Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamy 🙂
U nas akcja smok tez nie działa- tylko cyc i cyc.Teraz zasnela i chyba sie zdrzemne na chwile, bo w nocy spałam ze 2h,a rano rehabilitacja 🤢
Co do połogu- mnie juz wsjo minęło- zero plamien i zero bolesci i przyznam sie wam do czegoś, czego jeszcze robic nie powinnam...Wczoraj zrobilismy kakao i było ok.Nie jest nic za luźno ani nic.Tylko szybko poszło, bo chłop był wyposzczony tyle czasu 😉 :P Troche się bałam ale nic nie bolało 🙂
A manadaty- wstyd przyznac ale tez mam jeden niezapłacony i 4pkt 🤢
Kwiatek dla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niebo mi cholerka chyba tez @ wrocila... 😞 😞 😞

czy to mozliwe??????????tak wczesnie przy pelnym karmieniu????

od trzech dni lekko plamilam dzis troszke wiecej i brzusio pobolewal..wlasnie mialam pisac a ty niebus wyprzedzilas mowcie mozliwe juz?????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane już Zosieńko pisze ci na NK 🙂 Moje małe bawi się grzecznie w łóżeczku. Czekamy na tatusia i jedziemy oglądać i w końcu zakupić obrączki i garnitur :P No dziewczyny mi w czwartek mija równe 6 tygodni a boje się "kaka" jak cholera choć nie powiem ciężko już wyleżeć obok siebie w łóżku ale poczekam do czwartku bo jedziemy do naszego gina (aż się stęskniłam za nim ☺️ ) i może jak mi powie, że wszystko ok to zadziałamy :P:P
My pierwsza nockę bez małego spędzimy w sobotę (idziemy do znajomych na wesele) mały zostaje u moich rodziców bo mieszkaliśmy tam przez pierwsze 3 tygodnie i mały kocha babciny biust na którym śpi się najwygodniej bo mamusia ma za mały na takie słodkie leniuchowanie 🤢 🤢

Pozdrawiamy kochane laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Słoneczka Moje kochane!!

siedze nad kołyską i bujam, to jedyny sposób aby Janek sprwaiał wrażenie że śpi 😲

Niebo!mam to samo co Ty! Jedyny smoczek jaki Janek toleruje to jest cycus 🤔 Miałam silikonowe smoczki to pluł na odległość. zakupiłam kauczukowy z Nuk-a i czasami jak sie zapomni to może z 30 minut potrzyma a jak sie tylko zorientuje że to smoczek to jest darcie na 5 biegu i tylko cycus ratuje 😞 Czasami to mi rece opadaja 😞(
Na szczescie noce mamy spokojne. Jaś kwiczy, mamusia bierze do łożeczka karmi i odkłada grzecznie do kołyski, Jas spi za 3 h powtórka 🙂 a o 6 rano pobudka 🙂 Dzisiaj nam zrobił surprise bo spał od 22-giej do 2:30 aż byłam w szoku 🙂No i karmienie, kupka,przebieranko, karmienie i lulu 🙂o 7-mej pobudka 🙂

Ja tez chce sie dołaczyc do piffkowania 🙂 ale bym sie teraz napiła takiego zimnego "pstrąga" 🙂))zimne piwko i leżaczek wtedy upały stają się piekne 🙂)

a co do kakao to zazdroszcze...Bo mi sie chce strasznie ale jeszcze plamie 🥴 i chodze w podpachach a do tego mam jakąś wewnętrzną blokade i przyznam sie że nawet boje sie tam zajrzec jak to teraz wygląda 😮

Boshe jak gorąco 😞 pływam we własnym pocie:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wogóle to jestem cała pożarta przez komary grrrr 😞 one to m nie uwielbiaja...
jedynym pocieszeniem jest to że gryzą mnie a nie Jasia 🙂
u nas to teraz plaga tych wstretnych komarzyc po tych deszczach, mój maż lata wieczorem z łapką a ja na drugi dzień odkurzam dywan trupów 🙂

kfiatek niespowdziewajek 🙂

a mam pytanko;' czy którejś dzidzi robi sie ciemieniucha?? bo Jasiowi na głowce przy samym czółku zrobiła ste taka skorupa z drobniukich pryszczyków i nie wiem czy to to czy to jakieś uczulenie czy jak??? 🤨 🤔 bo nie mam pojecia jak ta ciemieniucha wygląda?? no i co mam z tym robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maly mial cala glowke w krostkach i myslalam ze to ciemienucha sie zaczyna robic no to oliwka codziennie i nic nie schodzilo....lekrz kazal niczym nie smarowac bo mysliz e to potowki i woda przez trzy dni tylko i zeszlo to byly zasrane potowki a moja iliwka blokowala pory tylko wrrrr glupia matka:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA WŁAŚNIE ZJADŁAM OBJADEK,MĄŻ KARMI MALEŃKĄ I SIEDZIMY,JESSI Z TATĄ NA WYCIECZCE 🙂

CO WY TAKIE KWIATKI NIESPODZIANKI DAJECIE,WIDZĘ,ŻE I JEDEN MI WPADŁ A NIE WIEM KOMU MAM SIĘ ODWDZIECZYĆ 😞
ALE I TAK DZIĘKUJĘ 😘

ZOSIA A CZY MY SIĘ TELEPATYCZNIE ZMÓWIŁYŚMY:laugh: BO JA WCZORAJ TEŻ ZALICZYŁAM SWÓJ PIERWSZY RAZ Z MĘŻULKIEM PO PORODZIE I BYŁO FAJNIE:P ALE MAM OGROMNY STRACH PRZED CIĄŻĄ,A LEKARZ MI NARAZIE ZABRONIŁ TABLETEK I MOGĘ TYLKO GUMKI DO POCZĄTKU PAŹDZIERNIKA 😲

ANIUTKA CIEMIENIUCHA TO NIE SĄ PRYSZCZYKI,TO JAKBY TAKA GRUBA WARSTWA ZŁUSZCZAJĄCEJ SIĘ SKÓRKI W KOLORZE JASNO ZÓŁTAWYM.MOJA JESSI RAZ MIAŁA.

NIEBO MIŁEGO WYPOCZYNKU.

GOSIU A TOBIE WSPÓŁCZUJĘ,ALE MOŻNE NIE BĘDZIE TAK ŹLE Z MAMĄ 🥴

AHA I MI JESZCZE OKRES NIE POWRÓCIŁ,A NIE KARMIĘ PIERSIĄ TAKŻE NIE WIEM.TO CHYBA ZALEŻY OD ORGANIZMU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to macie zajebiscie, bo mnie napier... blizna po cieciu jakbym dopiero rodzila i tak jest caly czas! kurwa oni mnie zle musieli zszyc! normalnie sie poplacze! zeby jakies cnotce niewydymce to zrobili ale mi! ja to kurwa chyba połóg bede miec do konca zycia! zagladalam lusterkiem i mała mam w plamy jak krowa na pastwisku czyli schodzi to ciemne zabarwienie i naciecie widac.... ale w dupie z tym ciemnym ja chce zeby przestalo mnie bolec i ciagnac! zostalam okaleczona do konca zycia 😞

jutro nie pojedziemy do czarlina,bo ja krwawie i sa jakies sprawy urzedowe do zalatwienia.

Gos dasz rade , to tylko tydzien! jak katar 🙂

Izus ty juz za chwilke slub 🙂 jejuuuuuuuuu 🙂 super! ja tez moge znow brac 🙂
Aniutko u mnie jeszcze nic na glowce sie nie robi. podjedz na spacerze do przychodni i pielegniarki poloznej zapytaj , powinna wiedziec 🙂 i bedziesz spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się Hanka śpi.
Wspólczuje niebo z tąblizna ale juz nie powinno bolec, moze coś żle pozszywali ? Idz do gina. Albo masz jakis stan zapalny?
ale dzis odlot miała po południu nie mogłam jej do kąpania dobudzić ale to chyba dlatego że tak gorąco i umęczona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh podgladam wlasnie braciszka zoltri na nk 🙂

kurde moj tez jak zasnal tak spi, caly dzien marudzil az kazalam mezowi zabrac go na przejazdzke autem(bo zasypia moment) i tak byl z nim na zakupach w markecie i spi...ale go nie budze, jak sie obudzi to kapiu i cyce 🙂

kurcze ide do gina, bo nie wiem co jest, nie ma zadnego wysieku ani nie jest zaczerwieniona czy cos- blizna ladna i blada tyle,ze twardsza i boli .a do gina i tak musze isc i tak, bo obowiazek w 6 tygodniu wiec moze akurat sie krwawienie skonczy.

Hania zuch dziewczyna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja powalczylam z moim kapiel cyc i spaniu..jeszcze pogrzebalam wacikami przy nim nozyczkami przy paznokciach i dziecko odpimpowane heheh

niebo mego brata hmmmm

jejkus ja dopero gina za 3 tyg zobacze wrrrr bo tutaj nie zagladaja nawet po porodzie debile


nebo idz idz bo moze jednak cos zszyli inaczej a zgrubienie bedzie narazie poniewaz swieza blizna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBUŚ NIE MARTW SIĘ MNIE TEŻ BOLAŁO PO PORODZIE Z JESSI I TO DŁUGO I [OTEM NA ZMIANE POGODY TEŻ BOLAŁO,A TERAZ PO CC JEST INACZEJ,ALE BLIZNĘ TEŻ MAM TWARDĘ I CZUJĘ ZGRUBIENIA,ALE GIN MÓWIŁ,ŻE WSZYSTKO OK,TYLKO MAM TEGO POLITA PRAWDOPODOBNIE I ON MNIE MATWI 😞

A NASZA ZOSIA TEŻ JEST W GAZETCE "TWOJE DZIECKO" BO DZISIAJ KUPIŁAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NIEBUŚ NIE MARTW SIĘ MNIE TEŻ BOLAŁO PO PORODZIE Z JESSI I TO DŁUGO I [OTEM NA ZMIANE POGODY TEŻ BOLAŁO,A TERAZ PO CC JEST INACZEJ,ALE BLIZNĘ TEŻ MAM TWARDĘ I CZUJĘ ZGRUBIENIA,ALE GIN MÓWIŁ,ŻE WSZYSTKO OK,TYLKO MAM TEGO POLITA PRAWDOPODOBNIE I ON MNIE MATWI 😞

A NASZA ZOSIA TEŻ JEST W GAZETCE "TWOJE DZIECKO" BO DZISIAJ KUPIŁAM 🙂

Kurde, dzięki,że mi mówicie, bo nic nie wiedziałam 🤪 Musze jutro kupić- to ta sama firma co Mamo to ja.ale kutafony mogły mi powiedziec cokolwiek 😠
Niebuś, poszlabym do gina na wszelki wypadek 😘 stokrotka dla Twojej c.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
mamy popularna znajoma taka swiatowa 🙂 🙂) 🙂

I prosze sie tu nie nabijac ze starszej pani 😠 :P
Śpjcie slodko i próbujcie kakao:laugh:
Ja jak pójde do gina od razu chce tabletki, które mozna brac karmiąc piersią- teraz nie chce bejbika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam gazetke !!!
ślicznie Zosiu,ale mam sławna koleżankę 🤪
a w jakiej gazeecie o podobnej tematyce Cię nie ma???:P
kfiat za foty w prasie 😘
jak Kamilka???

u mnie dzionek ciężki,bo siostry sie zwaliły i wogóle nie ogarniam tego ,tyle ludzi w domu 😞
Olivka spi ,ja też padam i oczy mi sie zamykaja spadam ,dobrej nocki wiedzmy i wiedzmiątka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie robaczki moje kochane!!!

jedziemy dzis do lekarza 😞 Jaś ma całą główke w jakimś syfie 😞 😞 wczoraj sie nasiliło i dzisiaj postanowilismy ze trzeba cos z tym zrobić...do tego cała noc nie spał i ja oczywiscie tez 😞 padam na ryjek...kurcze nie mam pojecia skad to badziewie 😠 😠 czy to jakas piep... alergia, czy potówki jestem zielona 😞(

Niebuś na Twoim miejscu tez bym podskoczyła do gina, gdyż uwazam ze nie powinno Cie już boleć ani rwać..a miałaś dużo szwów??

No no Zoś 🙂 niedługo to paparazzi beda na Ciebie czychac 🙂)Jak bede w Strzelinie to napewno zaopatrze sie w gazetki hehe 🙂redakcja gazety jeszcze bedzie Ci dziekowac za sprzedany nakład gazet 🤪 🤪 Buziol dla Kamilki!!!

Izuś ale Ci zazdroszcze tego weselicha!!Sama bym chetnie przezyła to jeszcze raz 🙂

oki, spadam!!buziole

kfiat za dalmatynca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 😎
no ja tez lece po gazetki z nasza gwiazdeczka.
Aniutka współczuje ale tak to jest ze jakies cholerstwa sie naszych bobasków czepiaja.
Lecimy iedługo na spacer bo juz jest goraco i mała marudzi a na południe zawitamy do domku bo ma byc bardzo ciepło.
Miłego dnia mamuski pa. 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobity, nie przesadzajcie z ta gazetką:P 🙂
Goś- wspólczuję ci zmęczenia, gości- jak to mówią-gośc jest jak ryba, po 2 dniach zaczyna smierdzieć... 😉 Kfiat dla Ciebie i Olivci 😘
Aniutka, daj znać koniecznie po lekarzu!
J aniedługo tez smigam na spacer, ale najpierw ćwiczenia.
Zoltri, mam pytanie- ile kropli dajesz tego Sab simplex- chce dzis dac to małej ale nie wiem jak po instrukcja jest po niemiecku.
Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...