Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
lenymama napisał(a):
No to ja już pojadłam 😞 Tutaj nie ma twarogu 😞
Ani żadnego innego Sera typu twarożkowego. Ale kicha. Buuu......

o cholera! pocztą za długo by szedł....

No raczej tak 😞 A i do końca nie ma pewności czy dotarłby, bo książek wysłanych ponad miesiąc temu nie dostałam do dzisiaj. Zostanie mi obejść się smakiem... A najgorsze, że nie ma go nawet na pólkach z artykułami z eksportu i tyle miesięcy już bez białego sera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O właśnie w temacie nieobecnych, to dołączam Cygnee, wywoływaną już kilka razy, ale nie wiem, czy nie za długo milczy też Martka. Czy wiecie coś, miała gdzieś wyjechać? Bo, tak to raczej regularnie się wpisywała. Od kilku dni mam do niej pytanie z serii diabetologicznej i tak wyczekuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
A najgorsze, że nie ma go nawet na pólkach z artykułami z eksportu i tyle miesięcy już bez białego sera.


niektóre rzeczy (jak ta) bardzo mnie zadziwiają w Katarze, wiesz?

no właśnie i cygnee i Martki nie ma. cholera! nie lubię jak takie długie milczenie jest uskuteczniane.... bo takie dziwne myśli przychodzą do głowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
lenymama napisał(a):
A najgorsze, że nie ma go nawet na pólkach z artykułami z eksportu i tyle miesięcy już bez białego sera.


niektóre rzeczy (jak ta) bardzo mnie zadziwiają w Katarze, wiesz?


wiem, wiem Gosiu. I tylko dlatego żeby nie być monotematyczna nie wyliczam ich więcej, ale wierz mi Katar to kraj absurdów. Jest tego mnóstwo. Godzinami opowiadam na Skype znajomym, kręcą głowami z niedowierzania... a ja mogę się wygadać i wyrzucić to z siebie. Dla nas to inny świat, założyliśmy sobie z mężem, ze trzeba go tolerować i żyć jak tylko się da czerpiąc na maxa a potem spadać stąd jak najszybciej. Z dobrych wieści, jeszcze w tym miesiącu wybierzemy się do Dubaju, stąd to rzut beretem, czekam tylko na wizę i to autentycznie mnie cieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
podaję Ci dwa linki 🙂
spróbuj jeśli masz dobre mleko 😉

http://palcelizac.blogspot.com/2009/09/domowy-twarog.html

http://szymczak.jogger.pl/2010/06/01/jak-zrobic-ser-wiejski-poradnik/


Dziękuję, więc mam kolejny powód do radości. Dzisiaj nastawię swój domowy twaróg. Za dwa trzy dni powinnam robić leniwe, albo jeść go ze szczypiorem. Wiesz, ze dla mnie brzmi to aż niewiarygodnie. Po takim czasie, mniammmmmm!
Dzięki, ode mnie kolejny "klask" dla Ciebie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już odpisuję.

Coś mi niedobrze, więc poszłam sobie mocna herbatę zrobić. Wtryniłam dwa banany więc może dlatego.

U mnie objawy, które lekarz odczytuje jako problemy z tarczycą to senność straszna, potrafię spać w nocy 8 h i w ciągu dnia z 2 h. Co jest dziwne przy niskim ciśnieniu, mam non stop wysoki puls i to u mnie norma ostatnio ponad 100, nawet jak jest 22 i sobie leżę. Nie wiem czy tarczyca też na to wpływa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Już odpisuję.

Coś mi niedobrze, więc poszłam sobie mocna herbatę zrobić. Wtryniłam dwa banany więc może dlatego.

U mnie objawy, które lekarz odczytuje jako problemy z tarczycą to senność straszna, potrafię spać w nocy 8 h i w ciągu dnia z 2 h. Co jest dziwne przy niskim ciśnieniu, mam non stop wysoki puls i to u mnie norma ostatnio ponad 100, nawet jak jest 22 i sobie leżę. Nie wiem czy tarczyca też na to wpływa.


mnie wzięło na bieg do łazienki już 2 raz dzisiaj, nie wiem, co się dzieje... 😞 czy mała noga zamieszkała w moim żołądku i wszystko mi wyciska?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok, rozumiem, faktycznie senność jest symptomem. Jeżeli zwiększyłaś euthyrox, powinna przejść. Ja nie walczę z sennością, ale zdarzają mi się kołatania. Miałam je ze trzy razy. I to też jest niefajne. Co do pulsu to chyba nie ma za wiele wspólnego on z tą chorobą, bo mój jest zupełnie w normie, ale może to kwestia urody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...