Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, brzuszki macie naprawde fajne 🙂 ja jak narazie mam mniejszy ale to dopiero 11tydzień 🙂
dzisiaj zaszalałam w lumpeksie 🙂 i kupiłam sobie pierwsze spodnie ciążowe, kosztowały 16zł. i są rewlacyjne,tam naprawde można wyszukać coś fajnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie martwcie sie wszystko zalezy od budowy ciala moja bratowa pod koniec ciazy miala taki brzuch jak ja w 5 miesiacu...u niej do 8 miesiaca nie bylo wlasciwie nic widac... ktos kto jej nie znal to myslal ze tak jest zbudowana (zrobila sie masywniejsza) a na pewno nie to, ze jest w ciazy... Zwykle wysokie dziewczyny o kobiecych ksztaltach - szerokich biodrach maja inne ksztalty brzuszka. U niektorych macica i dzidzia sie tak uklada- na szrokosc ciala a nie do przodu, ze brzuszka nie widac bardzo bardzo dlugo...
To, ze mały brzuszek nie zanczy wcale, ze z dzidzia cos nie tak... a wielki brzuchol tez nie jest gwarancja ze jest ok badz nie...
Małe, duze, okragle, szpiczaste i inne - wszystkie slodkie i przekochane, bo kryja w sobie nawieksze szczescia i skarby!!! 🤪

ella1 - pokazny ten twoj brzuchalek ukryc sie go nie da 🙂 klasne Ci/Wam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kukunari i zuzanna35 może rzeczywiście muszę trochę poczekac - wszystko w swoim czasie.
Nie mam dzisiaj na nic siły, niby czuję się dobrze, ale mam w środe egzamin i chciałam się pouczyć, ale jakoś cięzko to idzie...
A jak Wam mija weekend?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę mnie nie było, a tu tyle do czytania 🙂
Dziewczyny macie piękne brzuszki ja też mam już okrąglutki jak mi się uda to załączę zdjęcie
Nie mogę się doczekać momentu kiedy będę mogła kupić coś dla dzidzi ale mówią żeby nie kupować i nie zapeszać a jest tyle pięknych rzeczy i tak trudno sobie odmówić żeby coś kupić.
Dziewczyny czy jest ktoś z Krakowa lub okolic, a zamierza rodzić w Krakowie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
14A11 ja nie wierzę w te przesądy , no wiadomo na wózek i inne poważne zakupy to jeszcze nie czas ale jakies drobiazgi kupowałam i teraz też zaczne po 12 tyg 🙂 a co maja powiedziec dziewczyny które maja jedno dzieciatko po drugim i wszystko posiadaja od poczatku ciazy ?? ja tak miałam , teraz musze wszystko od nowa :P , kupuj po troszku i ciesz się tymi zakupami - one dają nam tyle radości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wszystko od poczatku do konca - przy pierwszym dziecku kupowalam uniwersalne kolorki dla dla dziewczynki i dla chlopca - unisexy 🙂 (nie lubie bladego rozu a tu wszystko dla dziewczynek tonie w rozu) Do tego tak sie szczesliwie zlozylo, ze pierwsze i drugie dziecko wyszlo na listopad wiec ubranka odpowiadaja rowniez porze roku. Na pewno dokupie jeszcze pare choc musze przyznac, ze przy pierwszym dziecku mialam ich duzo za duzo i Mia nie wynosila wszystkiego tak jak bym chciala. Musze kupic tylko wozek, bo gdy Mia miala 11miesiecy - ktos nam zajumal nasz/jej 😞 I mamy tylko spacerowke prasolke... Radze wam nie przesadzac z kupowaniem za duzych ilosci rzeczy dla noworodka bo dziecko tak szybko wyrasta, ze masakra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do zakupow dla dzidziusia to ja sie jeszcze wstrzymuje chce sie najpierw dowiedziec któż to bedzie 🙂. A w te przesady ze nie mozna w czasie ciazy to wcale nie wierze.Ale co do ilosci to nie ma co przesadzac bo pozniej sie okazuje ze połowa rzeczy nowych w szafie 🙂-alejak to trudno sie powstrzymac jeszcze jak jest cos w promocji 🙂
U nas słoneczko pieknie swieci - ja siedze na tarasie i musze sie zabrac za przygotowania mieska na grilla- po 19 znajomi przyjezdzaja a mężulek jeszcze w pracy 😞 nie ma kto pomoc.
a u nas tez dzisiaj grillowanie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki! jakie piękne brzuszki! tylko głaskać i przytulać! Muszę i ja coś wstawić 🙂 Podobnie jak kukunari jestem z tych niższych (157 cm), waga przed ciążą zimowa hihihi - 49 - 50 kg, zwykle na lato ciut mniej, ale nie tego roku 🙂 ciuszki mam po Maćku, muszę je tylko przejrzeć, poprać i na pewno trzeba będzie coś dokupić - nie ma na to siły! Póki co zrobiłam listę rzeczy potrzebnych i chyba po troszku będę już kupować (kocyki, kosmetyki, rożek etc.), bo mnie strasznie korci.
A dzisiaj miałam przedobiedni maraton spacerowy - 5,5 km!!! I tak zgłodniałam, że jak się rzuciłam na jedzonko, to mi pięknie brzuch wyskoczył 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuzannaa35 napisał(a):
Dziewczyny, brzuszki macie naprawde fajne 🙂 ja jak narazie mam mniejszy ale to dopiero 11tydzień 🙂
dzisiaj zaszalałam w lumpeksie 🙂 i kupiłam sobie pierwsze spodnie ciążowe, kosztowały 16zł. i są rewlacyjne,tam naprawde można wyszukać coś fajnego 🙂

Zgadzam sie z Tobą Zuzanna 🙂 Czasem mozna wyrwac prawie nowy ciuszek za grosze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
nie wiem, ale nie chce się załadowac to zdjęcie 😞

tu jest link http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f282d11e77d889ea.html


Lala89 no i u ciebie brzuszek juz tez zaczyna sie uwydatniac 🙂 Cudnie 🙂 🙂:
Sluchaj a ty pobralas link do zdjecia czy link do wklejania na forum. Bo ja najpierw pobralam ten pierwszy i tez mi wyskoczyl krzyzyk. A pozniej sie udalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...