Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Mona Iwiokej raczej miala CC watpie ze rodzila naturalnie bo ona z swoja wada wzroku raczej niezmozliwe. Pewnie odrazu na stol poszla.
Co do wrzeszczenia dziecka to co sie dzieje? kolki ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitek mała chyba kolki nie ma, bo z tego co wiem, to jak dziecko kolkę ma to drze się w niebogłosy przez dłuższy czas, a moja drze się przeważnie do momentu zanim wezmę ją na ręce, albo zacznę bujać w wózku, a jak tylko ją odłożę, albo przestanę bujać, to odrazu wrzask. Nic nie mogę zrobić, ani odejść na chwilkę, normalnie masakra 😞 Głodna nie jest, bo cyca nie chce, nie mam pojęcia o co jej chodzi.
Ja nie wiem, że dziecko snu nie potrzebuje? Nie spi po nocach, teraz na chwilkę zasnęła,śpi też nie spokojnie, rzuca się i wydaje różne odgłosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona moja siora miala to samo! jej corka w dzien spala 2x po 30min i to wszystko a w nocy co godzine sie budzila...i non stop na rekach! podobno taki charakter dziecka.
Moj spi prawie non stop... wstaje co 2godz zjada trzeba przebrac utulic i spi na nowo...tyle ze wiekszosc nocy spi na moim brzuchu i tez go nie da rady polozyc do lozeczka bo wtedy sie kreci i spi chwilke i sie budzi...a normalnie w dzien spi w kolysce i nie ma problemu.
Czasem dziecko tez potrzebuje bliskosci a wtedy nic nie poradzisz...
no kolki to podobno dziecko placze non stop kilka godzin i nie pomaga noszenie...u Nas tego nie ma i mam nadzieje ze sie nie przyplacze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek zazdroszcze Wam, że synuś tak ładnie śpi. Ja dzisiaj to takiego nerwa na małą dostałam, że na siłę wciskałam jej smoka do buzi i krzyczałam na nią, czego ona odemnie chce!!!! bo co tylko kroczek od wózka zrobię, to wypluwa smoka i pisk, nawet do toalety pójść nie można. Później oczywiście wyrzuty sumienia, ale jak znowu zaczęła wrzeszczeć, to mi ciśnienie też skoczyło 😞 Mam nadzieję, że jakoś uda mi się panować nad nerwami, bo strasznie mi później przykro z tego powodu, że krzyczę na małą 🤨
Też próbowałam, żeby mała spała na moim brzuchu, bo widziałam u Ciebie, ża synuś tak lubi spać, liczyłam, że córci też się spodoba, a tu d....pa 🥴
Słyszałam, że może tak być przez 3 miesiące, więc pozostało mi przeczekac cierpliwie ten trudny okres 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalenko niestety ale ja też zostaje tu jeszcze jako 2w1.
odesłali mnie jeszcze dzisiaj do domu (na moją proźbę)
powiedziałam że będę codziennie dochodzić na KTG.
tak więc jutro na 8.30 mam sie wstawić w szpitalu na badaniach wód płodowych, KTG, USG i zobaczymy co będziemy dalej robić.
Mam nadzieję że będę mogła dochodzić na to KTG i nie będę musiała tam zostawać.
a swoją drogą chyba jednak skusze sie na sex może coś sie tam ruszy :P
co do tych głosów też tak myśle jak wy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona rozumiem Cie doskonale i moja siora tez tak miala ze krzyczala na mala a pozniej miala wyrzuty sumienia...Ja na Olafka nie krzyczalam choc raz podnioslam glos ze ma lezec spokojnie bo wymuszal zeby go na rece brac...
i tez mi smutno bylo pozniej 😞
ale mysle ze to normalne ze sa takie momenty gdzie juz sie ma dosyc...
Moj Maz dzis powiedzial ze jednak nie wraca jutro tylko w czwartek lub w piatek bo im dolozyli pracy no i siedze z Mama cale szczescie ze przyleciala bo bym sie tutaj zaplakala 😞 normalnie łzy w oczach mam co chwile i sama nie wiem czemu choc pewnie glowna przyczyna jest to ze Meza nie ma 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek może to też hormony są przyczyną Twoich łez? Ja tak miałam zaraz po wyjściu ze szpitala, same do oczu napływały mi łzy. Miałam wyrzuty pzez cesarkę, że przez to córcia została wcześniej wyciągnieta i wydawało mi się, że ma smutne oczka i pewnie by sobie jeszcze w brzusiu posiedziała, taka bezbronna szkrabinka 😞 aż też mi się płakać chce jak sobie przypomnę ehhh 🤨
Chyba trochę inaczej sobie wyobrażałam macierzyństwo. Myślałam, że bedę tulić, całować moje maleństwo i będzie pięknie, bez żadnych większych problemów 😉 , a nie ciągły płacz 😞 Ale wierzę, że to minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wioletka skuś się na seksik 🙂 a nóż widelec pomoże.
Ja też mam śmigać codziennie na KTG. Więc jutro kolejny raz, ciekawa jestem co ze mną zrobią jak mi minie termin. Z racji cukrzycy chyba nie będą czekać dwóch tyg. Sporadycznie się zdarza, żeby kobieta z cukrzycą przenosiła ciążę - a mnie chyba to spotka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie i brzusie
my nadal w 2paku

Małalena popieram maila i posta do dziewczyny od głosów!

u mnie ZADNYCH objawów porodu i przez najbliższy tydz na bank nie urodzę (słowa ginki)

tak więc chyba jednak będę miała CC bo za wywoływanie to dziękuję bardzo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana ja pomimo ogromenj niechęci do CC, chyba też będę wolała tę opcję niż wywoływanie.

A co do słów mojego gina, to ja z kolei do tego wtorku (czyli do dzisiaj) miałam urodzić. I oczywiście dupa. Także widzisz i gin czasem się myli.

Ja to już nawet nie wiem co jest objawem porodu, a co nie. Już mi główka nie pracuje. Jak pisałam wcześniej Poddaję się. Niech mały robi co chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana Ty się nie wygłupiaj, rodzić mi tu proszę 😉

Dziewczyny ja też zamiast cc mogłam mieć wywoływany poród, ale mi sam gin odradził, bo nie miałam rozwarcia i szyjkę długą, powiedział, że nie dość, że się namęczę cały dzień, to i tak w nocy najprawdopodobniej okarze się, że i tak trzeba będzie ciąć. Więc nie ma co chyba ryzykować z wywoływaniem porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie sobie czytałam o wywoływaniu i z racji cukrzycy - jestem w tej cholernej grupie kobiet gdzie najczęściej jest to praktykowane.
Biorę się za delikatne masowanie sutków. Na stronie "Rodzić po ludzku" jest to napisane, że jedną z metod naturalnego wywołania porodu jest właśnie masaż sutków (wiedziałam o tym, ale nie do końca byłam przekonana czy można), ciepła kąpiel itd.
Więc masuję 😉

W takim razie muszę jakoś dorwać swojego gina i trochę pogadać, bo do tej pory cały czas mu tylko mówiłam, że cc to nie dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana no to miłej nocki pełnej skurczów 🙂

nie wiem czy będę szalała, bo taki seks z myślą o porodzie to nie to samo, co taki wiesz... tym bardziej, że i tak nie czuję się komfortowo z moim ogromnym brzuszkiem, to jeszcze myśl w jakim celu się kocham, nie da mi takiej satysfakcji jak trzeba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam porannie oczywiście w 2paku

Mona - mi ginka powiedziała dokładnie to samo bo też mam tak jak piszesz szyjka długa i zero rozwarcia

Małalena ja też chciałam naturalnie ale ginka mnie przekonała może warto porozmawiać z Twoim gin na temat CC

Kasenn88 - Gdynia Mały Kack/Bernadowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczynki i te z brzuszkiem i te bez 😉
Urodziłam 🤪
16.02.2010.godz.1.38
Dziewczynka 🙂 2.750-miniaturka ,ale za to jaka słodka:P
To ,że żyjemy zawdzięczamy tylko Bogu,było bardzo żle ,ale ten na górze czuwał nad nami.
W karcie informacyjnej mam wpisane-ostra zamartwica płodu 😞 a moja kruszynka dostała 3 razy po 10 punktów 🙂 .Modliłam się i Bóg mnie wysłuchał 🙂 Rodziłam normalnie a skończyło się cesarką.
Jeszcze nic nie czytałam i nie wiem kto już urodził ,widzę że Małalenka jeszcze nie -życzę wam wszystkim powodzenia i GRATULUJE tym co urodziły.
Więcej szczegółów może póżniej jak dzidziuś pozwoli ,nad imieniem jeszcze dyskutujemy-Lenka albo Julcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
U nas nocka dzisiaj można powiedzieć, że przespana. Mała chyba wie,że się na nią poskarżyłam 😉 i w nocy tylko 3 razy mnie budziła na karmienie, a później smacznie spała 🙂 Troszkę popłakała jak bąka miała puścić, albo kupkę zrobić 😉 nie wiem dlaczego zawsze popłakuje jak się wysila do kupki? 🥴
Byliśmy u ortopedy i mała oczywiście musiała Pana doktora obsikać:P, wszystko jest ok, tylko mamy szerzej pieluszkować do następnej wizyty.
Aaana, a dlaczego Ty masz mieć cesarkę? Masz jakieś wskazania, czy tylko żeby wcześniej urodzić?
Renata gratuluję córeczki!!!!Całe szczęście, że wszystko się dobrze skończyło 😉 A córcia wagą podobna do mojej. Moja ważyła 2720 i mierzyła 51cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...