Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
postaram sie 🙂
dzieki za wsparcie, ale jestem juz po jednym poronieniu i ciagly stres o maluszka juz chyba we mnie siedzi 🙂 dlatego tak ciezko mi wytrzymac do wieczornych jego harcow 🙂

a wlasnie, czy ktorejs z was puchna juz nogi?? bo mnie tak i mama mnie straszy, ze to moze byc cos groznego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nocne wstawanie hihi 😁 ja się zastanawiam kiedy zasnę na kibelku 😁 3 to minimum.

Moje dzidzi też ma leniuchowe dni tak było wczoraj ledwo je lody ruszyły. Dwa razy kopnęło i poszło dalej spać - za to dziś daje czadu 😁

puchnięcie nóg zgłoś lekarzowi. Puchnięcie w drugim trymestrze to objaw normalny. Tak czytałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj dziewczyny ale mam nerwa... wlasnie sie dowiedzialam ze wynajmujac mieszkanie gdzie teraz mieszkam place rachunki 6 mies wstecz czyli czyjes... bo tutaj nie ma tak ze przychodzi pan i spisuje liczniki tylko co pol roku i przychodzi ksiazeczka do domu do ostatnie 6 mies i tak wkolo wiec juz sie nie dziwie ze 3 raz z rzedu place 600 zl za prad gaz i swiatlo pomimo ze mnie niebylo w domu w zeszlym miesiacu 3 tyg... ojjj ale jestem wkurzona! 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Cherry napisał(a):
jest tu ktoś ?

jestem 🙂 właśnie wróciłam z miasta cała zmoknięta....



łoj deszcz Cię złapał.... biedenactwo 🥴

ja też przed chwilką byłam po mąkę i chciałam iść na skróty i omało bym dupskiem w błocie nie skończyła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Cherry napisał(a):
jest tu ktoś ?

jestem 🙂 właśnie wróciłam z miasta cała zmoknięta....

łoj deszcz Cię złapał.... biedenactwo 🥴
ja też przed chwilką byłam po mąkę i chciałam iść na skróty i omało bym dupskiem w błocie nie skończyła 😁

ja też patrzyłam pod nogi, bo jakbym chlapnęła w taka piekną kałużę....cóż to byłby za plusk! hehehe
dzisiaj rozrywką będzie wizyta u dentysty-ostatnia! 🤪 a za tydzień dłuuugo oczekiwane usg 🙂 ciekawe kogo tam zobaczę 🙂 on czy ona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
ojj dziewczyny ale mam nerwa... wlasnie sie dowiedzialam ze wynajmujac mieszkanie gdzie teraz mieszkam place rachunki 6 mies wstecz czyli czyjes... bo tutaj nie ma tak ze przychodzi pan i spisuje liczniki tylko co pol roku i przychodzi ksiazeczka do domu do ostatnie 6 mies i tak wkolo wiec juz sie nie dziwie ze 3 raz z rzedu place 600 zl za prad gaz i swiatlo pomimo ze mnie niebylo w domu w zeszlym miesiacu 3 tyg... ojjj ale jestem wkurzona! 🤢 🤢 🤢

no powiem Ci, że rachunki masakryczne masz....ja gaz mam w ryczałcie (taniocha), a z prądem nie przekraczam 75 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też zżera ciekawość kto tam siedzi... może jutro się rozstrzygnie... 🙂 chociaż brdziej mam stresa przed tym czy wszystko jest w porządku... 🤔 boję się troszku...

no stres jest i już ... 🤔

Judzia ja bym w życiu nie zapłaciła i żądałabym wyrównania od właściciela mieszkania... nim ostatnio wynajęliśmy poprosiliśmy o wgląd do książeczek opłat... Nigdy bym nie płaciła za kogoś. W sumie trochę cieszę się że już jesteśmy na swoim - wolę zapłacić 1000 miesięcznie za kredyt niż oddawać kasę komuś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko wychodzi na to ze place za kogos kto mieszkal tutaj pol roku temu 😠 , wiec teraz musze jechac z umowa o najem mieszkanie do wszystkich urzedow tak gdzie jest woda prad gaz... i prosic o rzeczywiste zuzycie w danym miesiacu... jestem mega zla... a ciekawa jestem na ile mnie ta wlasicielka naciela bo mieszkam tutaj juz 5 miesiac... ojj babka jest cwana ale ja sie jej nie dam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Mnie też zżera ciekawość kto tam siedzi... może jutro się rozstrzygnie... 🙂 chociaż brdziej mam stresa przed tym czy wszystko jest w porządku... 🤔 boję się troszku...
no stres jest i już ... 🤔
Judzia ja bym w życiu nie zapłaciła i żądałabym wyrównania od właściciela mieszkania... nim ostatnio wynajęliśmy poprosiliśmy o wgląd do książeczek opłat... Nigdy bym nie płaciła za kogoś. W sumie trochę cieszę się że już jesteśmy na swoim - wolę zapłacić 1000 miesięcznie za kredyt niż oddawać kasę komuś.

święte słowa! my też w kredycie, ale M2 swoje i jaka z tego radocha!!! a że się ma kredyt? oj tam, kto dzisiaj nie ma? zresztą nigdy byśmy nie uzbierali sami, a mieszkać wiecznie z mamą.... eeee 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cherry wiesz tylko tam gdzie ja mieszkalam przez cale swoje zycie nie ma tam czegos takiego jak ksiazeczki, po prostu pan co miesiac przychodzi sprawdza liczniki i daje kwitek ile wyszlo za poprzedni miesiac, a dopiero co dzisiaj sie dowiedzialam ze jest taka forma platnosci jak ksiazeczki i jestem w szoku... wczesniej pewnie studenci tutaj mieszkali i jak to studenci komputer chodzil 24godziny dzien w dzien i teraz kurcze sa rachunki po 600 zl, jednak bede walczyc o swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie prąd też spisują co pół roku i dostaje prognozę na 6 miesięcy. jak kupowaliśmy to mieszkanie, to poprosiłam o uregulowanie do dnia wyprowadzki i zaświadczenie z energetyki i wspólnoty mieszkaniowej. (sama zresztą potem sprawdziłam czy dopięto formalności)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj jestem naprawde bardzo zla tylko ta wlascicielka jest tak cwana ze moze powiedziec jak zwykle ze to niejest jej problem i kasy nie oddac.. a wtedy to ja juz nie wiem co zrobie no rozszarpie ja

wiesz my tez sie zastanawialismy nad kredytem jednak moj maz ma taka prace ze za pol roku moga go przezucic na drugi kraniec polski, i wtedy znow przeprowadzka wiec tak zle tak nie dobrze.. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mówię książeczki w sensie faktur i innych. Jak ostatnio wynajmowaliśmy kawalerkę to nim podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy kaucję to koleś musiał nam pokazać z gazowni zaświadczenie itp.... o regulacji opłat. Jak się wyprowadzaliśmy też on wnioskował o wystawienie faktur do ostatniego dnia w którym zajmowaliśmy lokal. Więc byliśmy rozliczeni. Zbieraliśmy wszystkie potwierdzenia płatności i przelewów bankowych. Dwa tygodnie temu napisał e-mail, że mamy oddać mu jeszcze 150 zł za nie opłacone faktury nr..... Więc my siup do potwierdzeń i wszystko było opłacone... A ten cwaniak chciał nas naciągnąć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie da sie, gdyz wojsko teraz sie wycwanilo i daje kontrakty jedynie na trzy lata, po trzech latach przedluzaja ale zazwyczaj z zmiana jednostki. bo minister obrony zamyka coraz to kolejne jednostki i wkoncu nie bedzie w razie w mial kto nas bronic, jest coraz mniej etatow wiec za jakis czas po prostu moze stracic prace i by sie skonczyla jego kariera wojskowa ze wzgledu braku etatow.. :/ nasza polityka polska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
nie da sie, gdyz wojsko teraz sie wycwanilo i daje kontrakty jedynie na trzy lata, po trzech latach przedluzaja ale zazwyczaj z zmiana jednostki. bo minister obrony zamyka coraz to kolejne jednostki i wkoncu nie bedzie w razie w mial kto nas bronic, jest coraz mniej etatow wiec za jakis czas po prostu moze stracic prace i by sie skonczyla jego kariera wojskowa ze wzgledu braku etatow.. :/ nasza polityka polska...


wiem coś o tym.... po jakimś czasie mój teść musiał zostać pracownikiem cywilnym wojska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli chodzi o puchnięcie nóg - przy takiej pogodzie puchły mi i bez ciąży, jak dużo chodziłam, więc to, że teraz mi puchną, to wcale mnie nie dziwi 🙂)

co do mieszkania - u nas wszystko na liczniki - więc wiadomo kto za co płaci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam tak że rachunki przychodzą co pół roku z prognozami. Przed nami nikt nie mieszkał przez 1,5 roku i nie płacilimy prądu i gazu przez prawie pół roku a potem przyszedł prąd 300 zł a gaz 180zł, a prognozy znowu po 30zł więc wiadomo że zuzywamy więcej i będzie trzeba za kolejne pół roku regulować.
Dziewczyny ostatnio w ogóle nie skupiam się na kopaniu dzidzi bo nie mam czasu nawet na pół godziny się połozyć, ale czasem jak siedzę to czuję że mnie kopie w środku. Czy nie za wcześnie żeby oczekiwać kopania dziecka regularnie?
W srodę mam usg i juz mi się koszmary zaczęły śnić. Może dlatego że mam nadzieję poznac płeć. Śniło mi sie że urodziłam chłopca który ważył 4400 i miał 53 cm, ale dostał tylko 6 pkt Apgar nie wiem czemu. Pielęgniarka powiedziała że to synek ale właściwie jeszcze nie wiadomo bo ma cechy chłopca i dziewczynki i to się okresli w ciągu 3 dni. Straszny sen!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel faktycznie koszmar....

Ja dziś śniłam że moje dziecko będzie miało 3 ucha (małżowiny). Masakra. Albo że jeżdżą mi tą gałką od usg po brzuchu cały czas... 🥴

Coś ostatnio spodobało mi się imię Julia lub Jagoda... 🤪 zobaczymy jutro może uda się określić kto tam jest heheheeeee.

Kiedyś wynajmowałam takie mieszkanie gdzie prąd był na przedpłaty... tzn... była karta którą trzeba było ładować... hehehe nie raz było tak że w nocy trzeba było iść po prąd hehehe to były czasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...