Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Aaagata napisał(a):
Shelby napisał(a):
Aaagato - wiesz co, te biustonosze wcale nie były na dziale hm mama tylko w zwykłym dziale z bielizną damską! sama się zdziwiłam

Shelby szukałam biustonoszy na dziale mama i na dziale z bielizną :/ nie ma :/



muszę tam częściej zaglądać 🙂

szkoda, ale może jeszcze trafisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
gosiaq Kochana widzę, że dzisiaj zaczęłaś 33 tydzień 🙂 To już naprawdę niedługo 🙂

a jak sobie pomyślę, że to TYLKO 8 tygodni, to aż zaczynam się chyba martwić i cieszyć jednocześnie 🙂 a może akurat wyjdzie ciut krócej?
w poniedziałek do gina się wybieram i mam nadzieję na usg i wielką tęsknicę za tym małym robaczkiem we mnie 🙂
a na brzuszku już niedługo wszystkim stuknie 30-tka w pełni 🙂 🙂 🙂 w sumie jeszcze miesiąc i możemy zaczynać rodzić, co? kto pierwszy? jakieś chętne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!!!

no no no... lala, Ty juz wszysko masz naszykowane!! Aby dzidzi Ci brakuje 😉 ale z tym to juz poczekaj do terminu 😉 😜

ja obserwuje i czekam na wieści od Gosi, bo się niepokoję jej stanem...

gosiaq mam takie same odczucia!! cieszę sie ze to juz niedługo, ale boje sie że to juz tak blisko tego PORODU!! chyba tego najbardziej sie obawiam...
ciekawe ktorej Dzidzia pierwsza wyskoczy z brzuszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć moje Kochane 🙂

My wstaliśmy wcześnie bo około 7.00 ale to i tamto było do zrobienia więc nie miała kiedy włączyc kompa... Po wyprawieniu mężunia do pracy ja się wybrałam do pobliskiego ZUS-u zarejestrować zwolnienie lekarskie 🙂 No i oczywiście u mnie nie może być bez przygód ! Oczywiście przejechała całe swoje miasto i.............. dopiero na drugim jego końcu skapnęłam się, że ktoś mi złozył lusterka i ja tak jeżdżę cały czas.... Tylko się zastanawiałam co Ci ludzie się tak gapią jak jadę 😁 😁 😁 Matko jedyna kierowca ze mnie do siedmiu boleści 😁 😁 😁 Jak się skapnęłam na parkingu pod tesco było mi tak głupio że szok.... 😁 😁 😁 Jak ja jechałam - zawracałam - to nie wiem. Po tej przygodzie stwerdziłam, że należy skończyć te samotne wycieczki autem 😁 😁 😁 Jutro mam kontrolę we Wrocławiu u tego lekarza od cukrzycy i dzwoniłam do taty by ten po mnie przyjechał bo po prostu zaczynam się bać z brzuchem już jeździć.... Niby to nie daleko bo z Oławy do rodziców mam jakieś max 40 km... ale boję się sytuacji np. gdybym musiała zahamować awaryjnie tzn. z impetem!


W tesco kupiłam dwie czapeczki dla małego - takie same jak kombinezonik który mu kupiliśmy. I były przecenione o 50 % Czyli za dwie czapeczki (jedna polarowa a druga troszkę cieńsza) zapłaciłam 10 zł ! 😁 😁 😁

Miałam każdej coś napisać ale zapomniała co i komu 😮 😮 😮

U mnie na obiad dziś jest schabowy z ziemniorami i mizerią (to dla męża) a dla mnie ten wyczekany czerwony barszcz który ostatnio chciałam gotować bez koncentratu 😮 😮 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w naszym szpitalu też niby ciepło (pierwszy raz rodziłam w połowie czerwca), ale ja miałam dziwne odczucia termalne 😮 spałam w grubych, zimowych skarpetach i chodziłam w szlafroku z polaru 🙂 a lato upalne było wtedy jak cholera! Zresztą bardzo seksowne koszulki, które dostałyśmy w szpitalu były tak atrakcyjne, że nic tylko je ukryć 🙂 🙂 🙂 I dobrze było jak się udało dostać koszulinę z troczkami, żeby dekolt zawiązać hahaha! Ciekawe czy teraz można mieć swoje koszulinki? muszę rozpytać, która z moich koleżanek ostatnio tam rodziła....
Lenymamo! w listopadzie to będziemy sikały z emocji po nogach, a co sprytniejsza zaciśnie nogi i siku będzie wcierała w udo po kropelce 🙂 Ja sama będę mega podekscytowana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa_aniusia w sumie dobra uwaga. W moim przypadku gdy rodziłam Lenkę, nawet nie wyciągnęłam szlafroka z torby. Sale są ciepłe, tam przecież przebywają noworodki. Podejrzewam, że Marinel potrzebuje go, bo z tego co zrozumiałam, ma urodę zmarzlucha i chyba w domu też ma się przydać zimową porą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w naszym szpitalu noworodki są piętro wyżej i dostawałyśmy na całe dnie nasze "tłumoczki", a na nocki to żadna nie chciała, żeby się wyspać... Ja też dawałam Maćka w odstawkę na nockę 🙂
ale mam koleżankę, która rodziła w styczniu, więc mi wszystko powie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha Gosiaq do jasnej ciasnej tez za mna chodził krupnik i jak byłam u rodziców w poniedziałek to taki zamówiłam.... i jutro będę się nim zajadać 🤪 🤪 🤪

cały czas przezywam dzisiejsze moje zakręcenie... jak ja to zrobiłam to nie wiem....

Aż sama jestem pod wrażeniem mojej własnej głupoty !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja wlasnie pomylam cale szklo w regale i powoli szykuje zupe pomidorowa 😉
Ja mam szlafrok nie za cienki i nie za gruby.Taki w sam raz.
Cherry jak zawsze musiala miec przezycie 😁 😜
Lala ma juz ladniusi kacik dla malej.
Ja jutro chyba wyskocze na zakupy, moze mi sie trafia jakies fajne ciuszki dla malego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie czytalam sobie wczorajsze wpisy i sobie przypomnialam a propo paznokci,
wczoraj pielegniarka przy pobieraniu krwi zwrocila uwage na moje pomalowane paznokcie
i powiedziala bym powoli zaprzestala malowac paznokcie, gdyz przy porodzie gdyby sie cos dzialo i miala bym miec nieplanowana cesarke to wlasnie widac po kolorze palca pod paznokciem i gdybym przyjechala na porodowke z pomalowanymi paznokciami to by mi kazaly zmywac,
slyszalyscie o tym ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
wlasnie czytalam sobie wczorajsze wpisy i sobie przypomnialam a propo paznokci,
wczoraj pielegniarka przy pobieraniu krwi zwrocila uwage na moje pomalowane paznokcie
i powiedziala bym powoli zaprzestala malowac paznokcie, gdyz przy porodzie gdyby sie cos dzialo i miala bym miec nieplanowana cesarke to wlasnie widac po kolorze palca pod paznokciem i gdybym przyjechala na porodowke z pomalowanymi paznokciami to by mi kazaly zmywac,
slyszalyscie o tym ?


Tak rzeczywiście jest taki wymóg, chodzi o to, że gdyby coś się działo palce sinieją, a lakier by to zakamuflował. Przy cesarce bezwzględnie musiałam mieć paznokcie naturalne tzn. bez lakieru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ gosiaq, nie bądź taka krytyczna wobec siebie, na pewno na to nie zasługujesz i co nieco już masz 🙂 A nawet jeśli nie, to wiem jak doskonale zorganizowane potrafią być Mamusie i jestem pewna, że ze wszystkim zdążysz. Liczę, że sama też się wyrobię, bo jestem jeszcze w tzw. proszku. Ale za to wózek po Lence zostanie nadany w Polsce w sobotę, cieszę się, ze chociaż to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze od rana chce sie wziac za jakies pakowanie do szpitala ale tak mi sie nie chce... jakos nie mam weny heh.... lekar twierdzi ze najwyzsza pora lepiej miec wczesniej niz potem na wariata :]a poza tym wole sie sama spakowac bo jakby moj maz mial mi dowozic to by chyba zwariowal i on i ja :]:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jutro przywiozę moja torbę z którą chodziłam na fitness - mam miała mi naszykować. Stwierdziłam że zakupie 2 piżamki takie byle jakie za 16 zł widziałam na necie. Jedna poświęcę na poród druga na przebranie. Potem to i tak w spodniach będę szaleć bo nie lubię straszliwie koszul nocnych.... Nie chcę kupować więcej bo szkoda kasy skoro wiem, że po szpitalu wracać do nich nie będę.... W razie "w" mamka kupi i dowiezie.

p.s. w tesco widziałam takie zwykłe koszulki nocne z dekoltem 2 szt za 22 zł - przecena. Granatowo - czerwone. Nic specjalnego - takie zwykłe....

Ależ kręci mi się w głowie 🤔

Wywar na barszcz się gotuje, babeczki pieką ... idę teraz pranko nastawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...