem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no faktycznie każdy brzuszek inny - z obwodu to mam najmniej ale wizualnie wydaje mi sii największy :laugh:
sibi jaki super malutki zgrabniutki Twój brzusio - też bym taki chciała ech..

U mnie zdecydowana poprawa nastroju bo wpadła mama i przywiozła mi super nowiutkie i śliczne 3!! 🤪 sukienki z dzianiny !! 🙃 :laugh: a;le musiały kosztować... nie chciałą powiedzieć ale są świetne!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwokej ja teoretycznie niedużo przytyłam a rozstępy jednak się pojawiły na dole brzucha z prawej strony(dokładnie tam gdzie mały najczęściej się kokosi i wypina)I cóż jak ich nie był to nie było a potem nagle w przeciągu tygodnia pojawiło się dość sporo 🥴 i cóż z tego,że smarowałam kilka razy dziennie balsamami przeciw rozstępom,oliwkami i innymi kremami 🥴 Nic nie pomogło 🥴 Jestem strasznie zrozpaczona z tego powodu i martwię się,że pojawią się nowe na całym brzuchu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej ja przytyłam najwięcej z nas wszystkich, mam brzuch gigant do tego niby mam balsam na rozstępy ale używam go jak mi się przypomni (czasem 1x3dni czasem częściej) i nie mam (odpukać) żadnego rozstępu
tak więc nie ma co się martwić na zapas bo co ma być to będzie niezależnie od wagi czy wielkości brzucha!
głowa do góry i ... smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też właśnie się tego obawiam dla tego wolała bym przybierać bardzo powoli, no ale jak będą miały się pojawić to sie pojawią,
a aaana to są jakieś tabletki?? a mam rozumieć że po nich można mieć kołatania?? jeśli tak to wolę ich nie brać bo miałam problemy z depresją i to może spowodować jej nawrót, a tego nie chcę za długo się z nią męczyłam i walczyłam, żeby teraz tak łatwo do niej powrócić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm... myślisz że przyspieszony rytm serca może spowodować deprechę? hm.. no fakt to jest baaaardzo nieprzyjemne uczucie
jak nie musisz (ja mam też żylaki i pajączki więc to lekarstwo jest wskazane żeby np zapobiec skrzepom) i nie masz przekonania to nie bierz
ja czasem przed ciazą też miałam takie kłatania bo w ogóle to mam jakieś felerne serce więc to kołatanie wcale nie musi być od cyclo3fort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...