Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
u mnie noc odrobinę lepsza bo wstałam dopiero na budzik mojego a nie jak ostatnie 2 noce godzinę przed jego budzikiem
Jai_Ho no to by musieli na mnie trafić już ja bym im powiedziała, co to za maniery żeby do cudzego domu zaglądać jak zwierzęta, a gdzie kultura 😠
Dodi leż teraz i żeby Ci nic nie było kuruj się , łobuzie 🙂
my też wczoraj na real, ale to nie to samo, nawet sen też miałam jak to było kiedyś bez żadnych ruchowych ograniczeń 😁 to były czasy, teraz to nie to samo, już mnie to męczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwiokej oni szli do drzwi a JaiHo bylo widac bo nie ma firanek w domu hahaha :P:P:P
Martus ja to niecierpie spac w czyms...Pamietam jak przychodzil dzien okresu i wiadomo na noc galośki i materac ech ale mialam zawsze nerwa 😠 rzucialam sie wszystko mnie uwieralo i wogole jakas lipa :P
a tak to jakos tak wysypiam sie lepiej 🙂 a tulic tez sie lubie zwlaszcza nad ranem a ja mam znow tak ze jak sie poloze to mam wrazenie ze tempka mojego ciala wzrasta i zawsze jak grzejnik jestem i Moj sie tak cieszy jak sie tak przytule od tyl 😁 dobrze ze to ja pisiora nie mam bo by sie zdziwil 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek to nie prawda,że facet jak by nie miał w trójkącie laski to by mógł ja zdradzać, bzdura , jeśli miało by tak być to każdy facet co żyje w monogamicznym związku zdradza swoją partnerkę , to kwestia zaufania i tego co mogą się po sobie spodziewać, znam kilka takich par i są niesamowicie ze sobą związani, a wybiera sie do takich zabaw ludzi którym można zaufać i nie robi się tego na pierwszym spotkaniu , chyba że rzeczywiście sie tak dopasowali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 no Anitek, podejrzewam, że byłoby to niebezpieczne dla Twojego M. jakbyś była wyposażona w pisiora:P

Dziewczyny a co Dodinkę męczy? przeziębienie?

Dobra, zmykam na chwilę, bo muszę sobie fenoterol na połówki pociachać nożem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja musze sie w koncu ogarnac i poszukac kabla usb i wkleic kilka fotek to bedzie latwiej opisac niektore wydarzenia 🙂) iwiokej ja mam tak, ze polowa domu ( doslownie) to jest szklo, dom jest bezposrednio na ziemi, zadnych podmurowek itp. a nie mam na tym zadnych zaslon, tylko rolety zawsze podniesione, tak wiec jak oni juz stali pod domem to trudno nie widziec co sie dzieje w srodku 🙂) Stad nawet zloscic sie na nich nie moglam 🙂) a ja nie lubie sie ubierac w lazience, wiec tak zawsze ganiam po chalupie jak swiety turecki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a znam też takie przypadki , że ona chciała by, ale tak żeby jej partner o niczym nie wiedział, a jej partner tez by chciał, ale żeby ona nic nie wiedziała, to jest dla mnie chore i śmierdzi zdradą, bo albo nie ufają sobie, albo nigdy o tym nie rozmawiali 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dodinka nasza cos sie zle czula wiec poszla sie polozyc...Byles zeby ja zadne przeziebienie nie dopadlo...
Iwiokej ja tez znam takie pary w sumie tylko 2 ale znam i jesli im to pasuje to najwazniejsze.
Ale nie myslicie czasem ze niektore kobiety wybieraja wlasnie takie rozwiazanie zeby nie bac sie o to ze facet zdradzi???
uwazam ze jakis tam procent kobiet na pewno tak mysli i to taki rodzaj zabezpieczenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej no to co napisalas przed chwila to smierdzi zdrada bo ale ktos chce 3 lub wiecej i oboje sie na to zgadzaja albo nie...
Mi pamietam tylko Maz powiedzial ze gdybym go zdradzila z kobieta to nic by sie nie stalo :P
i ja to samo powiedzialam jemu ze gdyby sie przespal z facetem tez by sie nic nie stalo :P ale z inna kobieta ojjjjjjjj juz by mnie nie zobaczyl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek a to chore myslenie, tym bardziej jak facet nie daje sygnałów do tego, że chciał by ją zdradzić lub sexu z inna laska, ale kobiety są naiwne 😞
a jak ja z moim kiedyś o tym gadałam to mi powiedział, że jeśli by coś takiego chciał to na pewno mi o tym powie , a na razie to mu w zupełności wystarczam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na glodzie 😁 wlasnie widze i sie smieje hahahaha 🙂 niezle tematy do popoludniowej kawki 😁
ale co tam trzeba sobie pogadac wiecznie o pieluchach gadac nie bedziemy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafiłabym się podzielić swoim M. z inną kobietą.. nie krytykuję osób, które kręcą takie trójkąty.. i nie wiem czy kobiety godzą się na trójkąt dlatego żeby facet im na inną nie poleciał czy poprostu dlatego, że to lubią.. nie znam też takich par.. Dla mnie jak seks to tylko we dwoje 🙂 teraz tylko trójkąciki z dzidziami tworzymy hehe:P

Iwiokej ja na głodzie jestem i to w 100%:P od października nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm... tak czytam i jestem zdania, ze sprowadzanie do lozka osob trzecich, czwartych czy pietnastych 😉 to zawsze stapanie po bardzo cienkim lodzie i zawsze predzej czy pozniej z tego jakis balagan wyjdzie.
My z T. sie smiejemy, ze zanim my sie soba znudzimy, to on juz sie tak zestarzeje ( 14 lat starszy) ze nawet jak zaplanuje mnie zdradzic to przez skleroze zapomni co to mial zrobic i tak to sie skonczy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUuuuuuu Martus od pazdziernka no to glod na maxa :P:P:P ja znow tak do 30tyg zdarzylo sie 2razy i to nie chcialam orgazmu bo sie balam o to lozysko wiec taki sex wiecie taki se zeby byl :P
a teraz to tak na pol gwizdka bo nie chce szyjki zaczepiac :P no i oczywiscie nie do konca :P ale od 37tyg sie zacznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha Nikos zaprzeg mowisz 😁
JaiHo jak czytalam to co napisalas to myslalam ze zakonczy sie tym ze mu poprostu nie bryknie a tu text o sklerozie hahahaha :P
ale racja to takie stapanie po cienkim lodzie...i na dluzsza mete pewnie jakies akcje by odchodzily...
ja tam nie mam zamiaru sie dzielic i koniec :P
tym bardziej ze ja jestem zazdrosna bardzo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to już się śmiejemy z M. że nie będziemy wiedzieli jak się zabrać za siebie po takiej wstrzemięźliwości 🙂 ale to jak jazda samochodem, tego się nie zapomina 🙂 przynajmniej tak myślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...