Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No i znow wszystko bedzie po staremu 😁
no ja to sie smialam bo przed ciaza to ja tam chodzilam co chwile i nieraz musialam prosic :P a pozniej nagle taka przerwa bo ja nie moglam :P i mu mowilam ze to za kare :P
ale wiadomo ja sexu nie moglam ale zawsze tam lelac sie mozna bylo no nie :P
a od 37tyg to juz luz 😁
ale chyba cos dzisiaj zakombinuje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no bo padne:laugh: jakie teksty a jeszcze troche to sie tak nakrecimy ze nas rozniesie!!!!!!!!!
hehe a ja mam 37 tydz juz niedlugo :P
B. tak mnie wczoraj kusil ze juz myslalam ze pekne ale nie twarda jestem!!!!!!!! wszystko dla Marcelki!!!!!!

nam tez zostalo wiele do sprobowania!!!!!!!!
wczoraj ogladalismy kaln i tam ktorys zone zdradzal i mi moj powiedzial ze jak bede juz taka stara i mnie nikt nie bedzie chcial to wtedy moze za jakas 18-ta sie obejzy 😉 ( zart oczywiscie) .. nastepnym razem mu powiem o sklerozie hahaha to jest hit!!!!!!!!!!!!
ja nie umiem sie dzielic z kims swoim facetem, ani ja bym nie umiala sie soba podzielic!! jestem typowoa monogamistka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaprzęg ale nie w złym znaczeniu,żeby nie wyszło,ze On jest jakos uwiązany na siłę 🙂 Mój od początku zaznaczył,że nie toleruje zdrady i sprawa jest tu jasna i spójna dla nas obojga.

A co do dziewic...to bedziemy po porodzie jak nas pozszywają to znów cipusie jak u 15-stek:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus u mnie torba 30% spakowana wczoraj Moj mial mi wyciagnac reszte rzeczy bo wszystko jest w pudelkach pod lozeczkiem ale sie okazalo ze nie zmieszcze sie do torby wiec musi wytargac walizke ktora jest pod lozkiem a ze juz bylam wykapana i lezalam to powiedzialam ze dzis ma sie za to zabrac a ja dopakuje reszte jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe mnie sie nic nie zmieni bo w brzuchu dziursko zrobia

jak przy takich tematach jestesmy....
kiedys wyczytalam ze znak zodiaku ma duzy wplyw na zycie erotyczne.... a my dwa skorpiony jestesmy a to mieszanka wybuchowa i wiecie co!! to prawda :P

artus ja mam torbe spakowana zajelo mi to moze ze 40 min. lacznie ze sztuccami, kosmetykami i ubrankami dla malej na wyjscie


kurde wlasnie sie zastanawiam czy wzielam fenoterol-nie oamietam-wizelam izoptin i nie do konca pamietam czy polknelam fenotwrol :| mam nadzieje ze nic sie nie stanie jak jednej dawki nie wezme?

kure dzisiaj policzylam ze izoptin mi sie skonczy we srode i nie wiem czy mam przestac brac czy isc po recepte? niby to juz bedzie koniec 37 tyg ale nie wiem do kiedy mam brac! tak sie cieszylam ze ide do domu ze nawet nie zwrocilam uwagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi zadzwonisz do lekarza najwyzej i zapytasz 🙂
co do znakow zodiaka hmmm ja ryba a Moj byk 😁
i opis ryby nie bardzo sie zgadza z moim...no ale coz :P
a tak poza tym to mialam byc Michal a sisiol odpadl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo będzie sie działo..Anitek się rozgrzała:laugh: :laugh: :laugh:

Dziewczyny a tak poważnie to trzeba naprawdę zwracać uwage na tych naszych chłopaków bo faceci tego czesto nie mówią ale czują się pominieci bo my tylko dziecko,pieluchy,torby,laktatory itp. dla nas to normalne ale Oni tak naprawde teraz widzą brzuch a nie dziecko.

No dobra wieszam pranie bo mi w misce wyschnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi to najlepiej zadzwoń do swojego lekarza i spytaj o te leki, wiem że już na dobrą sprawę mogłabyś rodzić ale lepiej sama nie decyduj..
No tak Anitek 30% torby spakowane, dopakujesz następne 30% i wystarczy:P bo 40% to zajmują piżamy:P a jak mówisz, że Ty tylko na golaska śpisz:P żartuję oczywiście:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej Ty pasibrzuchu :P:P:P 😉
ja tez tak mam jak juz kupie slodkie to tak dlugo jem az dna nie zobacze 😁
a zgage to ja mialam cos chyba 5 razy i spokoj 🙂
a mowia ze jak w ciazy zgaga meczy to wlosy dziecku rosna to wyglada na to ze Olafik bedzie mial pare wloskow a Iwiokej Twoja Amelka bujna czupryne 🙂
Nikos masz racje z tym ja ostatnio siedze na fotelu i poglaskalam brzuch i mowie "Moja Rybcia Kochana" a Maz mowi "co?" a ja na to"to bylo do Olafka"
i tak dopiero za chwile doszlo do mnie ze wlasnie przez takie cos facet moze sie czuc nieco odrzucony a Moj odpowiedzial tylko "No tak teraz masz 2 Rybki" choc wiem ze On moze az tak tego nie odbiera ale od tego czasu staram sie rozdzielac czulosci 🙂
ale czasem wiedze ze np. jak ja mowie o Olafku to nie ze widze zazdrosc ale wiecie cos w rodzaju wyrazu twarzy ktory nastepuje po mysleniu "No tak teraz jestem ten drugi"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Martus no po szpitalu na golasa biegac nie bede 😁
musze sobie kupic jeszcze 2koszule bo jedna do porodu a druga po porodzie bo jedna juz spakowalam 🙂
Nikos 99% a ten 1% to co to takiego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już myślałam o tym, że Marcin może poczuć się odsunięty. Ale mam świadomość, że tę miłość trzeba rozłożyć i że facet może czuć się nie potrzebny, więc będę robiła tak by do tego nie dopuścić. I od jakiegoś czasu mówię M., że "wiesz teraz będę miała dwa pisiorki do obsłużenia":P

Hehe wedle tego co Anitek piszesz, Nasz Synuś też będzie miał czuprynę jak Lelewel:laugh:

Uciekam, bo M. dzwonił, że jedzie z pracy a ja obiecałam, że będzie miał obiad na stole jak wróci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie buty Nikos :P no ja mam poskladane wszystko i zeby pachnialo itd to zapakowalam to w worek foliowy 🙂 i tak sobie czeka na Synusia 🙂
Martus ja tez Mojemu mowie ze to inny rodzaj milosci jest 🙂 ale ja widze jak On sie cieszy na to dziecko i wiem ze wszystko bedzie ok w Jego glowce i tez mi powiedzial ze wie dobrze ze jak sie dziecko urodzi to bede wiecej uwagi poswiecala dziecku. Ja tylko dodalam ze nie oznacza to ze nie bede sie opiekowac Nim i ze pojawienie sie Malego zmieni wiele w Naszym zyciu ale ze beda to zmiany tylko i wylacznie na lepsze 🙂
ja wlasnie wstawilam drugie pranie :P
i jak sie zmiesci na suszarce to zrobie i 3cie bo chce miec spokoj :P
kuchnie posprzatam dopiero chwile przed powrotem Meza bo i tak bede odgrzewac obiadek dla Niego wiec akurat za jednym balaganem uzupelnie zmywarke i tyle 🙂
a teraz sie poloze na troszke bo cos kluje w pochwie znowu 😠 Maly wariowal przez ostatnia godzine non stop wiec teraz moze da Mamusi odpoczac troszke 🙂
do spisanka pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no może coś w tym jest z tymi włoskami, jak będzie miała po mamusi owłosienie zaraz po narodzinach , ja miałam jak mała małpka na całym ciele długie i czarne 😁 może niunia coś po mamusi odziedziczy 😁
a Dodi jeszcze strasznie narzeka na zgagę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja polezałam troche ale nie usnęlam, głowa boli cały czas.
Nawet wywietrzyłam sypialnie zeby swierzego powietrza wpadło, ale nic nie dało.Wpada dzis kolezanka ale o 18.30 dopiero,mała sie rozpycha w brzuszku i generalnie nic sie nie dzieje ciekawego u mnie dzis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi weź sobie Apap, jest bezpieczny w ciąży, albo tak jak Iwiokej pisze meliska + miodek.
Iwiokej ja zaraz po urodzeniu miałam czarne włoski do ramion, a te na czubku głowy sterczały w każdą stronę:laugh: mojej mamy siostra jak i wiele innych osób mówiło, że tak brzydkiego dziecka jak ja nie widziały w swoim życiu hehe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...