Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
domini - mnie zmartwilo bo wlasnie wymiary na odwrot nizz u ciebie glowka do tylu a brzuszek i nozki tydzien do przodu 🤨 Z jednej strony dobrze, bo glowke zwykle wypchnac pierwsza trzeba i jest najwieksza -reszta to pryszcz... a z drugiej strony sie martwie czy wszystko z ta glowka ok... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel - przez całą ciążę miałam okej wyniki moczu (raz tylko wpadka z glukozą), a w ostatnim badaniu wyszły leukocyty na poziomie 25-30, pani doktor oglądała te wyniki, powiedziała, żeby powtórzyć, a przed pobraniem próbki dokładnie się umyć i pobrać "środkowy" strumień

także nie martw się za mocno, bo jakby to było coś poważnego, to na pewno by od razu zadziałała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wam nie powiem bo pisalam wam wczensiej, ze lekarz wydrukowal mi zdjecia dzidzi i wygladala jak jakis potwor 😮 - jak sie napatrzylam na nie to spac pozniej nie moglam - wszystko znieksztalcone 🥴 jak pokazlam mojemu to tez niedowierzal... Nap oprzednim badaniu widac bylo sliczna buzke dziecka a na tym cos strasznego nie wiem czy to wina sprzetu u tego lekarz czy co...
W kazdym razie zdecydowalismy, zeby wyrzucic ten wydruk z USG i moj go wlasnorecznie podarl... teraz doszlo do mnie, ze podarl na nim rowniez wyniki - wielkosciowe dzidzi 😞
Pamietam tlyko ze HC w 36tyg i 2 dni bylo 32cm i doktor powiedzial ze jakby tydzien do tylu ale na wykresie pokazl, ze miesci sie na nizszym poziomie normy... reszty nie zapamietalam, bo byla tydzien do przodu niby z obliczen komputera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
Marinel - przez całą ciążę miałam okej wyniki moczu (raz tylko wpadka z glukozą), a w ostatnim badaniu wyszły leukocyty na poziomie 25-30, pani doktor oglądała te wyniki, powiedziała, żeby powtórzyć, a przed pobraniem próbki dokładnie się umyć i pobrać "środkowy" strumień

także nie martw się za mocno, bo jakby to było coś poważnego, to na pewno by od razu zadziałała!


Jutro powtórzę, umyje się dużo dokładniej i pobiorę lepiej mocz. Może to mój błąd. A u Ciebie powtórny wynik wyszedł dobrze? Nie wiem na ile podmywanie się pomoże skoro wcześniej robiłam podbnie a leukocytów nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie Madzia nie pojechała jeszcze 😉

Szyjkę ma gładką, miękka, krótką, rozwarcie na jeden palec, czyli centymetr.

Na Ktg podczas 20 min nie było skurczy, serduszko ładnie miarowo bije. Bóle które mi towarzyszą to bóle towarzyszące rozwieraniu się szyjki macicy.

Według mojej Pani Doktór skurcze mogą nastąpić w każdym momencie i jeśli się zaczną to urodzę w obecnej sytuacji, śmieje się że może nawet dziś w nocy 😉.

Zalecenia są takie, żeby chodzić na spacery i seksić się z mężem, bo Kubuś jest w pełni gotowy do przyjścia na świat.

Wizytę następną mam za tydzień w pt łącznie z ktg, jeśli do tego czasu nie urodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Nie Madzia nie pojechała jeszcze 😉

Szyjkę ma gładką, miękka, krótką, rozwarcie na jeden palec, czyli centymetr.

Na Ktg podczas 20 min nie było skurczy, serduszko ładnie miarowo bije. Bóle które mi towarzyszą to bóle towarzyszące rozwieraniu się szyjki macicy.

Według mojej Pani Doktór skurcze mogą nastąpić w każdym momencie i jeśli się zaczną to urodzę w obecnej sytuacji, śmieje się że może nawet dziś w nocy 😉.

Zalecenia są takie, żeby chodzić na spacery i seksić się z mężem, bo Kubuś jest w pełni gotowy do przyjścia na świat.

Wizytę następną mam za tydzień w pt łącznie z ktg, jeśli do tego czasu nie urodzę.


noooo, no 🙂 to chyba mąż będzie zadowolony z tych zaleceń 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia, a ja tu czekam i waruję na wieści od Ciebie 🙂
Dobrze, że wszystko w porządku 🙂 no i zalecenia lekarki hmmm fajowe 🙂 🙂 🙂
Jestem naprawdę ciekawa, która się teraz rozpakuje 🙂
Ja kąpiele zaczynam od niedzieli 🙂 ale nic się, kurna, nie zanosi, więc ustępuję miejsca w kolejce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Nie Madzia nie pojechała jeszcze 😉

Szyjkę ma gładką, miękka, krótką, rozwarcie na jeden palec, czyli centymetr.

Na Ktg podczas 20 min nie było skurczy, serduszko ładnie miarowo bije. Bóle które mi towarzyszą to bóle towarzyszące rozwieraniu się szyjki macicy.

Według mojej Pani Doktór skurcze mogą nastąpić w każdym momencie i jeśli się zaczną to urodzę w obecnej sytuacji, śmieje się że może nawet dziś w nocy 😉.

Zalecenia są takie, żeby chodzić na spacery i seksić się z mężem, bo Kubuś jest w pełni gotowy do przyjścia na świat.

Wizytę następną mam za tydzień w pt łącznie z ktg, jeśli do tego czasu nie urodzę.


no prosze prosze 🙂 ktos tu sie wysuwa na sam poczatek kolejki 😉
dziewczeta - spokojnie prosze sie nie pchac 🙃
madzia masz przyblizony do mnie termin porodu ale wyglada na to ze juz jestes przede mna sporo... co prawda dostalysmy takie same zalecenia lekarskie co do "wygonienia" maluszkow ale u mnie rozwarcia brak a szyjka dluga i twarda 🙂 Wiec nie pozostaje mi nic jak puscic cie przodem 😜
Powodzenia !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
kukunari napisał(a):
gosiaq o jakich ty kapielach mowisz???

o takich jak lubisz... gorących 🙂 zawsze może mnie trochę poluzować, co?

ja tam uzywam taki codziennie i mnie nie poluzowalo - pewnie z przyzwyczajenia organizmu
a serio wychodze cala czerwona!!
Ja myslalam ze masz na mysli kapiele z jakims cud dodatkiem -przyspieszaczem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
kukunari napisał(a):
gosiaq o jakich ty kapielach mowisz???

o takich jak lubisz... gorących 🙂 zawsze może mnie trochę poluzować, co?

ja tam uzywam taki codziennie i mnie nie poluzowalo - pewnie z przyzwyczajenia organizmu
a serio wychodze cala czerwona!!
Ja myslalam ze masz na mysli kapiele z jakims cud dodatkiem -przyspieszaczem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...