Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to nie talent ale poprostu rozrywka... Lubie robić rzeczy jakich inni nie robią.... 🙂 jeszcze gość który mnie uczy robił to za darmo... I ostatnio jak mnie zobaczył to się ucieszył bo wiedział że zrezygnowałam z orkiestry i powiedział że jak będę chciała to może mi pomóc w przypomnieniu wszystkiego... Chciał mnie nieodpłatnie nauczyć grać na gitarze basowej a w zamian chciał żebym czasem zagrała z jego orkiestrą ale jakoś się to wszystko tak potoczyło że mnie nie nauczył... A teraz już raczej na to czasu nie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiu znam to uczucie wielkich oczu.. a chodziłam do plastyka i miałam teczke na ramie 120/90 i też patrzeli na mnie jak na dziwoląga.. jeszcze przy moich 48kg znosiło mnie przy pierwszym lepszym wietrze 😁 a w autobsie to już całkowita porażka.. a miałam do przejechania sporo przystanków bo jechałam 50min do szoły, no i nieraz jechało się z mokrym obrazem.. ale fajnie było mimo wszystko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry! słońce Ty moje najkochańsze! czy Ty mnie wywołujesz myślami? jestem 😉 😉 i melduję, że rano ćwiczyłam szlaczki i literki z Maćkiem, potem ograł mnie w wojnę, potem odstawka do szkoły, zakupy mięsno-warzywno-chemiczne, zabawki (dwie imprezy urodzinowe ma Maciek w tym tygodniu 🙂 ), potem drugie śniadanie, a w sumie to lunch i siedzę i czytam 🙂 😘 😘 😘
Moja nocka nie najgorsza, chociaż późno zasnęłam, ale kupiłam sobie sudoku i męczyłam i męczyłam, a wściekałam się! O! i to jest mój talent 🙂 Granie na nerwach sobie i innym - z nut i z pamięci 🙂 oprócz tego słowotok, który tu uskuteczniam często 🙂
Shelby! Z okazji rocznicy wszystkiego, co cierpliwe, łagodne i kochające... Szybkiego, spokojnego porodu, zdrowego malucha, wyrozumiałości, miłości, siły i optymizmu 🙂 😘 😘 😘

I przestaniecie kusić ciastami w końcu? albo jak już pieczecie, to chociaż podrzućcie 🙂
Ania! Ty się tam trzymaj kobieto na porodówce! i niech już jej dadzą oksytocynę i fru! niech się nie męczy dłużej, bo to co najmniej chore jest!
Lenymamo! jak dobrze, że jesteś... nie znikaj na dłużej niż dwa dni, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja grałam w tenisa ziemnego bardzo długo ale to już dawno i nieprawda....

Jeśli się ma jakiś talent lub pasję to należy go pielęgnować ... ja przestałam grać po konflikcie z trenerką a tak dobrze mi szło i wielu zawodach startowałam.... ehhhhhhhh...... ale co tam....

mój mąż przeżywa właśnie załamkę po wpływem moich komentarzy politycznych 😁 😜 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie się też ciężko oddycha, ciężko tak mocno westchnąć 🙂 ale z drugiej strony coraz częściej czuję nóżki w boku, a nie pod żebrami, a rączki to pukają w mój pęcherz! i tak jakoś bardzo nisko je czuję... pogadam z lekarzem w poniedziałek, niech wymaga porządnie ułożenie. No i będę miała ktg i zobaczymy czy są jakieś skurcze i usłyszymy serducho 🙂 oj muzyka dla moich uszu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Gosiu dobrze, ze jesteś....

A teraz opiernicz gdzie się podziała Marinel?

Proszę mnie tu tak nie straszyć bo codzienną listę obecności wprowadzę 😜 😉 😜 😉

Ani pisałam już wcześnie o oksytocynie!

Lala ja tez w kroczu czuję takie kłucia skurczowe ale lekarz powiedział że mają prawo one być. Zapytam jutro jeszcze tej mojej lekarki prowadzącej....

Gosia o której Ty wstałaś że tyle przed wyjściem do szkoły zrobiłaś? 😮 😮 😮 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja się pochwalę, że dostałam karuzelę tą co mi się tak marzyła dla małego, zrzutka na nią była więc tak nie bolało 😉

http://allegro.pl/fisher-price-karuzela-z-biciem-serca-n8849-gratis-i1846771350.html

Zakładam przynajmniej, że dwa lata Mały będzie miał radochy z tego, ale może naiwna jestem

No i przyszła niańka aventu też.

Ej no i nie piszcie, że nie macie talentu, bo każdy ma jakiś 😉o np. do grania mężom na nerwach 😉. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry! mój Maciek ma na 12 do szkoły, więc lenistwo było w łóżkach do 8.30 🙂 No i jeszcze namoczyłam pranie, machnęłam śniadanko, kawę i było full czasu na głupoty 🙂
Madziu! karuzelka jest świetna, też się do niej uśmiechałam, ale droga jak cholera 🙂
No i chyba trzeba będzie robić listę obecności 🙂 jestem za 🙂
Zaraz wstawiam rosół i kurczaka-sapera (znaczy kawałki kurczaka w potrawce warzywnej hihihi).
No! to lecę do garów 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
aniu a jak dzidzius jest już na dole to nie czujesz ucisku? Ja czasem mam takie bolesne uciski właśnie i nie wiem czy moja mała też się kieruje do wyjścia czy co.. ?


CZUJE ucisk na pęcherz czasami czuje jak główkę pcha w dół a czasem takie kłucia i z tego pewnie mam już takie rozwarcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej i ja się melduję na chwilkę, bo dziś ból w podbrzuszu ciąg dalszy, co prawda nie tak silny jak wczoraj, ale jednak...to taki ból jak przy okresie..ale na szczęście nie odczuwam żadnych skurczy!

Shelby dużo szczęścia z okazji 3 rocznicy ślubu!

Madziu karuzelka super!!!

No i dużo sił i wytrwałości dla naszej wymęczonej Anulki, żeby ją oszczędzili w tych bólach i w końcu podjęli jakąś decyzję!!!

Lala89 czekam na wieści jak tam u lekarza!
A tymczasem znikam i miłego dnia życzę!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry apoopo poglądów politycznych...

Byłam świadkiem super sytuacji w lokalu wyborczym, małżeństwo w wieku 80 lat wzieło swoje katy przed nami i siedli przy stoliku. Dziadek głośno mówi głosujemy na Ruch Palikota, a babcia do niego chyba zwojowałaś, dziadek na to to na Fotygę. No i co Babcia zrobiła zabrała dziadkowi kartę, powiedziała głosujemy na PO i zaniosła karty do urny 🤪 🤪 Byłam ciekawa jak zareaguje ta Babka z PiS -u\" mąż zaufania\", ale wszyscy się popłakali ze śmiechu.

A ja mężowi musiałam cały tydzień truć, żeby na Palikota nie głosował tylko na PO, a babcia rachu ciachu i po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Cherry apoopo poglądów politycznych...

Byłam świadkiem super sytuacji w lokalu wyborczym, małżeństwo w wieku 80 lat wzieło swoje katy przed nami i siedli przy stoliku. Dziadek głośno mówi głosujemy na Ruch Palikota, a babcia do niego chyba zwojowałaś, dziadek na to to na Fotygę. No i co Babcia zrobiła zabrała dziadkowi kartę, powiedziała głosujemy na PO i zaniosła karty do urny 🤪 🤪 Byłam ciekawa jak zareaguje ta Babka z PiS -u\\\\\\\\\" mąż zaufania\\\\\\\\\", ale wszyscy się popłakali ze śmiechu.

A ja mężowi musiałam cały tydzień truć, żeby na Palikota nie głosował tylko na PO, a babcia rachu ciachu i po sprawie.



Ja na wyborach wzięłam karty i poszłam za \"zasłonkę\" chciałam sobie wszystko powoli poczytać - każda liste i w ogóle... po czym słyszę mojego męża: MYSZA CO TY TAM ROBISZ .... 🙂 😎 🙂 😎

wychodzę a tam kolejka chyba z 10 osób czekało... i tak ciężarna wybrała się na wybory 😁 😁 😁

i odnośnie wyborów muszę dodać to zdjęcie:



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Twoja historia dobra! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

U nas mój teść chciał zabrac dowód teściowej 😁 😁 😁 😁 😁


😁 😁 😁 batman forever 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh dobre ;D
Ja znowu usiadłam i szukałam Tuska i byłam zdezorientowana jak go nie było na liście nawet pomyślałam, że dostałam jakąś wybrakowaną i chciałam już iść pytać o co chodzi ;D ale byłby wstyd hehe
Dobrze że mój partner był ze mna i wyprowadził mnie z błędu że to nie ten okręg ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok, w garach namieszałam 🙂 Zaraz po Maćka do szkoły, a potem na zebranie 🙂
A co do wyborów, to ja ... zbojkotowałam 🤢: a się nasłuchałam z tego powodu... a ja po prostu nie widziałam nikogo, na kogo mogłabym postawić krzyżyk 😮 brak zdecydowania zwalam na ciążę, bo zwykle w takich sprawach jestem obowiązkowa :
A widziałyście zajawkę Przepisu na życie? oj, będzie kuszenie doktorka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehehe dokładnie 😁 😁 😁 😁 😁

Moje poglądy sa bardzo dziwne i trudno je zaakceptować - wielu ludzi prowadzi dyskusje ze mna na ten temat ale ja zdania nie zmienię....

I nie chodzi tu o pójście w prawo ja bardzo w lewo chodzę 😉 😉 😉

Mój wybór nie wiele i tak zmieni w naszym kraju... ale wystarczy spojrzeć na mój profil fb i zobaczyć kogo mam w znajomych i jakie ruchy popieram i się tego nie wstydzę!

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Akceptuję jednak wybory innych i tego samego oczekuję.

A popieram mniejszości homoseksualne, transseksualne etc... Chociażby na tej podstawie można przewidzieć jakie mam poglądy.

P.s. zmieńmy może temat 😜 😜 😜 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...