Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
gosiaq napisał(a):
wolne, wolne, ale nauczyciele mają dyżury, gdyby ktoś nie miał co z dzieckiem zrobić 🙂
śmiga na podwórku z dzieciakami sąsiadów 🙂


kurczę, fajna taka szkoła, co nie ma w nosie rodziców!

Shelby kochana! najzwyklejsza na świecie państwowa podstawówka, o której mówią, że to jeden wielki spęd dzieci... ale gdzie to moje dziecię nauczy się rozpychania łokciami jak nie tam właśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Shelby napisał(a):
gosiaq napisał(a):
wolne, wolne, ale nauczyciele mają dyżury, gdyby ktoś nie miał co z dzieckiem zrobić 🙂
śmiga na podwórku z dzieciakami sąsiadów 🙂


kurczę, fajna taka szkoła, co nie ma w nosie rodziców!

Shelby kochana! najzwyklejsza na świecie państwowa podstawówka, o której mówią, że to jeden wielki spęd dzieci... ale gdzie to moje dziecię nauczy się rozpychania łokciami jak nie tam właśnie 🙂


noooo w domu się nie nauczy :P chyba, że miałby jeszcze 15 rodzeństwa ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia_m3 napisał(a):
Marinel my w podobnej sytuacji 😉, tylko u mnie ta miękka szyjka od 26 tygodnia 😉, ale był moment, że podobno stwardniała.


tak sobie myslę że teraz jak pójde do lekarza to powie "o rozwarcie juz jest proszę jechać po męża i torbę i na porodówkę" 🙂 fajnie by było nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiście, że dam znać!
Gosiu super wieśći !!! yeejaaah! ciesze się tak jabym to ja miała to rozwacie.. ale no co tam 😉
Dobrze, że Cherry się zameldowała smsowo chociaż, bo ostatnio to tez miała jakieś bóle brzusia.
A gdzież się podziała ella! 🙃
Ja poprasowałam, mąż wrócił od klienta także schował deske do prasowania bo mnie się już nie chciało - no i pomyje podłogi.. bo ja wszystko inne zrobiłam. Teraz odliczam czas, żeby wskoczyć do wanny 😁 no wiecie do lekarza trzeba być cycuś-glancuś ! Mimo, że wczoraj wieczorem wymoczyłam dupsko z gdzine w wannie z mężem. To są uroki wanny narożnej - miejsca jest a jest.. mała pewnie będzie zachwycona z tego powodu - o ile polubi kąpiele. Ale w takiej wannie z tysiącem zabawek, kaczuszek.. ahh już sobie to wyobrażam.
Mam nadzieje, że mąż szybko znajdzie prace - dobrą prace gdzie będzie mu dobrze. Póki co czekamy na jakiekolwiek informacje z firm gdzie zostawił cv. Do mnie dopiero po tygodniu zaczęli się odzywać.. Teraz jeździ po klientach, tu cos naprawi - tam coś naprawi, zawsze jakiś grosz wpadnie. Dodatkowo jest na l4, mam nadzieje że uda nam się je przedłużyć w piątek(bo idzie do swojego lekarza) do końca miesiąca, żeby była normalna wypłata - noo 80% wypłaty. Ale na to się nie nastawiam , dlatego że lepiej być mile zaskoczonym niż niemile rozczarowanym.

Co dziś na obiad? Ja nie mam ochoty na nic.. dlatego nie gotuje. Mąż ma schabowego jeszcze, do tego zrobi mu sie frytaski i jakąś sałatke.

Tak myśle że moja mała ma może jż 2,5kg, bo tak co 3 tyg przybywało jej 0,5kg a ostatnio na wizycie 2kg z groszem więc zobaczymy! Jejciu już mnie nosii strasznie.

Gosiu a powiedz mi, bo Ty będziesz wiedzieć, kiedy nasza mała wraca do swoich normalnych rozmiarów? Ja to się śmieje że zrobiła mi się angelina - a mężowi te określenia bardzo się podoba .. nabijamy się z tego ile wlezie.. ale jak pytałam mojej mamy to powiedziała ''zobaczysz dopiero po porodzie'' dlatego też się nad tym zastanawiam. Może to głupie no ale nurtuje mnie to!

aa i jeszcze mi się przypomniało:
ta leżymy z mężem w łóżku, on nad moim brzuszkiem się pochyla i mówi:
''ty to masz taki inny ten brzuch, taki jak nie w ciąży.. 0 rozstępów, jakiś taki mały niż wszyscy, no i ta kreska też mało widoczna.. a kochanie, a co się dzieje potem z tą skórą jak urodzisz? Ja się tylko uśmiechnęłam, no że co się z nią może zrobić'' potem jakoś to mamie opowiedziałam, a ona go wyśmiała że co się zrobi - torebke se uszyje! Mina męża - bezcenna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby już mi cięzko z tym brzuszkiem, marze o swoich ubraniach, spódniczkach, płaszczykach, fryzjerze itd.
Fajna taka praca na portalu? Ja skończyłam polonistykę 2 lata temu i też myślałam o pracy w Onecie, ale że miałam jeszcze drugie studia to psychologia wciągnęła mnie dużo bardziej. Do siedziby onetu miałam 10 min piechotą, ale nie spróbowałam.
Wolałabym jednak pracować tak jak Ty w domu, bo przy Maluszku byłoby łatwiej. Będę musiałą się za tym rozejrzeć.
Póki co jestem poddenerowana nową ustawą o stypendiach naukowych, która uniemożliwia otrzymanie stypendium przez osoby, które już skończyły jedne studia. W związku z czym 5 tys złotych przeszło mi koło nosa.
W związku z czym postanowiłam poszukać wniosków o becikowe ustawowe i krakowskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem, czy tak się da, z maluszkiem u boku pracować
bo niby elastyczne godziny pracy i tak dalej, ale jak przychodzi co do czego...
to jest spory nacisk od strony szefostwa, że są prace terminowe i deklaracje, w jakich godzinach musisz pracować, także praca zdalna byłaby super, ale chyba w jakiejś innej firmie jednak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala89 napisał(a):
jejku Marinel mam dokładnie to samo!
i też takie nadzieje że może coś z tą moją szyjką się ruszyło.. ale jak Gosia ma rozwarcie na 2 palce a jest w 39 tyg , to pewnie usłysze znów że pozamykana w piiizduu jestem 😁


lala nic się nie martw! Jedne kobiety chodza 5 tyg z rozwarciem a nas jak ruszy to w 6 godzin otworzymy się z 0 na 10cm 🙂 🤪 a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Shelby chyba masz rację. Jednak lepiej mieć coś stałego i pewnego.


po prostu ja zostaję z niczym, a tak, gdyby to była umowa o pracę, to pewnie miałabym płatne L4 teraz, a po porodzie macierzyński, no niestety...

ale nie kasa się liczy, tylko co innego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jako dziecko (tak do 8-9 lat) mialam takie same jasne włosy jak młodsza córa. Impreza bardzo udana, sporo wzruszeń, dzieci i wnuki cioci i wujka bardzo zadbali o oprawę sentymentalną - życzenia, zdjęcia, filmy. Podróż powrotna, pomimo, że to było ponad 120 km to upłuneła bardzo szybko - troszkę ponad godzinę - na autostradzie (odcinek ponad 100 km) można się było rozpędzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeeeeeeeeeeeeeejka 😉

I ja sie melduję.... . 😁 😁 😁

byliśmy na zakupach i tak zleciało.... 😁 😁

Co ja to miałam pisać......

Kukunari świetne fotki 🤪 🤪 🤪

Martka- sliczna z Was rodzinka 😉

Gosiaq- alez ja Ci zadroszcze 2 cm rozwarcia 🤪 🤪 To juz 1/5 rozwarcia masz za sobą 😉 😉 😉

Lala- daj znać jak tam po wizycie- zycze Ci rózwniez kilku cm 😉 😉

Shelby no to otwieramy szampana i opijjamy Twoje zakończenie pracy!!!! Leniuchuj teraz ile wlezie 🙃 🙃

A powiem Wam, że mnie czasem cos brzuch zaczyna pobolewać na dole. 🤪
I jak pobolewa to az z radości serce mocniej wali.... 🙃 🙃.
Ale szczerze to sama nie wiem moze sobie wkręcam.......bo juz tak bardzo chcę.......
A słów: "A ty co jeszcze nie w szpitalu mam juz na prawdę DOOOOOOOOOOOOOOSŚĆ!!!!!!!!!!!!" 😠 😠 😠 😠 😠
U nas dzis żeberka na obiad....... 🙂 🙂
No dziewczyny jechać rodzić może coś sie ruszy w końcu...... Ciekawe czy którys bejbik postanowi przyjsc na swiat jutro 01.11.2011 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel ja jak jechałam na wizytę w piątek też miałam taką nadzieję, ale ... 😉.

Dziś Pani w sklepie mnie też powitała: Matko ile będzie Pani w tej ciąży chodzić 😉.

My teraz w domku, już się nigdzie nie ruszamy. Trochę pochodziliśmy trochę bolało, ale przeszło i teraz good 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...