Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry! ale ranne ptaszki z Was! ja ledwo oko otworzyłam po 8 .... co do ciągłości snu... lala! jak ja bym chciała, żebym mogła pospać przy Maluszku 4 godziny w jednym ciągu! Mój Maciek tak mi dał do wiwatu jak był niemowlakiem, że niejeden raz płakałam w nocy.... Zresztą na dobre zaczął przesypiać całe noce jak skończył.... 3 lata! I wiesz, na początku zapisywałam jak śpi, ale wychodziło, że więcej się budzi niż śpi, więc odpuściłam... Ciekawe czy mam gdzieś jeszcze te zapiski? Mój mąż wstawał nie będzie, bo nie ma mleczarni 🙂 Ale naiwnie liczy na to, że przy drugim nie będzie już takich nocnych cyrków. Ja nie jestem taką optymistką i nastawiam się na harówę 🙂
No i najważniejsze! Kot upodobał sobie spanie w łóżeczku! przykryłam materacyk ręcznikami, żeby pooddychał, a tu Józek się elegancko tam rozgościł...cholercia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiaq koty coś lubią dzidziusiowe posłania, nasz poprzedni kot jak tylko nie zauważyłam to już był w łóżeczku Ulki, a nagminnie układał się w wózku - oczywiście z głową na poduszce 😁 😁 😁 😁 😁

Aha ze spaniem w nocy niekoniecznie musi być źle, moje córki budzziły się tylko na jedzenie, przy czym Gabi jak miała 2 miesiące a Ula 3 miesiące zaczeły przesypiać całe noce tzn. pobudka 6 - 7 rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia napisał(a):
Hej brzuszki a ja sie zastanawiam co by tu na oiad zrobic jakas totalna pustka w glowie

właśnie.... pogoda też nie nastraja, bo leje i wieje i wena na gotowanie gdzieś uciekła się rozgrzać. Ale pojadłabym krupniczku z zieloną pietruszką (Maciek nie lubi niestety), więc pewnie zrobię wersję mini mini tylko dla dużych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh, córka moja pierwszego dnia zadowolona wróciła, świergotała o tej swojej nowej szkole do wieczora. Wieczorem się rozpłakała, że w przedszkolu chciała do mamy a pani jej nie zrozumiała. Umówiliśmy się więc z Lenką, że gdy powie do pani słowo mama, pani po nas dzwoni a my po nią jedziemy. Bestia moja mała 1-go dnia wypróbowała hasło - zadziałało, teraz jest już ok. jest spokojna i czeka aż po nią przyjedziemy 🙂
gosiq nie dość, że Józek ma boskie imię, to arystokratyczne zwyczaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie, u nas kolejna nocka w miarę dobrze przespana 😉 A mój maluszek szaleje w brzuszku od wczoraj jak wariat...teraz dopiero się uspokoił, ale w nocy i nad ranem to non stop się kręcił. jejku jakie to wspaniałe uczucie 😉 ciekawe tylko , bo jak tatuś kładzie rączkę na brzuszku to zaraz się uspokaja, oby miał taki zbawienny wpływ na niego jak się urodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
aaa_aniusia napisał(a):
Hej brzuszki a ja sie zastanawiam co by tu na oiad zrobic jakas totalna pustka w glowie

właśnie.... pogoda też nie nastraja, bo leje i wieje i wena na gotowanie gdzieś uciekła się rozgrzać. Ale pojadłabym krupniczku z zieloną pietruszką (Maciek nie lubi niestety), więc pewnie zrobię wersję mini mini tylko dla dużych 🙂

He, he skąd ja znam te okrojone wersje 🙂) mamo nie lubie pietruszki, zielone jest blee 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie wróciłam z laboratorium. Mam przyjs pobrac krew rano o 7.00 potem wrocic do domu, wypic glukoze i po 2h wrocic. Do tego jeszcze mocz. Sama już nie wiem, może źle zrozumiałam tego lekarza... 🙂

Teraz wcinam śniadanie bo mnie straszny głód dopadł. Dziś na słodko. Rogal z masłem, i buła z nutellą do tego dan mleko czekoladow 🙂 odjazd!

o 11.00 jade do ciotki na działke wieć bede wieczorkiem.
Heh gosiu, mój też nie ma mleczarni, dlatego się śmieje z tego jego wstawania. Ale póki co nie wybijam mu tego z głowy - zawsze może podać mi dziecko do łóżka do cyca 🙂 Niech się wczuwa w rolę tatusia! I niech nie myśli, że pampików zmieniać nie będzie 😁 Bycie rodzicem to praca 24na dobe.

Marinel, wdziałam fajne szlafroki dziś w biedronce, cieplutkie za 35zł. Takie milusie w dotyku, chyba sama sobie taki kupie. Bo w domu am taki ogromniasty grubaśny.. że chyba musiałabym mieć osobną torbe do szpitala .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamuśki 🙂

lala gratulacje wszystko już gotowe możesz odpoczywać do samego porodu 🙂 ja prócz ubranek, 10 pieluszek tetrowych, przewijaka i łóżeczka nie mam nic :/ a mój mąż ciągle twierdzi, że jeszcze czas 🙂

Marinel moje objawy... bolał mnie brzuch jednego dnia, tak cały dzień co jakiś czas, poszłam następnego dnia do lekarza o ona do mnie, że główka Dzidziusia jest już nisko jakby się na świat wybierało :/
myślałam, że ten ból przez przemęczenie bo 2 dni wcześniej wzięłam się za odkurzanie 2piętrowego domu a następnego dnia z mężem zrobiliśmy sobie mega długi spacer.... no i następnego dnia ból brzucha...
teraz trochę więcej się obijam, i mam nadzieję, że jest oki. W poniedziałek idę na usg i w środę do lekarza zobaczę jak się mój Dzidziolek spisuje 🙂

Dziewczynki w lubelskim H&M nie ma biustonoszy H&M mama w promocji :/ a bodziaków Born 2011 nie ma wcale 😞(

miłego dnia życzę Mamusiom i Dzidziusiom!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagato - wiesz co, te biustonosze wcale nie były na dziale hm mama tylko w zwykłym dziale z bielizną damską! sama się zdziwiłam
a to born 2011 to też jakieś sprzątanie magazynu chyba było, zresztą Włocławek to nie jest zbyt duże miasto i zawsze jakoś łatwiej się załapać na różne towary...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lala jestem pod wielkim wrażeniem, tego jak jesteś przygotowana.

Ja teraz już nie będę czekać na nic, skoro lekarz mówi, że mały może urodzić się wcześniej. To nie ma już na co czekać. Trudno trzeba kartą kredytową płacić.

Dzisiaj po południu jadę po fotelik, mieli dostawę i wanienkę i te wszystkie produkty do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta! co do małych kociaków, to niestety nie pomogę. My wzięliśmy Josepha (tak do niego mówimy najczęściej, bo w książeczce zdrowia ma rasę: europejską, więc niech będzie z europejska hhahaha Dżozeffff) jak już umiał sikać w kuwetę, ale jadł głównie... danio Maćka hihihi, nauczyłam go powoli pić mleko (przegotowane, chociaż i tak woli kakao :blink 🙂, no i saszetki, potem puszki z mokrym pokarmem. Teraz jeszcze karma sucha dla kastratów 🙂
a lala to nasza największa perfekcjonistka, co? porządnisia, że hohoh! aż mi czasem wstyd, że ja taki syfiarz jestem 🤢
No i nasza mała Lenka z Kataru niezła spryciara! podoba mi się jej "test" hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagata napisał(a):
cześć Mamuśki 🙂

lala gratulacje wszystko już gotowe możesz odpoczywać do samego porodu 🙂 ja prócz ubranek, 10 pieluszek tetrowych, przewijaka i łóżeczka nie mam nic :/ a mój mąż ciągle twierdzi, że jeszcze czas 🙂

Marinel moje objawy... bolał mnie brzuch jednego dnia, tak cały dzień co jakiś czas, poszłam następnego dnia do lekarza o ona do mnie, że główka Dzidziusia jest już nisko jakby się na świat wybierało :/
myślałam, że ten ból przez przemęczenie bo 2 dni wcześniej wzięłam się za odkurzanie 2piętrowego domu a następnego dnia z mężem zrobiliśmy sobie mega długi spacer.... no i następnego dnia ból brzucha...
teraz trochę więcej się obijam, i mam nadzieję, że jest oki. W poniedziałek idę na usg i w środę do lekarza zobaczę jak się mój Dzidziolek spisuje 🙂

Dziewczynki w lubelskim H&M nie ma biustonoszy H&M mama w promocji :/ a bodziaków Born 2011 nie ma wcale 😞(

miłego dnia życzę Mamusiom i Dzidziusiom!!


Wow Aaagata, ale było blisko!
Uważaj na siebie, wypoczywaj, daj dzidziusiowi jeszcze czas na pomieszkanie w swoim brzuszku! Dobrze, ze sytuacja jest opanowana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagata napisał(a):
Shelby napisał(a):
Aaagato - wiesz co, te biustonosze wcale nie były na dziale hm mama tylko w zwykłym dziale z bielizną damską! sama się zdziwiłam

Shelby szukałam biustonoszy na dziale mama i na dziale z bielizną :/ nie ma :/



szkoda, ale może jeszcze trafisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...