Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cherry, ja ostatnio nie pisuję dużo, bo jest fajna pogoda i przesiaduję na dworze, a wieczorkiem to tylko poczytam i pisać się nie chce... zresztą doskwiera mi ostatnio dół pleców. boli jakbym sobie mięsień naciągnęła.. ale w tyłku???? podejrzewam, że w to miejsce właśnie się ładuje zastrzyki domięśniowe....ale ból taki, że aż w pół mnie zgina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co za głupia waga! No jak tak może być, że dziś ważę aż 2kg mniej niż wczoraj?! To chyba trochę przesada...

Gosiaq, śliczny brzuszek 🙂 A z Maćka już prawdziwy mężczyzna wyrasta. Mój brat teraz do 4 klasy idzie, więc też nowy rozdział zaczyna 🙂

A ja się dziś za to obudziłam ze skurczem łydki, do tej pory go czuję, a było to parę godzin temu.

Zastanawiam się, czy w ogóle dziś z domu się ruszać. Pogoda ładna, słoneczko, ciepło, ale obawiam się, że jak tylko wyjdę na słońce, to mnie migrena chwyci i słabo mi się zrobi. Chyba wyskoczę tylko po jakiś owoc, bo coś się pokończyły i coś do poczytania i popołudnie na balkonie przesiedzę, jak już cień się pojawi z tamtej strony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś sprzatam od rana ale od zapachu tych detergentów aż mi się niedobrze robi. Maz w nocy się realizował w kuchni i kuchenka wygląda jak pobojowisko. Jeszcze mi została łazienka i pokój ale to jak wrócę bo musze jechać do biblioteki i po wpisy na uczelnie.
Póki co wcinamy ananasa 🙂
Pogoda sie psuje i chyba będzie padac.

Lala89 napisz jak będziesz po wizycie!
Ja idę jutro. Chciałabym zobaczyć co u mojego Maleństwa. Byłam wczoraj w realu i były bodziaki po 4 i 6 zł ale mój męzuś przesądny i mówi tylko jeszcze czas jeszcze czas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
ja zgodnie z przewidywaniami na zwolnieniu mam duużo mniej czasu na wszystko niż jak chodziłam do pracy 🙂 nawet nie mam czasu nadrobić zaległości tutaj 🙂
Brzuchatki byłam ostatnio w H&M i są spodnie ciążowe od 40 zł 🙂
przecenione ze 149... i kosztują tyle samo co leginsy z golfem...

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaagata napisał(a):
Cześć Dziewczynki 🙂
ja zgodnie z przewidywaniami na zwolnieniu mam duużo mniej czasu na wszystko niż jak chodziłam do pracy 🙂 nawet nie mam czasu nadrobić zaległości tutaj 🙂
Brzuchatki byłam ostatnio w H&M i są spodnie ciążowe od 40 zł 🙂
przecenione ze 149... i kosztują tyle samo co leginsy z golfem...

pozdrawiam


dzięki za info. Będę dzisiaj w galerii to zobaczę co mają dla nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ja właśnie jakiś czas temu załapałam sie na tą przecenę 🙂 pisałam Wam o tym i kupiłam, zarąbiste jeansy 🙂

Ostatnim moim zakupem były leginsy ciążowe i jak je założyłam to mój mąż sikał ze śmiechu 😁 powiedział, że takich anty-seksów to już dawno nie widział. 😁 Leginsy kończą się gdzieś na wysokości biustu i w ogóle są śmieszne 😁 mają taki śmieszny klin hehehe 😁 Powinnam chyba je założyć i odtańczyć jezioro łabędzie hehehehe 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
hehe ja właśnie jakiś czas temu załapałam sie na tą przecenę 🙂 pisałam Wam o tym i kupiłam, zarąbiste jeansy 🙂

Ostatnim moim zakupem były leginsy ciążowe i jak je założyłam to mój mąż sikał ze śmiechu 😁 powiedział, że takich anty-seksów to już dawno nie widział. 😁 Leginsy kończą się gdzieś na wysokości biustu i w ogóle są śmieszne 😁 mają taki śmieszny klin hehehe 😁 Powinnam chyba je założyć i odtańczyć jezioro łabędzie hehehehe 😁 😁 😁 😁 😁

nie zapomnij umarszczyć firanki dookoła bioder! to byłby niezły widok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagata napisał(a):
ja właśnie się zastanawiam nad zakupem spodni bo w sumie na lato... chyba żeby obciąć na krótkie...
a leginsy też nabyłam i jestem bardzo zadowolona 🙂


Mi szkoda spodni dlatego też kupiłam leginsy 3/4 też są przewiewne i chłodniej w nich na pewno niż w spodniach. Kochana ja też jestem zadowolona bo są mega wygodne 🙂 Powiem szczerze te ciążowe są z lepszego materiału (milszego) niż te normalne. Ale polewam się do tej pory z reakcji mojego męża hehehe 😁

Jem żelki ! Mój skarb od rana ćwiczy wygibasy bo wierci się straszliwie a mamuśka się cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
przeczytać wszystko co tu piszecie, to naprawdę wyzwanie 🙂 Ale staram się. Gratuluję Mamom, które szczęśliwie są już po badaniach połówkowych i wszystkim tym, które poznały już płeć swoich skarbów! My podczas ostatniej wizyty dowiedzieliśmy się, że nasza córka będzie miała siostrę, więc spełniło się moje marzenie, czy męża (?) ... hmm sama nie wiem 🙂 Zmieniliśmy miejsce zamieszkania, lot trwał 9 godzin, denerwowałam się potwornie, ale chyba wszystko jest ok, bo wczoraj wieczorem nareszcie znowu poczułam pukanie w środku 🙂 Lekarz przepisał mi na tak długi lot Clexane na rozrzedzenie krwi. Za tydzień kontrola.
Dzisiaj zrobiłam suwak i w związku z tym mam sztandarowe pytanie, gdzie się go wkleja. Ma ktoś cierpliwość wytłumaczyć? Pozdrowienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane,

a co stosujecie na puchnące nogi i żylaki które się zaczęły pojawiać. Myslałam, że Lotion 1000 można, ale okazało się że nie.

Mój Kubuś najbardziej lubi rozrabiać wieczorami jak Mamusia spać próbuje. 🙂 Ale ja nie mam takich mocnych wyczuwalnych kopniaków jak piszecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 😁 Gosiaq ale masz już dużego synka! przystojniak z niego 🤪
U mnie dziś zero słoneczka. Dzwoniłam na uczelnie i moja obrona pracy mgr odbędzie się 11 lipca. Za całe dwa tygodnie 😁 miałam wczoraj zacząć się coś uczyć, ale jak jeszcze tyle czasu to sobie odpuszczę. Shelby koniecznie napisz jak ci poszło!! Ja mam dziś ostatnią wizytę u dentysty. Wszystkie ząbki będą naprawione. 😁
Ostatnio moja ginekolog zapytała się mnie czy byłam już u dentysty. Odpowiedziałam jej, że został mi tylko jeden ząb, a ona żeby dentysta zaznaczył mi w karcie ciąży, że wszystkie zęby są już zdrowe (w rubryce konsultacje stomatologiczne). Wam też tak kazano?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...